Държавно първенство до 15 години - 2022

СЪСТЕЗАНИЯ - ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ДО 15 ГОДИНИ – 2021-2022

• За родени през или след 2007 година


Група A – регион Тракия

• Първите два отбора се класира за полуфиналите в регион Тракия

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат 
2021-11-1311:001Марица (Пловдив)Хебър (Пазарджик)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:19, 25:13, 25:21
2021-11-1313:002Пан Волей (Панагюрище)Родопа (Смолян)Арена Асарел, Панагюрище2:323:25, 25:20, 21:25, 25:15, 13:15
2021-11-2713:002Родопа (Смолян)Марица (Пловдив)Величко Чолаков, Смолян1:321:25, 19:25, 25:23, 21:25
2021-11-2715:002Хебър (Пазарджик)Пан Волей (Панагюрище)Васил Левски, Пазарджик0:312:25, 17:25, 20:25
2021-12-0814:003Марица (Пловдив)Пан Волей (Панагюрище)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:15, 25:12, 25:21
??-??-????:??3Пан Волей (Панагюрище)Родопа (Смолян)Арена Асарел, Панагюрище

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотношениеСпечелени точкиЗагубени точкиТочково съотношение
1.Марица (Пловдив)330990MAX2481871.3262
2.Пан Волей (Панагюрище)3124560.83332302241.0268
3.Родопа (Смолян)2022450.80001862050.9073
4.Хебър (Пазарджик)1010030.000053750.7067


Финална четворка – Регион Тракия

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат 
2022-03-0911:001Марица (Пловдив)Хебър (Пазарджик)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:14, 25:12, 25:15
2022-03-0916:002Марица (Пловдив)Пан Волей (Панагюрище)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:12, 25:11, 25:18


Междурегионален квалификационен турнир – Група В

• Първият отбор се класира за националните финали (топ 8 на първенството)
• Вторият и третият се класират за допълнителните квалификационни турнири

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат 
2022-04-0215:001Марица (Пловдив)ЦСКА (София)СУ Васил Левски, Пловдив3:125:17, 25:17, 23:25, 25:8
2022-04-0216:301ЙЕБ Шумен 05 (Шумен)Кирково 15 (Кирково)СУ Васил Левски, Пловдив0:321:25, 12:25, 18:25
2022-04-0309:302ЦСКА (София)Кирково 15 (Кирково)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:15, 25:20, 25:13
2022-04-0311:002Марица (Пловдив)ЙЕБ Шумен 05 (Шумен)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:10, 25:13, 25:13
2022-04-0315:003ЙЕБ Шумен 05 (Шумен)ЦСКА (София)СУ Васил Левски, Пловдив0:314:25, 19:25, 22:25
2022-04-0316:303Марица (Пловдив)Кирково 15 (Кирково)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:14, 25:19, 25:21


Национални финали 

• Две групи с по шест отбора
• Първият и вторият се класират за финалната четворка

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадResult 
2022-05-1214:001Бдин-Вида (Видин)Миньор (Перник)Септември, Разлог0:3
2022-05-1215:301Пирин (Разлог)Любо Ганев (Русе)Септември, Разлог3:0
2022-05-1217:001ЦПВК (София)Марица (Пловдив)Септември, Разлог3:225:23, 18:25, 25:17, 23:25, 15:7
2022-05-1310:002ЦПВК (София)Миньор (Перник)Септември, Разлог3:0
2022-05-1314:302Пирин (Разлог)Бдин-Вида (Видин)Септември, Разлог3:0
2022-05-1316:002Любо Ганев (Русе)ЦПВК (София)Септември, Разлог0:3
2022-05-1317:303Миньор (Перник)Марица (Пловдив)Септември, Разлог0:317:25, 21:25, 12:25
2022-05-1409:303Пирин (Разлог)Марица (Пловдив)Септември, Разлог0:315:25, 23:25, 17:25
2022-05-1413:303ЦПВК (София)Бдин-Вида (Видин)Септември, Разлог3:0
2022-05-1415:004Любо Ганев (Русе)Марица (Пловдив)Септември, Разлог2:325:22, 25:18, 22:25, 11:25, 15:17
2022-05-1416:304Пирин (Разлог)Миньор (Перник)Септември, Разлог3:1
2022-05-1509:304Любо Ганев (Русе)Бдин-Вида (Видин)Септември, Разлог3:0
2022-05-1513:305Бдин-Вида (Видин)Марица (Пловдив)Септември, Разлог1:314:25, 18:25, 25:23, 25:22
2022-05-1515:005Миньор (Перник)Любо Ганев (Русе)Септември, Разлог1:3
2022-05-1516:305ЦПВК (София)Пирин (Разлог)Септември, Разлог3:0


Финална четворка

• Участват четири отбора с полуфинал, победителите играят за титлата, а загубилите за бронзовите медали

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадResult 
2022-05-2215:00ПФЦПВК (София)Локомотив 1929 НИДО (София)Христо Ботев, София2:320:25, 23:25, 25:21, 25:14, 14:16
2022-05-2217:00ПФЛевски (София)Марица (Пловдив)Христо Ботев, София1:318:25, 25:23, 25:19, 25:15
2022-05-2315:00Ф3ЦПВК (София)Марица (Пловдив)Христо Ботев, София3:025:21, 25:23, 25:18
2022-05-2317:00ФиналЛевски (София)Локомотив 1929 НИДО (София)Христо Ботев, София3:218:25, 25:20, 28:26, 21:25, 15:10