Държавно първенство до 17 години 2018-2019

СЪСТЕЗАНИЯ - ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ДО 17 ГОДИНИ – 2018-2019

• За родени през или след 2002 година


Регион Тракия

• Първите два отбора се класират директно за междурегионалните квалификационни турнири (топ 16 на първенството)

• Третият и четвъртият се класират за междурегионални предквалификационни турнири

• Първоначално участващите отбори са пет, но след загуби в първите си два мача, 0:3 срещу Хебър (Пазарджик) и 2:3 срещу Родопа (Смолян), тимът на Пан Волей (Панагюрище) се отказва от участие и е изваден от класирането

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-12-0910:301Марица (Пловдив)Тополово (Тополово)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:17, 25:10, 25:16
2018-12-0912:301Хебър (Пазарджик)Родопа (Смолян)Хебър, Пазарджик3:025:22, 25:17, 25:15
2019-03-0209:302Марица (Пловдив)Хебър (Пазарджик)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:10, 25:21, 25:18
2019-03-0211:002Родопа (Смолян)Тополово (Тополово)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:13, 25:22, 25:21
2019-03-0213:003Хебър (Пазарджик)Тополово (Тополово)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:17, 25:13, 25:11
2019-03-0214:303Марица (Пловдив)Родопа (Смолян)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:5, 25:16, 25:10

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)330990MAX2251231.8293
2Хебър (Пазарджик)3216632.00001991701.1706
3Родопа (Смолян)3123360.50001602060.7767
4Тополово (Тополово)3030090.00001402250.6222


Междурегионален квалификационен турнир

• Първият отбор се класира за националните финали (топ 8 на първенството)
• Вторият и третият се класират за допълнителните квалификационни турнири

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2019-05-0315:301Хебър (Пазараджик)Пирин (Разлог)СУ Васил Левски, Пловдив0:323:25, 23:25, 19:25
2019-05-0317:001Марица (Пловдив)Бдин-Вида (Видин)СУ Васил Левски, Пловдив3:125:21, 20:25, 25:11, 25:11
2019-05-0409:002Марица (Пловдив)Пирин (Разлог)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:13, 25:17, 25:15
2019-05-0411:002Хебър (Пазараджик)Бдин-Вида (Видин)СУ Васил Левски, Пловдив1:325:14, 16:25, 19:25, 24:26
2019-05-0415:003Бдин-Вида (Видин)Пирин (Разлог)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:11, 27:25, 25:13
2019-05-0416:303Марица (Пловдив)Хебър (Пазараджик)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:23, 25:18, 25:6

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)3309919.00002451601.5313
2Бдин-Вида (Видин)3216741.75002352281.0307
3Пирин (Разлог)3123360.50001692170.7788
4Хебър (Пазарджик)3030190.11111962400.8167


Национални финали

• Осемте участника са разпределени в две групи по четири
• Първите и вторите от групите се класират за полуфиналите, третите играят за петото място, а четвъртите – за седмото

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат 
2019-06-0411:30АЦПВК (София)Казанлък Волей (Казанлък)Люлин, София3:225:16, 21:25, 25:22, 10:25, 15:13
2019-06-0413:30БЛокомотив (София)Марица (Пловдив)Люлин, София2:325:22, 25:21, 23:25, 20:25, 11:15
2019-06-0415:30АЛевски (София)ЦСКА (София)Люлин, София3:025:13, 25:13, 25:8
2019-06-0417:30БПерун (Варна)Бдин-Вида (Видин)Люлин, София3:027:25, 25:14, 25:15
2019-06-0511:30БЛокомотив (София)Перун (Варна)Люлин, София1:323:25, 20:25, 25:18, 26:28
2019-06-0513:30АЦСКА (София)ЦПВК (София)Люлин, София3:025:15, 25:15, 25:21
2019-06-0515:30АЛевски (София)Казанлък Волей (Казанлък)Люлин, София3:025:10, 25:19, 25:10
2019-06-0517:30ББдин-Вида (Видин)Марица (Пловдив)Люлин, София3:124:26, 25:20, 25:23, 25:22
2019-06-0611:30АКазанлък Волей (Казанлък)ЦСКА (София)Люлин, София1:316:25, 23:25, 25:20, 24:26
2019-06-0613:30ББдин-Вида (Видин)Локомотив (София)Люлин, София3:025:21, 25:15, 25:10
2019-06-0615:30АЛевски (София)ЦПВК (София)Люлин, София3:025:9, 25:15, 25:18
2019-06-0617:30БПерун (Варна)Марица (Пловдив)Люлин, София0:321:25, 21:25, 23:25
2019-06-0710:00М7Казанлък Волей (Казанлък)Локомотив (София)Люлин, София3:025:19, 25:18, 25:17
2019-06-0712:00М5ЦПВК (София)Марица (Пловдив)Люлин, София1:325:23, 26:28, 15:25, 18:25
2019-06-0715:00ПФЛевски (София)Бдин-Вида (Видин)Люлин, София3:025:10, 25:15, 25:20
2019-06-0717:00ПФЦСКА (София)Перун (Варна)Люлин, София3:025:16, 25:21, 25:19
2019-06-0813:00МФПерун (Варна)Бдин-Вида (Видин)Люлин, София1:313:25, 19:25, 25:20, 15:25
2019-06-0815:00ФЛевски (София)ЦСКА (София)Люлин, София3:025:15, 25:12, 25:15