Държавно първенство до 17 години

СЪСТЕЗАНИЯ - ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ДО 17 ГОДИНИ – 2020-2021

• За родени през или след 2004 година


Група А – Регион Тракия

• Първите два отбора се класира за полуфиналите в регион Тракия
• Третият се класират допълнителен турнир за класиране на полуфинал в регион Тракия

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор1Отбор2Зала, ГрадРезултат
2021-03-2710:001Марица (Пловдив)Велинград Волей (Велинград)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:3, 25:0, 25:5
2021-03-2713:002Велинград Волей (Велинград)Родопа (Смолян)СУ Васил Левски, Пловдив0:310:25, 8:25, 12:25
2021-03-2714:303Марица (Пловдив)Родопа (Смолян)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:3, 25:10, 25:17

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотношениеСпечелени точкиЗагубени точкиТочково съотношение
1.Марица (Пловдив)220660MAX150383.9474
2.Родопа (Смолян)2113331.00001051051.0000
3.Велинград Волей (Велинград)2020060.0000381500.2533

Финали – регион Тракия

• Първите три отбора се класират на квалификация за класиране на националните финали
• Четвъртият ще играе предквалификационен турнир

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор1Отбор2Зала, ГрадРезултат
2021-03-3110:001Марица (Пловдив)Тополово (Тополово)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:11, 25:10, 25:11
2021-03-3111:301Родопа (Смолян)Хебър (Пазарджик)СУ Васил Левски, Пловдив0:317:25, 19:25, 19:25
2021-03-3113:002Марица (Пловдив)Хебър (Пазарджик)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:13, 25:13, 25:13
2021-03-3114:302Тополово (Тополово)Родопа (Смолян)СУ Васил Левски, Пловдив

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотношениеСпечелени точкиЗагубени точкиТочково съотношение
1.Марица (Пловдив)330990MAX2251012.2277
2.Хебър (Пазарджик)2113331.00001141300.8769
4.Тополово (Тополово)2020060.000032750.4267
3.Родопа (Смолян)2020060.0000851500.4000

Междурегионален квалификационен турнир – Група В

• Първият отбор се класира за националните финали (топ 8 на първенството)
• Вторият и третият се класират за допълнителните квалификационни турнири

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор1Отбор2Зала, ГрадРезултат
2021-05-2915:001Марица (Пловдив)Локомотив 1929 НИДО (София)СУ Васил Левски, Пловдив3:125:22, 25:20, 23:25, 25:20
2021-05-2917:001ЦПВК (София)Раковски (Димитровград)СУ Васил Левски, Пловдив3:125:15, 23:25, 25:16, 25:18
2021-05-3010:002Раковски (Димитровград)Локомотив 1929 НИДО (София)СУ Васил Левски, Пловдив1:320:25, 24:26, 25:23, 15:25
2021-05-3011:302Марица (Пловдив)ЦПВК (София)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:15, 25:17, 25:23
2021-05-3015:303ЦПВК (София)Локомотив 1929 НИДО (София)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:21, 25:19, 25:23
2021-05-3017:303Марица (Пловдив)Раковски (Димитровград)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:18, 25:16, 25:12

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотношениеСпечелени точкиЗагубени точкиТочково съотношение
1.Марица (Пловдив)3309919.00002481881.3191
2.ЦПВК (София)3216641.50002282121.0755
3.Локомотив 1929 НИДО (София)3123470.57142492570.9689
4.Раковски (Димитровград)3030290.22222042720.7500

Национални финали

• Осемте участника са разпределени в две групи по четири
• 
Първите и вторите от групите се класират за полуфиналите, третите играят за петото място, а четвъртите – за седмото

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2021-07-2110:00АСлавия (София)Левски (София)Панайот Пондалов, София1:320:25, 28:26, 27:29, 16:25
2021-07-2112:00БЦСКА (София)ЦПВК (София)Панайот Пондалов, София1:323:25, 25:22, 12:25, 19:25
2021-07-2114:00АКазанлък Волей (Казанлък)Марица (Пловдив)Панайот Пондалов, София0:317:25, 23:25, 12:25
2021-07-2116:00БВелбъжд (Кюстендил)Локомотив (София)Панайот Пондалов, София3:216:25, 25:23, 26:24, 22:25, 15:11
2021-07-2210:00АСлавия (София)Марица (Пловдив)Панайот Пондалов, София0:318:25, 11:25, 23:25
2021-07-2212:00БЦСКА (София)Локомотив (София)Панайот Пондалов, София3:225:18, 14:25, 20:25, 25:23, 15:11
2021-07-2214:00АЛевски (София)Казанлък Волей (Казанлък)Панайот Пондалов, София3:125:20, 14:25, 27:25, 25:13
2021-07-2216:00БЦПВК (София)Велбъжд (Кюстендил)Панайот Пондалов, София3:025:19, 25:17, 25:14
2021-07-2310:00АКазанлък Волей (Казанлък)Славия (София)Панайот Пондалов, София3:125:22, 25:14, 21:25, 25:13
2021-07-2312:00БВелбъжд (Кюстендил)ЦСКА (София)Панайот Пондалов, София2:325:14, 21:25, 25:17, 15:25, 10:15
2021-07-2314:00АЛевски (София)Марица (Пловдив)Панайот Пондалов, София0:315:25, 22:25, 15:25
2021-07-2316:00БЛокомотив (София)ЦПВК (София)Панайот Пондалов, София0:319:25, 17:25, 23:25
2021-07-2410:00М7Славия (София)Локомотив (София)Панайот Пондалов, София3:225:23, 13:25, 24:26, 25:15, 15:13
2021-07-2412:00М5Велбъжд (Кюстендил)Казанлък Волей (Казанлък)Панайот Пондалов, София1:325:13, 14:25, 15:25, 16:25
2021-07-2415:00ПФЦПВК (София)Марица (Пловдив)Панайот Пондалов, София0:321:25, 9:25, 19:25
2021-07-2417:00ПФЦСКА (София)Левски (София)Панайот Пондалов, София3:025:14, 25:20, 25:21
2021-07-2513:00МФЛевски (София)ЦПВК (София)Панайот Пондалов, София1:320:25, 16:25, 25:20, 17:25
2021-07-2515:00ФЦСКА (София)Марица (Пловдив)Панайот Пондалов, София0:39:25, 22:25, 22:25