Държавно първенство до 19 години - 2019

СЪСТЕЗАНИЯ - ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ДО 19 ГОДИНИ – 2018-2019

• За родени през или след 2000 година

Група В

• Първият се класира директно за националните финали
• Вторият и третият продължават в допълнителни квалификационни турнири

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-11-0309:301Хебър (Пазарджик)Тополово (Тополово)Хебър, Пазарджик3:025:17, 25:18, 25:19
2018-11-0311:003Въча (Девин)Тополово (Тополово)Хебър, Пазарджик3:225:16, 21:25, 11:25, 27:25, 15:11
2018-11-0311:301Родопа (Смолян)Марица (Пловдив) Величко Чолаков, Смолян0:313:25, 9:25, 10:25
2018-11-0312:302Хебър (Пазарджик)Въча (Девин)Хебър, Пазарджик3:025:16, 25:20, 25:7
2018-11-0313:002Пан Волей (Панагюрище)Марица (Пловдив) Величко Чолаков, Смолян0:312:25, 20:25, 19:25
2018-11-0314:303Родопа (Смолян)Пан Волей (Панагюрище) Величко Чолаков, Смолян3:025:14, 25:17, 25:20
2018-11-1009:304Хебър (Пазарджик)Пан Волей (Панагюрище)Хебър, Пазарджик3:025:20, 25:17, 25:19
2018-11-1014:004Родопа (Смолян)Въча (Девин) Величко Чолаков, Смолян3:124:26, 25:16, 25:23, 25:17
2018-11-1113:004Марица (Пловдив)Тополово (Тополово)Колодрума, Пловдив3:025:18, 25:23, 25:10
2018-11-2409:003Марица (Пловдив)Хебър (Пазарджик) СУ Васил Левски, Пловдив3:025:12, 25:20, 25:11
2018-11-2410:302Родопа (Смолян)Тополово (Тополово) СУ Васил Левски, Пловдив1:325:22, 23:25, 19:25, 15:25
2018-11-2412:001Пан Волей (Панагюрище)Въча (Девин) СУ Васил Левски, Пловдив3:225:20, 21:25, 25:23, 21:25, 15:12
2018-11-2413:305Хебър (Пазарджик)Родопа (Смолян) СУ Васил Левски, Пловдив3:223:25, 28:30, 25:15, 25:21, 15:9
2018-11-2415:005Марица (Пловдив)Въча (Девин) СУ Васил Левски, Пловдив3:025:14, 25:10, 25:11
2018-11-2416:305Пан Волей (Панагюрище)Тополово (Тополово) СУ Васил Левски, Пловдив2:321:25, 25:16, 25:22, 16:25, 5:15
2019-02-1610:007Пан Волей (Панагюрище)Марица (Пловдив) Арена Асарел, Панагюрище0:38:25, 9:25, 17:25
2019-02-1610:006Хебър (Пазарджик)Тополово (Тополово)Хебър, Пазарджик3:025:17, 25:14, 25:9
2019-02-1611:306Родопа (Смолян)Марица (Пловдив) Арена Асарел, Панагюрище0:310:25, 18:25, 19:25
2019-02-1611:308Тополово (Тополово)Въча (Девин)Хебър, Пазарджик3:025:20, 25:22, 25:16
2019-02-1613:008Пан Волей (Панагюрище)Родопа (Смолян) Арена Асарел, Панагюрище1:319:25, 28:26, 8:25, 15:25
2019-02-1613:007Хебър (Пазарджик)Въча (Девин)Хебър, Пазарджик3:125:22, 21:25, 27:25, 25:20
2019-02-2117:309Марица (Пловдив)Тополово (Тополово)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:4, 25:10, 25:11
2019-02-22 10:009Въча (Девин)Родопа (Смолян)Величко Чолаков, Смолян2:325:12, 13:25, 19:25, 25:23, 13:15
2019-02-24 09:309Пан Волей (Панагюрище)Хебър (Пазарджик) Арена Асарел, Панагюрище0:322:25, 10:25, 12:25
2019-03-0913:007Родопа (Смолян)
Тополово (Тополово)Величко Чолаков, Смолян2:321:25, 25:17, 18:25, 25:19, 16:18
2019-03-0914:308Хебър (Пазарджик)Марица (Пловдив)Величко Чолаков, Смолян0:316:25, 15:25, 13:25
2019-03-0916:006Въча (Девин)Пан Волей (Панагюрище)Величко Чолаков, Смолян3:121:25, 25:14, 25:15, 25:19
2019-03-1009:0010Въча (Девин)Марица (Пловдив)Величко Чолаков, Смолян0:310:25, 9:25, 11:25
2019-03-1010:3010Родопа (Смолян)Хебър (Пазарджик)Величко Чолаков, Смолян3:025:19, 25:21, 25:16
2019-03-1012:0010Тополово (Тополово)Пан Волей (Панагюрище)Величко Чолаков, Смолян3:025:10, 25:4, 25:18

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)1010030300MAX7503921.9133
2Хебър (Пазарджик)10732021121.75007326541.1193
3Родопа (Смолян)10551620191.05268168210.9939
4Тополово (Тополово)10551417200.85007267680.9453
5Въча (Девин)1028712270.44447358790.8362
6Пан Волей (Панагюрище)101937290.24146108550.7135


Национални финали

• Осемте участника са разпределени в две групи по четири
• 
Първите и вторите от групите се класират за полуфиналите, третите играят за петото място, а четвъртите – за седмото

 

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2019-04-2111:30АЛевски (София)Пирин (Разлог)Багира, Казанлък3:025:10, 25:10, 25:15
2019-04-2113:30БЦСКА (София)Ахил (София)Багира, Казанлък3:025:16, 25:21, 25:7
2019-04-2115:30АЦПВК (София)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък0:38:25, 17:25, 19:25
2019-04-2117:30БКазанлък Волей (Казанлък)Перун (Варна)Багира, Казанлък3:025:19, 25:14, 25:16
2019-04-2211:30БЦСКА (София)Перун (Варна)Багира, Казанлък3:025:17, 25:18, 25:20
2019-04-2213:30АПирин (Разлог)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък0:38:25, 14:25, 15:25
2019-04-2215:30АЛевски (София)ЦПВК (София)Багира, Казанлък3:025:18, 25:10, 25:18
2019-04-2217:30БКазанлък Волей (Казанлък)Ахил (София)Багира, Казанлък3:025:11, 25:14, 25:16
2019-04-2311:30БПерун (Варна)Ахил (София)Багира, Казанлък3:225:17, 27:25, 20:25, 16:25, 16:14
2019-04-2313:30АЦПВК (София)Пирин (Разлог)Багира, Казанлък3:125:9, 25:14, 26:28, 25:20
2019-04-2315:30АЛевски (София)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък3:025:20, 25:19, 25:20
2019-04-2317:30БКазанлък Волей (Казанлък)ЦСКА (София)Багира, Казанлък3:224:26, 25:23, 25:19, 15:25, 15:13
2019-04-2410:00М7Пирин (Разлог)Ахил (София)Багира, Казанлък0:311:25, 22:25, 18:25
2019-04-2412:00М5Перун (Варна)ЦПВК (София)Багира, Казанлък0:321:25, 16:25, 25:27
2019-04-2414:00ПФЛевски (София)ЦСКА (София)Багира, Казанлък3:025:9, 25:23, 25:17
2019-04-2416:00ПФКазанлък Волей (Казанлък)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък1:325:19, 13:25, 23:25, 21:25
2019-04-2514:00МФКазанлък Волей (Казанлък)ЦСКА (София)Багира, Казанлък3:114:25, 25:18, 26:24, 25:18
2019-04-2516:00ФЛевски (София)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък2:325:23, 25:20, 14:25, 20:25, 13:15