Държавно първенство до 19 години - 2018

СЪСТЕЗАНИЯ - ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ДО 19 ГОДИНИ – 2017-2018

 

• За родени през или след 1999 година


Група В

• Първият се класира директно за националните финали
• Вторият и третият продължават в допълнителни квалификационни турнири

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2017-11-0409:301Тополово (Тополово)Пан Волей (Панагюрище)Лаута, Пловдив0:316:25, 23:25, 12:25
2017-11-0411:001Левски-2005 (Карлово)Хебър (Пазарджик)Лаута, Пловдив1:314:25, 25:21, 14:25, 13:25
2017-11-0412:302Марица (Пловдив)Тополово (Тополово)Лаута, Пловдив3:025:7, 25:12, 25:14
2017-11-0414:002Пан Волей (Панагюрище)Левски-2005 (Карлово)Лаута, Пловдив3:025:9, 25:14, 25:10
2017-11-0415:303Марица (Пловдив)Хебър (Пазарджик)Лаута, Пловдив3:025:6, 25:19, 25:16
2017-11-0509:304Хебър (Пазарджик)Тополово (Тополово)Лаута, Пловдив1:325:19, 18:25, 20:25, 24:26
2017-11-0511:004Марица (Пловдив)Пан Волей (Панагюрище)Лаута, Пловдив3:025:16, 25:17, 25:15
2017-11-0512:303Тополово (Тополово)Левски-2005 (Карлово)Лаута, Пловдив3:025:0, 25:0, 25:0
2017-11-0514:005Хебър (Пазарджик)Пан Волей (Панагюрище)Лаута, Пловдив0:322:25, 8:25, 13:25
2017-11-0515:305Марица (Пловдив)Левски-2005 (Карлово)Лаута, Пловдив3:025:0, 25:0, 25:0
2018-02-1709:306Хебър (Пазарджик)Левски-2005 (Карлово)Арена Асарел, Панагюрище3:117:25, 25:10, 25:18, 25:22
2018-02-1711:306Тополово (Тополово)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище0:38:25, 14:25, 10:25
2018-02-1713:307Левски-2005 (Карлово)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище0:38:25, 7:25, 15:25
2018-02-1715:307Пан Волей (Панагюрище)Хебър (Пазарджик)Арена Асарел, Панагюрище3:127:25, 25:21, 18:25, 25:17
2018-02-1717:308Пан Волей (Панагюрище)Тополово (Тополово)Арена Асарел, Панагюрище3:025:19, 28:26, 25:12
2018-02-1809:309Тополово (Тополово)Хебър (Пазарджик)Арена Асарел, Панагюрище3:125:21, 25:22, 24:26, 25:21
2018-02-1811:309Пан Волей (Панагюрище)Левски-2005 (Карлово)Арена Асарел, Панагюрище3:025:6, 25:8, 25:14
2018-02-1813:308Хебър (Пазарджик)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище0:320:25, 15:25, 18:25
2018-02-1815:3010Левски-2005 (Карлово)Тополово (Тополово)Арена Асарел, Панагюрище0:318:25, 16:25, 17:25
2018-02-1817:3010Пан Волей (Панагюрище)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище0:316:25, 15:25, 11:25

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)88024240MAX6002792.1505
2Пан Волей (Панагюрище)862181872.57145634501.2511
3Тополово (Тополово)8441212140.85715175310.9736
4Хебър (Пазарджик)82669200.45005906550.9008
5Левски-2005 (Карлово)808-22240.08332836380.4436


Национални финали

Осемте участника са разпределени в две групи по четири
Първите и вторите от групите се класират за полуфиналите, третите играят за петото място, а четвъртите – за седмото

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-05-0813:00АПирин (Разлог)ЦСКА (София)Багира, Казанлък0:314:25, 13:25, 11:25
2018-05-0815:00БЛевски (София)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък3:125:21, 20:25, 25:18, 25:14
2018-05-0817:00АКазанлък Волей (Казанлък)Ахил (София)Багира, Казанлък3:125:16, 21:25, 25:16, 25:10
2018-05-0819:00БДКС Варна (Варна)ЙЕБ Шумен 05 (Шумен)Багира, Казанлък3:225:18, 18:25, 25:20, 19:25, 11:15
2018-05-0913:00БЙЕБ Шумен 05 (Шумен)Левски (София)Багира, Казанлък0:316:25, 17:25, 19:25
2018-05-0915:00БДКС Варна (Варна)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък0:38:25, 15:25, 12:25
2018-05-0917:00АКазанлък Волей (Казанлък)ЦСКА (София)Багира, Казанлък0:322:25, 22:25, 21:25
2018-05-0919:00ААхил (София)Пирин (Разлог)Багира, Казанлък1:322:25, 25:18, 19:25, 15:25
2018-05-1013:00АЦСКА (София)Ахил (София)Багира, Казанлък3:025:19, 25:11, 25:13
2018-05-1015:00БЛевски (София)ДКС Варна (Варна)Багира, Казанлък3:025:13, 25:12, 25:21
2018-05-1017:00АКазанлък Волей (Казанлък)Пирин (Разлог)Багира, Казанлък3:025:13, 25:14, 25:20
2018-05-1019:00БЙЕБ Шумен 05 (Шумен)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък1:313:25, 27:25, 14:25, 15:25
2018-05-1111:00М7Ахил (София)ДКС Варна (Варна)Багира, Казанлък0:313:25, 16:25, 20:25
2018-05-1113:00М5Пирин (Разлог)ЙЕБ Шумен 05 (Шумен)Багира, Казанлък3:025:14, 25:19, 25:21
2018-05-1115:00ПФКазанлък Волей (Казанлък)Левски (София)Багира, Казанлък0:315:25, 18:25, 12:25
2018-05-1117:00ПФЦСКА (София)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък0:319:25, 23:25, 17:25
2018-05-1215:00МФКазанлък Волей (Казанлък)ЦСКА (София)Багира, Казанлък1:323:25, 23:25, 25:16, 22:25
2018-05-1217:00ФЛевски (София)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък3:125:27, 25:22, 25:17, 25:10