Държавно първенство до 17 години

СЪСТЕЗАНИЯ - ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ДО 17 ГОДИНИ – 2019-2020

• За родени през или след 2003 година


Група А – Регион Тракия

• Първият отбор се класира за полуфиналите в регион Тракия
• Вторият и третият се класират допълнителен турнир за класиране на полуфинал в регион Тракия

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор1Отбор2Зала, ГрадРезултат
2019-11-021Марица (Пловдив)Велинград волей (Велинград)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:0, 25:0, 25:0
2019-11-022Родопа (Смолян)Велинград волей (Велинград)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:0, 25:0, 25:0
2019-11-0211:003Марица (Пловдив)Родопа (Смолян)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:8, 25:18, 26:24

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени гемовеЗагубени геймовеГеймово съотношениеСпечелени точкиЗагубени точкиТочково съотношение
1Марица (Пловдив)220660MAX151503.0200
2Родопа (Смолян)2113331.0000125761.6447
3Велинград волей (Велинград)2020060.000001500.0000


Финали – регион Тракия

• Първите три отбора се класират на квалификация за класиране на националните финали
• Четвъртият ще играе предквалификационен турнир

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2020-07-0710:00ПФМарица (Пловдив)Тополово (Тополово)Лаута, Пловдив3:025:7, 25:11, 25:10
2020-07-0711:30ПФХебър (Пазарджик)Родопа (Смолян)Лаута, Пловдив3:226:28, 25:10, 25:22, 21:25, 15:11
2020-07-0714:00М3Родопа (Смолян)Тополово (Тополово)Лаута, Пловдив3:18:25, 25:19, 25:14, 25:17
2020-07-0715:30ФМарица (Пловдив)Хебър (Пазарджик)Лаута, Пловдив3:025:11, 25:20, 25:12

Междурегионален квалификационен турнир – Група Г

• Първият отбор се класира за националните финали (топ 8 на първенството)
• Вторият и третият се класират за допълнителните квалификационни турнири

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат 
2020-10-1715:001Ахил (София)Марица (Пловдив)Септември, Разлог0:318:25, 27:29, 19:25
2020-10-1716:301Пирин (Разлог)Славия (София)Септември, Разлог0:315:25, 15:25, 22:25
2020-10-1809:302Славия (София)Ахил (София)Септември, Разлог3:225:27, 25:17, 23:25, 25:18, 15:9
2020-10-1811:002Пирин (Разлог)Марица (Пловдив)Септември, Разлог0:313:25, 17:25, 16:25
2020-10-1815:003Ахил (София)Пирин (Разлог)Септември, Разлог3:025:22, 25:22, 25:6
2020-10-1816:303Славия (София)Марица (Пловдив)Септември, Разлог1:313:25, 29:27, 17:25, 20:25

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)3309919.00002561891.3545
2Славия (София)3215751.40002672501.0680
3Ахил (София)3124560.83332352380.9874
4Пирин (Разлог)3030090.00001482250.6578