Национална волейболна лига 2019

СЪСТЕЗАНИЯ - ВОЛЕЙБОЛ - ЖЕНИ

 

НАЦИОНАЛНА ВОЛЕЙБОЛНА ЛИГА 2019

• Осем отбора играят редовен сезон по система всеки-срещу-всеки на разменено гостуване
• Следват плейофи с участието на всички осем отбора
• Четвъртфиналните и полуфиналните плейофи се играят до две победи от максимум три мача; финалният – до три победи от максимум пет мача
• Победителят във финалния плейоф става шампион на България; останалите отбори се класират според подреждането си от редовния сезон

Редовен сезон – програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-11-0216:001Славия (София)Казанлък Волей (Казанлък)Панайот Пондалов, София3:025:13, 25:15, 25:15
2018-11-0216:001ЦСКА (София)Раковски (Димитровград)Васил Симов, София3:125:22, 25:19, 23:25, 25:23
2018-11-0218:001Берое (Стара Загора)Перун (Варна)Иван Вазов, Стара Загора3:025:10, 25:10, 25:13
2018-11-0916:002Левски (София)Раковски (Димитровград)Люлин, София3:025:16, 25:14, 25:19
2018-11-0916:002Перун (Варна)ЦСКА (София)Първа езикова гимназия, Варна0:312:25, 21:25, 22:25
2018-11-0918:002Казанлък Волей (Казанлък)Берое (Стара Загора)Багира, Казанлък0:325:27, 12:25, 16:25
2018-11-1118:002Марица (Пловдив)Славия (София)Колодрума, Пловдив3:025:9, 25:18, 25:17
2018-11-1616:003Славия (София)Левски (София)Панайот Пондалов, София3:125:20, 25:23, 23:25, 25:13
2018-11-1616:003ЦСКА (София)Казанлък Волей (Казанлък)Васил Симов, София3:123:25, 25:7, 25:14, 25:15
2018-11-1618:003Берое (Стара Загора)Марица (Пловдив)Иван Вазов, Стара Загора0:321:25, 19:25, 9:25
2018-11-1717:003Раковски (Димитровград)Перун (Варна)Младост, Димитровград3:025:12, 25:15, 25:17
2018-11-2316:004Левски (София)Перун (Варна)Люлин, София3:025:22, 25:19, 25:14
2018-11-2316:004Славия (София)Берое (Стара Загора)Панайот Пондалов, София0:315:25, 20:25, 17:25
2018-11-2318:004Казанлък Волей (Казанлък)Раковски (Димитровград)Багира, Казанлък0:320:25, 16:25, 18:25
2018-11-2518:004Марица (Пловдив)ЦСКА (София)Колодрума, Пловдив3:025:15, 27:25, 25:15
2018-11-3016:005ЦСКА (София)Славия (София)Васил Симов, София3:125:14, 20:25, 25:18, 25:21
2018-11-3016:005Перун (Варна)Казанлък Волей (Казанлък)Първа езикова гимназия, Варна0:313:25, 21:25, 13:25
2018-12-0117:005Раковски (Димитровград)Марица (Пловдив)Младост, Димитровград0:313:25, 11:25, 14:25
2018-12-0716:006Славия (София)Раковски (Димитровград)Панайот Пондалов, София0:319:25, 27:29, 20:25
2018-12-0818:006Левски (София)Казанлък Волей (Казанлък)Люлин, София3:025:22, 25:19, 25:19
2018-12-0818:006Берое (Стара Загора)ЦСКА (София)Иван Вазов, Стара Загора3:025:14, 25:15, 25:17
2018-12-0818:007Перун (Варна)Славия (София)Панайот Пондалов, София0:313:25, 13:25, 13:25
2018-12-0918:006Марица (Пловдив)Перун (Варна)Колодрума, Пловдив3:025:5, 25:4, 25:15
2018-12-1118:005Берое (Стара Загора)Левски (София)Иван Вазов, Стара Загора3:025:13, 22:25, 25:13, 25:17
2018-12-1416:007ЦСКА (София)Левски (София)Васил Симов, София0:323:25, 17:25, 16:25
2018-12-1418:007Казанлък Волей (Казанлък)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък0:39:25, 9:25, 15:25
2018-12-1517:007Раковски (Димитровград)Берое (Стара Загора)Младост, Димитровград1:317:25, 7:25, 25:23, 22:25
2018-12-1718:001Марица (Пловдив)Левски (София)Колодрума, Пловдив3:025:15, 25:12, 25:18
2019-01-2617:008Раковски (Димитровград)ЦСКА (София)Младост, Димитровград3:025:22, 26:24, 25:15
2019-01-2618:008Казанлък Волей (Казанлък)Славия (София)Багира, Казанлък3:025:19, 25:18, 25:14
2019-01-2816:008Левски (София)Марица (Пловдив)Люлин, София0:321:25, 20:25, 17:25
2019-02-0116:009Славия (София)Марица (Пловдив)Панайот Пондалов, София0:36:25, 11:25, 5:25
2019-02-0116:009ЦСКА (София)Перун (Варна)Васил Симов, София3:025:19, 25:10, 25:10
2019-02-0118:009Берое (Стара Загора)Казанлък Волей (Казанлък)Иван Вазов, Стара Загора3:025:15, 25:20, 25:11
2019-02-0216:0014Славия (София)Перун (Варна)Панайот Пондалов, София3:122:25, 25:15, 25:18, 25:18
2019-02-0217:009Раковски (Димитровград)Левски (София)Младост, Димитровград2:325:20, 25:12, 18:25, 25:27, 9:15
2019-02-0816:0010Левски (София)Славия (София)Люлин, София3:025:14, 25:9, 25:9
2019-02-0816:0010Перун (Варна)Раковски (Димитровград)Първа езикова гимназия, Варна0:312:25, 24:26, 14:25
2019-02-0818:0010Казанлък Волей (Казанлък)ЦСКА (София)Багира, Казанлък2:325:17, 22:25, 25:19, 23:25, 2:15
2019-02-1018:0010Марица (Пловдив)Берое (Стара Загора)Колодрума, Пловдив3:120:25, 26:24, 25:18, 25:17
2019-02-1516:0011Перун (Варна)Левски (София)Първа езикова гимназия, Варна0:312:25, 13:25, 18:25
2019-02-1516:0011ЦСКА (София)Марица (Пловдив)Васил Симов, София0:314:25, 15:25, 18:25
2019-02-1518:0011Берое (Стара Загора)Славия (София)Иван Вазов, Стара Загора3:025:14, 25:17, 25:13
2019-02-1617:0011Раковски (Димитровград)Казанлък Волей (Казанлък)Младост, Димитровград3:225:11, 28:26, 25:27, 22:25, 15:9
2019-02-2216:0012Левски (София)Берое (Стара Загора)Люлин, София3:125:23, 26:24, 23:25, 27:25
2019-02-2216:0012Славия (София)ЦСКА (София)Панайот Пондалов, София0:321:25, 12:25, 13:25
2019-02-2318:0012Казанлък Волей (Казанлък)Перун (Варна)Багира, Казанлък3:025:18, 25:15, 25:16
2019-02-2318:0012Марица (Пловдив)Раковски (Димитровград)Колодрума, Пловдив3:025:13, 25:21, 25:16
2019-02-2416:008Перун (Варна)Берое (Стара Загора)Багира, Казанлък0:310:25, 16:25, 18:25
2019-03-0116:0013Перун (Варна)Марица (Пловдив)Първа езикова гимназия, Варна0:38:25, 8:25, 6:25
2019-03-0116:0013ЦСКА (София)Берое (Стара Загора)Васил Симов, София3:027:25, 25:18, 25:20
2019-03-0118:0013Казанлък Волей (Казанлък)Левски (София)Багира, Казанлък0:318:25, 12:25, 20:25
2019-03-0217:0013Раковски (Димитровград)Славия (София)Младост, Димитровград3:025:9, 25:16, 25:9
2019-03-0918:0014Берое (Стара Загора)Раковски (Димитровград)Иван Вазов, Стара Загора2:325:12, 25:21, 23:25, 23:25, 11:15
2019-03-0918:0014Левски (София)ЦСКА (София)Люлин, София3:025:22, 25:23, 25:16
2019-03-0918:0014Марица (Пловдив)Казанлък Волей (Казанлък)Колодрума, Пловдив3:025:7, 25:14, 25:13

Редовен сезон – класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)141404242142.000010736051.7736
2Левски (София)141042932152.133310529501.1074
3Берое (Стара Загора)14952831171.823511229041.2412
4Раковски (Димитровград)14862328221.2727106810341.0329
5ЦСКА (София)14862324231.043510209811.0398
6Славия (София)144101213320.406381410130.8036
7Казанлък Волей (Казанлък)143111114330.424285410630.8034
8Перун (Варна)1401401420.023862010730.5778

Плейофи – програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2019-03-1316:00ЧФ1Левски (София)Казанлък Волей (Казанлък)Люлин, София3:025:7, 25:13, 25:19
2019-03-1316:00ЧФ1Берое (Стара Загора)Славия (София)Иван Вазов, Стара Загора3:025:13, 25:7, 25:18
2019-03-1317:00ЧФ1Раковски (Димитровград)ЦСКА (София)Младост, Димитровград3:120:25, 25:17, 25:21, 25:13
2019-03-1318:00ЧФ1Марица (Пловдив)Перун (Варна)Колодрума, Пловдив3:025:15, 25:10, 25:10
2019-03-1414:00ЧФ2Славия (София)Берое (Стара Загора)Иван Вазов, Стара Загора0:324:26, 18:25, 8:25
2019-03-1416:00ЧФ2Казанлък Волей (Казанлък)Левски (София)Люлин, София0:313:25, 18:25, 17:25
2019-03-1418:00ЧФ2Марица (Пловдив)Перун (Варна)Колодрума, Пловдив3:025:10, 25:6, 25:10
2019-03-1617:00ЧФ2ЦСКА (София)Раковски (Димитровград)Васил Симов, София3:226:24, 22:25, 27:25, 19:25, 15:12
2019-03-1917:00ЧФ3Раковски (Димитровград)ЦСКА (София)Младост, Димитровград3:025:17, 25:16, 25:15
2019-03-2118:30ПФ1Марица (Пловдив)Раковски (Димитровград)Колодрума, Пловдив3:025:12, 25:15, 25:7
2019-03-2216:00ПФ1Левски (София)Берое (Стара Загора)Люлин, София3:027:25, 25:17, 25:21
2019-03-2517:00ПФ2Раковски (Димитровград)Марица (Пловдив)Младост, Димитровград0:319:25, 19:25, 18:25
2019-03-2518:00ПФ2Берое (Стара Загора)Левски (София)Иван Вазов, Стара Загора3:025:20, 25:22, 25:19
2019-03-2816:00ПФ3Левски (София)Берое (Стара Загора)Люлин, София3:113:25, 25:21, 25:18, 26:24
2019-04-0118:30Ф1Марица (Пловдив)Левски (София)Колодрума, Пловдив3:025:18, 25:15, 25:14
2019-04-0218:30Ф2Марица (Пловдив)Левски (София)Колодрума, Пловдив3:025:17, 25:16, 25:16
2019-04-0616:00Ф3Левски (София)Марица (Пловдив)Люлин, София1:315:25, 25:21, 18:25, 15:25

Официален сайт на състезанието