Национални турнири U18

СЪСТЕЗАНИЯ - ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

НАЦИОНАЛНИ ТУРНИРИ ДО 18 ГОДИНИ – 2020

ТУРНИР 1 – Варна

Участници от Марица (Пловдив):
Анета Петрова & Симона Кръстева
Йоана Александрова & Райна Стойчева
Никол Митева & Катрин Бабачева

• Участват 13 отбора. Три групи от по три отбора и една от по четири.

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2020-07-2909:00DЛюдмила Попова & Катерина БрънзаловаНикол Митева & Катрин БабачеваАспарухово, Варна0:212:21, 14:21
2020-07-2909:00DСвилена Стоянова & Ивета ГавриловаАнтония Николова & Вероника ИвановаАспарухово, Варна0:217:21, 17:21
2020-07-2909:00ВДарина Киндова & Мария ИгнатоваУгапина Трифонова & Румяна НиколоваАспарухово, Варна2:021:4, 21:2
2020-07-2910:00CИва Ангелова & Николета ИвановаАнета Петрова & Симона КръстеваАспарухово, Варна0:212:21, 14:21
2020-07-2911:00DЛюдмила Попова & Катерина БрънзаловаСвилена Стоянова & Ивета ГавриловаАспарухово, Варна2:121:8, 21:23, 15:6
2020-07-2911:00DАнтония Николова & Вероника ИвановаНикол Митева & Катрин БабачеваАспарухово, Варна2:121:15, 19:21, 15:7
2020-07-2911:00ВУгапина Трифонова & Румяна НиколоваЙоана Александрова & Райна СтойчеваАспарухово, Варна0:213:21, 6:21
2020-07-2912:00DСвилена Стоянова & Ивета ГавриловаЛюдмила Попова & Катерина БрънзаловаАспарухово, Варна1:28:21, 23:21, 15:6
2020-07-2913:00CКрасимира Радева & Елизавета ОлеговнаАнета Петрова & Симона КръстеваАспарухово, Варна2:115:21, 21:1, 15:7
2020-07-2913:00DЛюдмила Попова & Катерина БрънзаловаНикол Митева & Катрин БабачеваАспарухово, Варна2:021:14, 21:18
2020-07-2913:40CИва Ангелова & Николета ИвановаКрасимира Радева & Елизавета ОлеговнаАспарухово, Варна0:215:21, 11:21
2020-07-2913:40ВДарина Киндова & Мария ИгнатоваЙоана Александрова & Райна СтойчеваАспарухово, Варна2:021:4, 21:13
2020-07-3008:30ЧФДарина Киндова & Мария ИгнатоваАнета Петрова & Симона КръстеваАспарухово, Варна2:021:15, 21:16
2020-07-3008:30ЧФАнтония Николова & Вероника ИвановаЦветелина Лозанова & Мартина ДимитроваАспарухово, Варна2:021:10, 21:12
2020-07-3009:10ЧФВиолета Бъчварова & Виктория ИвановаЛюдмила Попова & Катерина БрънзаловаАспарухово, Варна0:215:21, 13:21
2020-07-3009:10ЧФКрасимира Радева & Елизавета ОлеговнаЙоана Александрова & Райна СтойчеваАспарухово, Варна2:121:15, 18:21, 15:11

ТУРНИР 2 – София

Участници от Марица (Пловдив):
Анета Петрова & Симона Кръстева
Йоана Александрова & Райна Стойчева
Никол Митева & Катрин Бабачева

• Участват 16 отбора. Четири групи от четири отбора.
• Победителите в групите се класират за четвъртфиналите, вторите и третите отбори продължават към осминафиналите, а последните отпадат.

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2020-08-0509:00АИвана Димитрова & Десислава ТодеваНикол Митева & Катрин БабачеваМладост 4, София2:021:9, 21:13
2020-08-0509:00АДарина Киндова & Мария ИгнатоваАлександра Пейчева & Кристияна КостоваМладост 4, София2:021:10, 21:10
2020-08-0511:10DКристияна Валериева & Александра СтояноваАнета Петрова & Симона КръстеваМладост 4, София0:210:21, 12:21
2020-08-0511:10DДимана Иванова & Виктория НиноваЙоана Александрова & Райна СтойчеваМладост 4, София1:221:19, 7:21, 10:15
2020-08-0511:50ААлександра Пейчева & Кристияна КостоваНикол Митева & Катрин БабачеваМладост 4, София1:26:21, 21:14, 10:15
2020-08-0511:50АДарина Киндова & Мария ИгнатоваИвана Димитрова & Десислава ТодеваМладост 4, София2:025:15, 25:16
2020-08-0513:50DДимана Иванова & Виктория НиноваКристияна Валериева & Александра СтояноваМладост 4, София2:021:14, 21:12
2020-08-0513:50DАнета Петрова & Симона КръстеваЙоана Александрова & Райна СтойчеваМладост 4, София2:021:10, 22:20
2020-08-0520:40ОФЛюдмила Попова & Катерина БрънзаловаЙоана Александрова & Райна СтойчеваМладост 4, София2:021:13, 21:11
2020-08-0520:40ОФНатали Станоева & София ГонидисНикол Митева & Катрин БабачеваМладост 4, София2:025:23, 21:17
2020-08-0521:10ОФСвилена Стоянова & Ивета ГавриловаИвана Димитрова & Десислава ТодеваМладост 4, София1:221:19, 9:21, 7:15
2020-08-0521:10ОФРумяна Николова & Марийка ДимитроваДимана Иванова & Виктория НиноваМладост 4, София0:27:21, 8:21
2020-08-0521:40ЧФЛюдмила Попова & Катерина БрънзаловаАнтония Николова & Вероника ИвановаМладост 4, София2:021:18, 21:15
2020-08-0521:40ЧФНатали Станоева & София ГонидисАнета Петрова & Симона КръстеваМладост 4, София1:215:21, 21:17, 12:15
2020-08-0522:10ЧФИвана Димитрова & Десислава ТодеваВиолета Бъчварова & Виктория ИвановаМладост 4, София2:117:21, 21:18, 15:11
2020-08-0522:10ЧФДарина Киндова & Мария ИгнатоваДимана Иванова & Виктория НиноваМладост 4, София2:021:7, 21:18
2020-08-0609:30ПФЛюдмила Попова & Катерина БрънзаловаАнета Петрова & Симона КръстеваМладост 4, София0:213:21, 13:21
2020-08-0610:10ПФДарина Киндова & Мария ИгнатоваИвана Димитрова & Десислава ТодеваМладост 4, София2:021:10, 21:11
2020-08-0612:00МФИвана Димитрова & Десислава ТодеваЛюдмила Попова & Катерина БрънзаловаМладост 4, София2:021:15, 21:16
2020-08-0613:00ФДарина Киндова & Мария ИгнатоваАнета Петрова & Симона КръстеваМладост 4, София2:021:15, 21:13

ТУРНИР 3 – Панчарево

Участници от Марица (Пловдив):
Анета Петрова & Симона Кръстева
Йоана Александрова & Райна Стойчева
Никол Митева & Катрин Бабачева

• Участват 12 отбора. Четири групи от три отбора.

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2020-08-1209:00АСвилена Стоянова & Ивета ГавриловаНикол Митева & Катрин БабачеваПанчарево, София2:121:18, 19:21, 19:17
2020-08-1209:00ВДимана Иванова & Виктория НиноваКристияна Валериева & София ГонидисПанчарево, София2:021:16, 21:17
2020-08-1210:20ВКристияна Валериева & София ГонидисАнета Петрова & Симона КръстеваПанчарево, София0:28:21, 9:21
2020-08-1210:20АМария Игнатова & Ивана ДимитроваСвилена Стоянова & Ивета ГавриловаПанчарево, София2:021:15, 22:20
2020-08-1211:40ВДимана Иванова & Виктория НиноваАнета Петрова & Симона КръстеваПанчарево, София1:218:21, 22:20, 8:15
2020-08-1211:40СКатерина Брънзалова & Людмила ПоповаЙоана Александрова & Райна СтойчеваПанчарево, София0:219:21, 13:21
2020-08-1212:20АМария Игнатова & Ивана ДимитроваНикол Митева & Катрин БабачеваПанчарево, София0:218:21, 20:22
2020-08-12-:-СРумяна Николова & Калина ТрифоноваЙоана Александрова & Райна СтойчеваПанчарево, София0:20:21, 0:21 служебно
2020-08-12-:-СКатерина Брънзалова & Людмила ПоповаРумяна Николова & Калина ТрифоноваПанчарево, София2:021:0, 21:0 служебно
2020-08-1214:00ОФКатерина Брънзалова & Людмила ПоповаКристияна Валериева & София ГонидисПанчарево, София2:021:18, 21:17
2020-08-1214:40ОФСвилена Стоянова & Ивета ГавриловаКристина Костова & Магдалена ГенчеваПанчарево, София2:022:20, 21:11
2020-08-1215:20ЧФМария Игнатова & Ивана ДимитроваВиолета Бъчварова & Виктория ИвановаПанчарево, София2:118:21, 21:16, 15:8
2020-08-1216:00ЧФСвилена Стоянова & Ивета ГавриловаЙоана Александрова & Райна СтойчеваПанчарево, София1:218:21, 21:17, 10:15
2020-08-1216:40ЧФКатерина Брънзалова & Людмила ПоповаАнета Петрова & Симона КръстеваПанчарево, София0:215:21, 18:21
2020-08-1217:20ЧФДимана Иванова & Виктория НиноваНикол Митева & Катрин БабачеваПанчарево, София0:214:21, 17:21
2020-08-1309:00ПФНикол Митева & Катрин БабачеваАнета Петрова & Симона КръстеваПанчарево, София0:215:21, 14:21
2020-08-1309:00ПФМария Игнатова & Ивана ДимитроваЙоана Александрова & Райна СтойчеваПанчарево, София2:021:16, 21:14
2020-08-1312:00МФНикол Митева & Катрин БабачеваЙоана Александрова & Райна СтойчеваПанчарево, София0:211:21, 17:21
2020-08-1312:40ФМария Игнатова & Ивана ДимитроваАнета Петрова & Симона КръстеваПанчарево, София1:221:15, 9:21, 4:15