Приятелски срещи и турнири - Подрастващи

СЪСТЕЗАНИЯ - ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ И ТУРНИРИ – 2019-2020


КОЛЕДЕН ТУРНИР – Волос (Гърция)

• За момичета до 15 години
• Осем отбора разделени в две групи от по четири отбора
• Следват четвъртфинали (на кръст), полуфинали и финали

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2019-12-2709:30АВолос (Волос, Гърция)Марица (Пловдив, България)Неа Анхиалос (Гърция)0:213:25, 17:25
2019-12-2711:00БНики Волос (Волос, Гърция)Еас (Евосмос, Гърция)Неа Анхиалос (Гърция)0:215:25, 19:25
2019-12-2712:30ААмазонес (Неа Еритрая, Гърция)АЕК 2 (Атина, Гърция)Неа Анхиалос (Гърция)2:025:20, 25:18
2019-12-2714:00БАЕК 1 (Атина, Гърция)Дионисос (Атина, Гърция)Неа Анхиалос (Гърция)2:125:15, 20:25, 15:12
2019-12-2716:30БЕас (Евосмос, Гърция)Дионисос (Атина, Гърция)Неа Анхиалос (Гърция)2:025:13, 25:15
2019-12-2718:00ААмазонес (Неа Еритрая, Гърция)Марица (Пловдив, България)Неа Анхиалос (Гърция)1:225:21, 11:25, 13:15
2019-12-2719:30АВолос (Волос, Гърция)АЕК 2 (Атина, Гърция)Неа Анхиалос (Гърция)2:025:21, 25:15
2019-12-2721:00БНики Волос (Волос, Гърция)АЕК 1 (Атина, Гърция)Неа Анхиалос (Гърция)0:220:25, 22:25
2019-12-2809:00АМарица (Пловдив, България)АЕК 2 (Атина, Гърция)Неа Анхиалос (Гърция)0:218:25, 9:25
2019-12-2810:30БАЕК 1 (Атина, Гърция)Еас (Евосмос, Гърция)Неа Анхиалос (Гърция)0:215:25, 21:25
2019-12-2812:00АВолос (Волос, Гърция)Амазонес (Неа Еритрая, Гърция)Неа Анхиалос (Гърция)1:220:25, 25:21, 13:15
2019-12-2813:30БНики Волос (Волос, Гърция)Дионисос (Атина, Гърция)Неа Анхиалос (Гърция)2:025:20, 25:23
2019-12-2816:00ЧФДионисос (Атина, Гърция)Марица (Пловдив, България)Неа Анхиалос (Гърция)0:219:25, 19:25
2019-12-2817:30ЧФВолос (Волос, Гърция)АЕК 1 (Атина, Гърция)Неа Анхиалос (Гърция)1:225-21, 20-25, 11-15
2019-12-2819:00ЧФАмазонес (Неа Еритрая, Гърция)Ники Волос (Волос, Гърция)Неа Анхиалос (Гърция)2:025:23, 25:20
2019-12-2820:30ЧФЕас (Евосмос, Гърция)АЕК 2 (Атина, Гърция)Неа Анхиалос (Гърция)2:025:15, 25:17
2019-12-2909:00ПФ (5-8)Ники Волос (Волос, Гърция)Дионисос (Атина, Гърция)Неа Анхиалос (Гърция)1:220:25, 25:18, 12:15
2019-12-2910:30ПФ (5-8)Волос (Волос, Гърция)АЕК 2 (Атина, Гърция)Неа Анхиалос (Гърция)2:025:15, 25:14
2019-12-2912:00ПФЕас (Евосмос, Гърция)АЕК 1 (Атина, Гърция)Неа Анхиалос (Гърция)2:025:10, 25:13
2019-12-2913:30ПФАмазонес (Неа Еритрая, Гърция)Марица (Пловдив, България)Неа Анхиалос (Гърция)0:222:25, 25:27
2019-12-2916:00М7Ники Волос (Волос, Гърция)АЕК 2 (Атина, Гърция)Неа Анхиалос (Гърция)2:125:15, 20:25, 15:11
2019-12-2917:30М5Волос (Волос, Гърция)Дионисос (Атина, Гърция)Неа Анхиалос (Гърция)1:225:20, 22:15, 13:15
2019-12-2919:00МФАмазонес (Неа Еритрая, Гърция)АЕК 1 (Атина, Гърция)Неа Анхиалос (Гърция)3:125:15, 25:20, 23;25, 15:12
2019-12-2920:30ФиналЕас (Евосмос, Гърция)Марица (Пловдив, България)Неа Анхиалос (Гърция)3:125:17, 25:19, 20:25, 25:19

КОЛЕДЕН ТУРНИР ЗА КУПАТА НА СА НА МВР – София

• За момичета до 13 години
• Шест отбора разделени в две групи от по три отбора
• Третите от двете групи играят за петото място; останалите се класират за полуфиналите

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2019-12-2109:30AЦПВК (София)ЦСКА (София)Раковски, София2:025:16, 25:18
2019-12-2110:45БЛевски (София)Локомотив 1929 НИДО (София)Раковски, София2:116:25, 25:14, 17:15
2019-12-2112:00АЦСКА (София)Марица (Пловдив)Раковски, София0:215:25, 16:25
2019-12-2113:15БЛокомотив 1929 НИДО (София)Чавдар (Бяла Слатина)Раковски, София2:025:23, 25:20
2019-12-2114:30АЦПВК (София)Марица (Пловдив)Раковски, София2:027:25, 25:16
2019-12-2115:45БЛевски (София)Чавдар (Бяла Слатина)Раковски, София2:025:11, 25:15
2019-12-2209:00ПФЛокомотив 1929 НИДО (София)Марица (Пловдив)Раковски, София1:217:25, 25:19, 15:8
2019-12-2210:30ПФЦПВК (София)Левски (София)Раковски, София2:025:12, 25:19
2019-12-2212:00М5ЦСКА (София)Чавдар (Бяла Слатина)Раковски, София1:212:25, 22:25, 10:15
2019-12-2213:30МФЛокомотив 1929 НИДО (София)Левски (София)Раковски, София1:225:18, 20:25, 13:15
2019-12-2215:00ФиналЦПВК (София)Марица (Пловдив)Раковски, София2:025:23, 25:23

Михаил Петков – Стара Загора

• За момичета до 13 години
• Три отбора по система всеки-срещу-всеки

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2019-12-0710:301Берое (Стара Загора)Марица (Пловдив)Иван Вазов, Стара Загора0:211:25, 20:25
2019-12-0712:002ВАСК (София)Марица (Пловдив)Иван Вазов, Стара Загора0:216:25, 22:25
2019-12-0713:003Берое (Стара Загора)ВАСК (София)Иван Вазов, Стара Загора0:213:25, 6:25

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)220660MAX100691.4493
2ВАСК (София)2113331.000088691.2754
3Берое (Стара Загора)2020060.0000501000.5000

GOLDEN SPIKE – Китен

• За момичета до 13 години
• Шест отбора разделени в две групи от по три отбора

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултати
2019-08-2717:30БАхил (София)Шумен 05 (Шумен)Хотел Нева, Китен0:213:25, 10:25
2019-08-2718:30АЙЕБ Шумен (Шумен)Марица 2 (Пловдив)Хотел Нева, Китен0:218:25, 11:25
2019-08-2817:30БАхил (София)Марица 1 (Пловдив)Хотел Нева, Китен0:26:25, 8:25
2019-08-2818:30АЛевски (София)Марица 2 (Пловдив)Хотел Нева, Китен2:025:13, 25:12
2019-08-2917:30АЛевски (София)ЙЕБ Шумен (Шумен)Хотел Нева, Китен2:025:4, 25:9
2019-08-2918:30БШумен 05 (Шумен)Марица 1 (Пловдив)Хотел Нева, Китен0:214:25, 11:25
2019-08-3017:30ПФЛевски (София)Шумен 05 (Шумен)Хотел Нева, Китен1:222:25, 25:19, 15:17
2018-08-3018:30ПФМарица 1 (Пловдив)Марица 2 (Пловдив)Хотел Нева, Китен2:025:8, 25:16
2019-08-3110:30М5Ахил (София)ЙЕБ Шумен (Шумен)Хотел Нева, Китен1:212:25, 25:16, 6:15
2019-08-3117:00М3Левски (София)Марица 2 (Пловдив)Хотел Нева, Китен2:025:17, 25:14
2019-08-3118:00ФШумен 05 (Шумен)Марица 1 (Пловдив)Хотел Нева, Китен0:213:25, 16:25

ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ

Програма / резултати

ДатаЧасВъзрастОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2020-04-0211:00U15ЦСКА (София)Марица (Пловдив)Васил Симов, София1:421:25, 20:25, 17:25, 25:19, 18:25
2020-03-0312:00U13Марица (Пловдив)Пан Волей (Панагюрище)Лаута, Пловдив2:025:10, 25:15
2020-03-0314:00U13Марица (Пловдив)Родопа (Смолян)Лаута, Пловдив2:025:14, 25:15