Държавно първенство до 17 години 2017-2018

СЪСТЕЗАНИЯ - ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ДО 17 ГОДИНИ – 2017-2018

• За родени през или след 2001 година


Група А – регион Тракия

 Първите два отбора се класират за регионалните финали

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2017-11-1810:001Марица (Пловдив)Пан Волей (Панагюрище)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:6, 25:12, 25:8
2017-11-1811:302Пан Волей (Панагюрище)Въча (Девин)СУ Васил Левски, Пловдив0:321:25, 18:25, 16:25
2017-11-1813:003Марица (Пловдив)Въча (Девин)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:8, 25:10, 25:12

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)220660MAX150562.6786
2Въча (Девин)2113331.00001051300.8077
3Пан Волей (Панагюрище)2020060.0000811500.5400

Зонални финали – регион Тракия

• Първите два отбора се класират директно за междурегионалните квалификационни турнири (топ 16 на първенството)

• Третият и четвъртият се класират за междурегионални предквалификационни турнири

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-02-2510:00ПФТополово (Тополово)Марица (Пловдив)Хебър, Пазарджик0:316:25, 20:25, 12:25
2018-02-2511:30ПФХебър (Пазарджик)Въча (Девин)Хебър, Пазарджик3:025:14, 25:12, 25:6
2018-02-2513:00МФТополово (Тополово)Въча (Девин)Хебър, Пазарджик3:025:14, 25:22, 25:13
2018-02-2514:30ФХебър (Пазарджик)Марица (Пловдив)Хебър, Пазарджик0:39:25, 9:25, 18:25

Междурегионален квалификационен турнир – Група А

• Победителят в групата се класира за националните финали (топ 8 на първенството)
• Вторият и третият се класират за допълнителните квалификационни турнири

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-05-1815:001Ахил (София)Марица (Пловдив)Панайот Пондалов, София3:213:25, 25:18, 19:25, 31:29, 15:4
2018-05-1816:301Славия (София)Бдин-Вида (Видин)Панайот Пондалов, София1:320:25, 21:25, 25:20, 23:25
2018-05-1909:302Славия (София)Ахил (София)Панайот Пондалов, София3:026:24, 25:21, 25:12
2018-05-1911:002Бдин-Вида (Видин)Марица (Пловдив)Панайот Пондалов, София3:225:16, 15:25, 25:21, 23:25, 15:6
2018-05-1915:303Ахил (София)Бдин-Вида (Видин)Панайот Пондалов, София3:122:25, 25:15, 25:23, 25:16
2018-05-1917:003Славия (София)Марица (Пловдив)Панайот Пондалов, София0:319:25, 20:25, 19:25

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Бдин-Вида (Видин)3215761.16662772790.9928
2Ахил (София)3215661.00002472560.9648
3Марица (Пловдив)3125761.16662692641.0189
4Славия (София)3123460.66662232171.0276

Допълнителен квалификационен турнир – Група А

• Първите два отбора в групата се класират за националните финали (топ 8 на първенството)

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-06-0210:001Перун (Варна)ЦПВК (София)Първа езикова гимназия, Варна1:319:25, 25:14, 19:25, 20:25
2018-06-0213:301ДКС Варна (Варна)Марица (Пловдив)Първа езикова гимназия, Варна1:325:12, 23:25, 19:25, 22:25
2018-06-0217:002ЦПВК (София)Марица (Пловдив)Първа езикова гимназия, Варна0:311:25, 13:25, 16:25
2018-06-0218:302Перун (Варна)ДКС Варна (Варна)Първа езикова гимназия, Варна0:316:25, 10:25, 4:25
2018-06-0310:003ДКС Варна (Варна)ЦПВК (София)Първа езикова гимназия, Варна3:121:25, 25:14, 25:14, 25:23
2018-06-0311:303Перун (Варна)Марица (Пловдив)Първа езикова гимназия, Варна0:314:25, 9:25, 9:25

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)3309919.00002371611.4720
2ДКС Варна (Варна)3216741.75002601931.3471
3ЦПВК (София)3123470.57142052540.8070
4Перун (Варна)3030190.11111452390.6066

Национални финали

• Осемте участника са разпределени в две групи по четири
• Първите и вторите от групите се класират за полуфиналите, третите играят за петото място, а четвъртите – за седмото

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-06-3011:00АПирин (Разлог)ДКС Варна (Варна)Люлин, София1:315:25, 25:21, 16:25, 8:25
2018-06-3013:00БКазанлък Волей (Казанлък)ЦСКА (София)Люлин, София2:323:25, 25:22, 25:23, 21:25, 16:18
2018-06-3015:00БЛевски (София)Ахил (София)Люлин, София3:025:13, 25:16, 25:16
2018-06-3017:00АБдин-Вида (Видин)Марица (Пловдив)Люлин, София1:321:25, 25:23, 11:25, 13:25
2018-07-0111:00АДКС Варна (Варна)Марица (Пловдив)Люлин, София1:325:16, 14:25, 13:25, 17:25
2018-07-0113:00БЦСКА (София)Ахил (София)Люлин, София3:119:25, 25:19, 25:16, 25:13
2018-07-0115:00БКазанлък Волей (Казанлък)Левски (София)Люлин, София0:313:25, 11:25, 17:25
2018-07-0117:00АПирин (Разлог)Бдин-Вида (Видин)Люлин, София0:320:25, 19:25, 18:25
2018-07-0211:00АБдин-Вида (Видин)ДКС Варна (Варна)Люлин, София3:225:21, 21:25, 15:25, 25:22, 15:8
2018-07-0213:00БАхил (София)Казанлък Волей (Казанлък)Люлин, София0:317:25, 20:25, 13:25
2018-07-0215:00БЛевски (София)ЦСКА (София)Люлин, София3:025:23, 25:6, 25:13
2018-07-0217:00АПирин (Разлог)Марица (Пловдив)Люлин, София0:314:25, 15:25, 21:25
2018-07-0311:00М7Ахил (София)Пирин (Разлог)Люлин, София3:125:13, 21:25, 25:23, 25:23
2018-07-0313:00М5Казанлък Волей (Казанлък)ДКС Варна (Варна)Люлин, София3:122:25, 25:21, 25:23, 25:18
2018-07-0315:00ПФЛевски (София)Бдин-Вида (Видин)Люлин, София3:025:16, 25:14, 25:16
2018-07-0317:00ПФЦСКА (София)Марица (Пловдив)Люлин, София3:124:26, 25:15, 26:24, 25:23
2018-07-0414:00МФБдин-Вида (Видин)Марица (Пловдив)Люлин, София0:322:25, 20:25, 13:25
2018-07-0416:00ФЛевски (София)ЦСКА (София)Люлин, София3:025:18, 25:17, 25:12