Национална волейболна лига 2021

СЪСТЕЗАНИЯ - ВОЛЕЙБОЛ - ЖЕНИ

 

НАЦИОНАЛНА ВОЛЕЙБОЛНА ЛИГА 2021

• Осем отбора играят редовен сезон с по два мача всеки срещу всеки – на разменено гостуване
• Следват плейофи с участието на всички осем отбора
• Четвъртфиналните, полуфиналните и финалният плейофи се играят до две победи от максимум три мача
• Победителят във финалния плейоф става шампион на България, а финалистът завършва на второто място; останалите отбори се класират според подреждането си от редовния сезон

Редовен сезон – програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2020-11-0114:001Перун (Варна)Марица (Пловдив)Първа езикова гимназия, Варна0:310:25, 15:25, 12:25
2020-11-0115:001Славия (София)Казанлък Волей (Казанлък)Панайот Пондалов, София0:321:25, 17:25, 20:25
2020-11-0117:001ДКС Варна (Варна)Берое (Стара Загора)Първа езикова гимназия, Варна0:321:25, 16:25, 19:25
2020-11-0117:301Локомотив (София)ЦСКА (София)Локомотив, София1:323:25, 25:21, 22:25, 19:25
2020-11-1317:002Славия (София)Перун (Варна)Панайот Пондалов, София3:025:10, 25:15, 25:17
2020-11-1318:002Казанлък Волей (Казанлък)ЦСКА (София)Багира, Казанлък3:125:21, 25:16, 23:25, 25:15
2020-11-1417:302Марица (Пловдив)ДКС Варна (Варна)Сила, Пловдив3:025:10, 25:11, 25:5
2020-11-2016:003ЦСКА (София)Берое (Стара Загора)Васил Симов, София3:123:25, 25:19, 25:22, 25:17
2020-11-2114:003Перун (Варна)Казанлък Волей (Казанлък)Първа езикова гимназия, Варна0:318:25, 12:25, 13:25
2020-11-2717:004Славия (София)Локомотив (София)Панайот Пондалов, София3:026:24, 25:18, 25:15
2020-11-2718:004Казанлък Волей (Казанлък)Берое (Стара Загора)Багира, Казанлък3:223:25, 25:18, 25:23, 20:25, 18:16
2021-01-1516:005ЦСКА (София)
Славия (София)Васил Симов, София3:025:20, 25:10, 26:24
2021-01-1615:005ДКС Варна (Варна)Казанлък Волей (Казанлък)Първа езикова гимназия, Варна0:316:25, 17:25, 17:25
2021-01-1617:005Локомотив (София)Перун (Варна)Локомотив, София3:125:19, 25:14, 21:25, 25:17
2021-01-1913:0012Перун (Варна)Локомотив (София)Първа езикова гимназия, Варна0:323:25, 23:25, 21:25
2021-01-1915:007ДКС Варна (Варна)
ЦСКА (София)Първа езикова гимназия, Варна3:223:25, 26:24, 18:25 25:22, 16:14
2021-01-1917:006Славия (София)Берое (Стара Загора)Панайот Пондалов, София0:314:25, 20:25, 24:26
2021-01-2014:006Перун (Варна)ЦСКА (София)Първа езикова гимназия, Варна0:322:25, 20:25, 23:25
2021-01-2017:006ДКС Варна (Варна)Локомотив (София)Първа езикова гимназия, Варна3:025:23, 25:19, 25:19
2021-01-2018:006Казанлък Волей (Казанлък)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък1:38:25, 10:25, 25:21, 18:25
2021-01-2116:004Перун (Варна)ДКС Варна (Варна)Първа езикова гимназия, Варна0:322:25, 16;25, 12:25
2021-01-2317:007Берое (Стара Загора)Перун (Варна)Иван Вазов, Стара Загора3:025:13, 25:14, 25:17
2021-01-2317:007Локомотив (София)Казанлък Волей (Казанлък)Локомотив, София3:213:25, 27:25, 13:25, 25:19, 15:9
2021-01-2916:008ЦСКА (София)Локомотив (София)Васил Симов, София2:322:25, 25:18, 25:17, 21:25, 12:15
2021-01-2918:008Казанлък Волей (Казанлък)Славия (София)Багира, Казанлък3:223:25, 25:18, 25:22, 21:25, 15:11
2021-01-3017:008Берое (Стара Загора)ДКС Варна (Варна)Иван Вазов, Стара Загора3:125:18, 25:22, 21:25, 25:18
2021-02-0316:002Берое (Стара Загора)Локомотив (София)Иван Вазов, Стара Загора3:119:25, 25:19, 25:13 25:11
2021-02-0516:009ЦСКА (София)Казанлък Волей (Казанлък)Васил Симов, София3:225:22, 21:25, 25:18, 15:25, 15:12
2021-02-0617:009Перун (Варна)Славия (София)Първа езикова гимназия, Варна0:312:25, 16:25, 12:25
2020-02-0715:003ДКС Варна (Варна)Славия (София)Първа езикова гимназия, Варна3:025:17, 25:20, 25:22
2021-02-0716:009Локомотив (София)Берое (Стара Загора)Локомотив, София1:319:25, 25:18, 18:25, 15:25
2021-02-1118:303Локомотив (София)Марица (Пловдив)Локомотив, София0:314:25, 10:25, 12:25
2021-02-1217:0010Славия (София)ДКС Варна (Варна)Панайот Пондалов, София3:025:12, 25:17, 27:25
2021-02-1218:0010Казанлък Волей (Казанлък)Перун (Варна)Багира, Казанлък3:025:15, 25:17, 25:19
2021-02-1317:0010Берое (Стара Загора)ЦСКА (София)Иван Вазов, Стара Загора0:321:25, 23:25, 25:27
2021-02-1615:007Марица (Пловдив)Славия (София)Сила, Пловдив3:025:16, 25:13, 25:13
2021-02-1716:304Марица (Пловдив)ЦСКА (София)Сила, Пловдив3:025:15, 25:15, 25:11
2021-02-2015:0011ДКС Варна (Варна)Перун (Варна)Първа езикова гимназия, Варна3:025:16, 25:16, 25:17
2021-02-2017:0011Берое (Стара Загора)Казанлък Волей (Казанлък)Иван Вазов, Стара Загора0:38:25, 17:25, 24:26
2021-02-2416:009ДКС Варна (Варна)Марица (Пловдив)Първа езикова гимназия, Варна0:312:25, 12:25, 13:25
2021-02-2416:0013Берое (Стара Загора)Славия (София)Иван Вазов, Стара Загора1:314:25, 25:23, 20:25, 18:25
2021-02-2514:008Перун (Варна)Марица (Пловдив)ДКС Младост Б, Варна0:310:25, 14:25, 19:25
2021-02-2617:0012Славия (София)ЦСКА (София)Панайот Пондалов, София0:323:25, 18:25, 20:25
2021-02-2618:0012Казанлък Волей (Казанлък)ДКС Варна (Варна)Багира, Казанлък2:325:20, 25:18, 14:25 11:25, 13:15
2021-03-0517:0014ЦСКА (София)ДКС Варна (Варна)Васил Симов, София3:025:22, 25:15, 25:18
2021-03-0616:0013ЦСКА (София)Перун (Варна)Васил Симов, София3:025:15, 25:18, 25:10
2021-03-0616:0013Локомотив (София)ДКС Варна (Варна)Локомотив, София2:322:25, 25:23, 25:23, 18:25, 10:15
2021-03-0916:305Марица (Пловдив)Берое (Стара Загора)Сила, Пловдив3:025:16, 25:9, 25:12
2021-03-1016:0011ЦСКА (София)Марица (Пловдив)Васил Симов, София0:314:25, 20:25, 19:25
2021-03-1317:0010Локомотив (София)Марица (Пловдив)Локомотив, София0:319:25, 9:25, 21:25
2021-03-1517:3012Марица (Пловдив)Берое (Стара Загора)Сила, Пловдив3:025:19, 25:20, 25:9
2021-03-1918:0011Локомотив (София)Славия (София)Локомотив, София3:025:16, 25:16, 26:24
2021-03-2118:0013Марица (Пловдив)Казанлък Волей (Казанлък)Сила, Пловдив3:025:17, 25:13, 25:13
2021-03-2317:0014Казанлък Волей (Казанлък)Локомотив (София)Багира, Казанлък3:117:25, 25:22, 25:21, 25:10
2021-03-2317:0014Перун (Варна)Берое (Стара Загора)Първа езикова гимназия, Варна0:311:25, 20:25, 11:25
2021-03-2317:0014Славия (София)Марица (Пловдив)Панайот Пондалов, София0:310:25, 20:25, 15:25

Редовен сезон – класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)141404242142.000010716001.7850
2ЦСКА (София)14952832191.6842113410771.0529
3Казанлък Волей (Казанлък)14952834211.6190118310821.0933
4Берое (Стара Загора)14772225241.0417105410381.0154
4ДКС Варна (Варна)14771822270.814898310650.9230
6Славия (София)14591617280.60719379820.9542
7Локомотив (София)14591421320.6563105511930.8843
8Перун (Варна)1401401420.023869110710.6452

Плейофи – програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2021-03-2517:00ЧФ1Марица (Пловдив)Перун (Варна)Сила, Пловдив3:025:6, 25:10, 25:10
2021-03-2614:00ЧФ2Перун (Варна)Марица (Пловдив)Сила, Пловдив3:025:10, 25:10, 25:15
2021-03-2616:00ЧФ1ЦСКА (София)Локомотив (София)Васил Симов, София3:025:15, 25:19, 25:16
2021-03-2617:00ЧФ1Берое (Стара Загора)ДКС Варна (Варна)Иван Вазов, Стара Загора3:119:25, 25:13, 25:17, 25:19
2021-03-2617:00ЧФ1Казанлък Волей (Казанлък)Славия (София)Багира, Казанлък3:025:19, 25:23, 25:20
2021-03-2816:00ЧФ2ДКС Варна (Варна)Берое (Стара Загора)Първа езикова гимназия, Варна0:316:25, 23:25, 23:25
2021-03-2816:00ЧФ2Славия (София)Казанлък Волей (Казанлък)Панайот Пондалов, София1:325:23, 17:25, 25:27, 21:25
2021-03-2817:00ЧФ2Локомотив (София)ЦСКА (София)Локомотив, София1:312:25, 14:25, 25:21, 20:25
2021-04-0216:00ПФ1Марица (Пловдив)Берое (Стара Загора)Сила, Пловдив3:025:14, 25:14, 25:12
2021-04-0216:00ПФ1ЦСКА (София)Казанлък Волей (Казанлък)Васил Симов, София3:126:24, 20:25, 25:18, 25:13
2021-04-0516:00ПФ2Берое (Стара Загора)Марица (Пловдив)Иван Вазов, Стара Загора1:325:27, 25:12, 15:25, 11:25
2021-04-0517:00ПФ2Казанлък Волей (Казанлък)ЦСКА (София)Багира, Казанлък3:025:21, 25:17, 25:16
2021-04-0716:00ПФ3ЦСКА (София)Казанлък Волей (Казанлък)Васил Симов, София2:318:25, 23:25, 25:21, 25:18, 10:15
2021-04-1217:00Ф1Казанлък Волей (Казанлък)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък0:321:25, 13:25, 22:25
2021-04-1417:30Ф2Марица (Пловдив)Казанлък Волей (Казанлък)Сила, Пловдив3:025:12, 25:16, 25:14

Официален сайт на състезанието