Балканскo първенствo до 22 години

СЪСТЕЗАНИЯ - ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

БАЛКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ДО 22 ГОДИНИ 2018
Щип (Македония)

 

Участници от Марица (Пловдив):
Симона Николова & Никол Дулева (BUL)

• Основна схема с 12 отбора – четири групи по три отбора, първите два от всяка група се класират за четвъртфиналите

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-07-1312:30Група AМоника Яневикь & Тамара Стоянова (MKD)Фьола Хюсени & Венера Кадриу (KOS)Гимназия Славчо Стойменски, Щип (Македония)0:214:21, 16:21
2018-07-1313:15Група BЙована Успърцова & Сара Стоянова (MKD)Ана Николаева & Виктория Кърпак (MDA)Гимназия Славчо Стойменски, Щип (Македония)0:213:21, 5:21
2018-07-1314:00Група CВалмира Рамадани & Ерона Махмути (KOS)Беата Вайда & Франческа Алупей (ROU)Гимназия Славчо Стойменски, Щип (Македония)0:215:21, 18:21
2018-07-1314:45Група DМая Живкович & Йелена Шакотич (BIH)Десислава Тодева & Виктория Веселинова (BUL)Гимназия Славчо Стойменски, Щип (Македония)2:021:11, 21:19
2018-07-1320:00Група AФьола Хюсени & Венера Кадриу (KOS)Мари Тола & Джули Дамо (ALB)Гимназия Славчо Стойменски, Щип (Македония)2:021:15, 21:8
2018-07-1320:45Група BЙована Успърцова & Сара Стоянова (MKD)Симона Николова & Никол Дулева (BUL)Гимназия Славчо Стойменски, Щип (Македония)0:215:21, 12:21
2018-07-1321:30Група CЛиля Ковачевикь & Александра Алексовска (MKD)Беата Вайда & Франческа Алупей (ROU)Гимназия Славчо Стойменски, Щип (Македония)0:217:21, 17:21
2018-07-1322:15Група DАндрея Коркоз & Елена Петрошану (ROU)Десислава Тодева & Виктория Веселинова (BUL)Гимназия Славчо Стойменски, Щип (Македония)2:021:12, 21:14
2018-07-1412:30Група AМоника Яневикь & Тамара Стоянова (MKD)Мари Тола & Джули Дамо (ALB)Гимназия Славчо Стойменски, Щип (Македония)2:021:12, 21:15
2018-07-1413:15Група BАна Николаева & Виктория Кърпак (MDA)Симона Николова & Никол Дулева (BUL)Гимназия Славчо Стойменски, Щип (Македония)0:218:21, 19:21
2018-07-1414:00Група CЛиля Ковачевикь & Александра Алексовска (MKD)Валмира Рамадани & Ерона Махмути (KOS)Гимназия Славчо Стойменски, Щип (Македония)0:219:21, 16:21
2018-07-1414:45Група DМая Живкович & Йелена Шакотич (BIH)Андрея Коркоз & Елена Петрошану (ROU)Гимназия Славчо Стойменски, Щип (Македония)2:021:9, 21:10
2018-07-1418:30ЧФФьола Хюсени & Венера Кадриу (KOS)Ана Николаева & Виктория Кърпак (MDA)Гимназия Славчо Стойменски, Щип (Македония)1:221:15, 22:24, 13:15
2018-07-1419:15ЧФВалмира Рамадани & Ерона Махмути (KOS)Симона Николова & Никол Дулева (BUL)Гимназия Славчо Стойменски, Щип (Македония)2:021:4, 21:15
2018-07-1420:00ЧФБеата Вайда & Франческа Алупей (ROU)Андрея Коркоз & Елена Петрошану (ROU)Гимназия Славчо Стойменски, Щип (Македония)2:021:13, 21:11
2018-07-1420:45ЧФМоника Яневикь & Тамара Стоянова (MKD)Мая Живкович & Йелена Шакотич (BIH)Гимназия Славчо Стойменски, Щип (Македония)0:213:21, 8:21
2018-07-1511:00ПФАна Николаева & Виктория Кърпак (MDA)Мая Живкович & Йелена Шакотич (BIH)Гимназия Славчо Стойменски, Щип (Македония)0:219:21, 14:21
2018-07-1511:45ПФВалмира Рамадани & Ерона Махмути (KOS)Беата Вайда & Франческа Алупей (ROU)Гимназия Славчо Стойменски, Щип (Македония)0:218:21, 14:21
2018-07-1516:00МФАна Николаева & Виктория Кърпак (MDA)Валмира Рамадани & Ерона Махмути (KOS)Гимназия Славчо Стойменски, Щип (Македония)2:120:22, 21:12, 15:13
2018-07-1520:30ФМая Живкович & Йелена Шакотич (BIH)Беата Вайда & Франческа Алупей (ROU)Гимназия Славчо Стойменски, Щип (Македония)2:121:18, 9:21, 15:8

Класиране

МястоОтбор
1Мая Живкович & Йелена Шакотич (BIH)
2Беата Вайда & Франческа Алупей (ROU)
3Ана Николаева & Виктория Кърпак (MDA)
4Валмира Рамадани & Ерона Махмути (KOS)
5Фьола Хюсени & Венера Кадриу (KOS)
6Симона Николова & Никол Дулева (BUL)
7Моника Яневикь & Тамара Стоянова (MKD)
8Андрея Коркоз & Елена Петрошану (ROU)
9Лиля Ковачевикь & Александра Алексовска (MKD)
10Десислава Тодева & Виктория Веселинова (BUL)
11Мари Тола & Джули Дамо (ALB)
12Йована Успърцова & Сара Стоянова (MKD)