Държавно първенство до 15 години - 2019

СЪСТЕЗАНИЯ - ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ДО 15 ГОДИНИ – 2018-2019

• За родени през или след 2004 година


Група Б – регион Тракия

• Първите два отбора се класират за регионалните финали, както и за междурегионалните квалификационни турнири (топ 24 на първенството)

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-10-2009:301Марица (Пловдив)Тополово (Тополово)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:13, 25:9, 25:14
2018-10-2011:001Велинград волей (Велинград)Марица (Белово)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:10, 25:8, 27:25
2018-10-2012:302Марица (Пловдив)Марица (Белово)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:9, 25:0, 25:3
2018-10-2014:002Тополово (Тополово)Велинград волей (Велинград)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:13, 25:12, 25:8
2018-10-2015:303Марица (Белово)Тополово (Тополово)СУ Васил Левски, Пловдив0:311:25, 18:25, 10:25
2018-10-2017:003Марица (Пловдив)Велинград волей (Велинград)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:0, 25:0, 25:0

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)330990MAX225484.6875
2Тополово (Тополово)3216632.00001861471.2653
3Велинград волей (Велинград)3123360.50001101930.5699
4Марица (Белово)3030090.0000942270.4141

Зонални финали – регион Тракия

• Четирите участващи отбора играят по два пъти всеки срещу всеки, като в това число са включени и резултатите между тях от груповата фаза; при допълнителна промяна в регламента, отборите, играли веднъж помежду си в груповата фаза, не играят още един път помежду си в зоналните финали

• Всички четири отбора се класират за междурегионалните квалификационни турнири (топ 24 на първенството)

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-11-0209:302Хебър (Пазарджик)Марица (Пловдив)Хебър, Пазарджик1:317:25, 25:19, 14:25, 23:25
2018-11-0211:002Тополово (Тополово)Виктория Волей (Пловдив)Хебър, Пазарджик3:025:12, 25:15, 25:17
2018-11-0212:303Виктория Волей (Пловдив)Марица (Пловдив)Хебър, Пазарджик0:37:25, 11:25, 4:25
2018-11-0214:003Хебър (Пазарджик)Тополово (Тополово)Хебър, Пазарджик3:025:10, 25:7, 25:13
2019-03-0109:304Марица (Пловдив)Виктория Волей (Пловдив) СУ Васил Левски, Пловдив3:025:2, 25:9, 25:11
2019-03-0110:304Хебър (Пазарджик)Тополово (Тополово) СУ Васил Левски, Пловдив3:025:9, 25:4, 25:9
2019-03-0112:005Виктория Волей (Пловдив)Тополово (Тополово) СУ Васил Левски, Пловдив3:125:23, 20:25, 25:11, 25:23
2019-03-0113:305Марица (Пловдив)Хебър (Пазарджик) СУ Васил Левски, Пловдив3:025:13, 25:14, 25:10

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)5501515115.00003941962.0102
2Хебър (Пазарджик)53291061.66673412531.3478
3Тополово (Тополово)51434120.33332453640.6731
4Виктория Волей (Пловдив)51433130.23082153820.5628

Междурегионален квалификационен турнир – Група Е

• Първите два отбора се класират за националните финали (топ 12 на първенството)

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2019-03-1611:001Марица (Пловдив)Локомотив 1929 НИДО (София)СУ Васил Левски, Пловдив3:225:10, 21:25, 25:10, 17:25, 15:12
2019-03-1612:301Ботев (Враца)Славия (София)СУ Васил Левски, Пловдив0:325:7, 20:25, 12:25
2019-03-1616:302Локомотив 1929 НИДО (София)Ботев (Враца)СУ Васил Левски, Пловдив3:027:25, 25:12, 25:18
2019-03-1618:002Марица (Пловдив)Славия (София)СУ Васил Левски, Пловдив3:220:25, 25:6, 25:14, 22:25, 15:11
2019-03-1710:003Славия (София)Локомотив 1929 НИДО (София)СУ Васил Левски, Пловдив3:125:23, 25:23, 22:25, 26:24
2019-03-1711:303Марица (Пловдив)Ботев (Враца)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:10, 25:3, 25:13

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)3307942.25002851891.5079
2Славия (София)3217842.00002542411.0539
3Локомотив 1929 НИДО (София)3124661.00002542560.9922
4Ботев (Враца)3030090.00001202270.5286

Национални финали – Група Б

• 12-те участника в националните финали са разпределени в две групи по шест; Марица (Пловдив) е в Група Б
• Първите и вторите от всяка група се класират за финалната четворка

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат 
2019-06-2609:30БВелбъжд (Кюстендил)Левски (София)Севтополис, Казанлък2:125:19, 14:25, 18:16
2019-06-2610:30БЦПВК (София)Тони Спорт (Берковица)Севтополис, Казанлък2:118:25, 25:18, 15:11
2019-06-2611:30БАрда (Кърджали)Марица (Пловдив)Севтополис, Казанлък0:210:25, 19:25
2019-06-2615:30БВелбъжд (Кюстендил)ЦПВК (София)Багира, Казанлък0:221:25, 21:25
2019-06-2616:30БТони Спорт (Берковица)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък1:225:21, 13:25, 3:15
2019-06-2617:30БЛевски (София)Арда (Кърджали)Севтополис, Казанлък2:025:22, 25:14
2019-06-2709:30БЦПВК (София)Левски (София)Багира, Казанлък1:217:25, 25:21, 13:15
2019-06-2710:30БВелбъжд (Кюстендил)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък0:217:25, 16:25
2019-06-2711:30БАрда (Кърджали)Тони Спорт (Берковица)Севтополис, Казанлък2:125:20, 22:25, 15:13
2019-06-2715:30БЛевски (София)Тони Спорт (Берковица)Севтополис, Казанлък2:025:17, 25:15
2019-06-2716:30БВелбъжд (Кюстендил)Арда (Кърджали)Севтополис, Казанлък2:025:12, 25:15
2019-06-2717:30БЦПВК (София)Марица (Пловдив)Севтополис, Казанлък1:219:25, 25:15, 7:15
2019-06-2809:30БАрда (Кърджали)ЦПВК (София)Багира, Казанлък0:221:25, 10:25
2019-06-2810:30БЛевски (София)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък1:214:25, 25:23, 10:15
2019-06-2811:30БТони Спорт (Берковица)Велбъжд (Кюстендил)Севтополис, Казанлък1:225:27, 26:24, 11:15

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)55051033.33332792031.3744
2Левски (София)5323851.60002702431.1111
3ЦПВК (София)5323851.60002642431.0864
4Велбъжд (Кюстендил)5323661.00002482490.9950
5Арда (Кърджали)5141290.22221852580.7171
6Тони Спорт (Берковица)50504100.40002473070.8046

Национални финали финална четворка

• Победителите от двете групи се класира за полуфиналите, третите играят за пето място, четвъртите за седмо място, петите за девето място и шестите за единадесето място

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат 
2019-06-2909:30М11Тони Спорт (Берковица)Дунав (Русе)Севтополис, Казанлък0:216:25, 15:25
2019-06-2909:30М7Пирин (Разлог)Велбъжд (Кюстендил)Багира, Казанлък0:212:25, 17:25
2019-06-2911:30М9Бдин-Вида (Видин)Арда (Кърджали)Севтополис, Казанлък2:025:18, 25:12
2019-06-2911:30М5ЦСКА (София)ЦПВК (София)Багира, Казанлък2:025:17, 27:25
2019-06-2915:00ПФСлавия (София)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък1:324:26, 16:25, 23:25, 10:25
2019-06-2917:00ПФКазанлък Волей (Казанлък)Левски (София)Багира, Казанлък0:323:25, 21:25, 19:25
2019-06-3010:00М3Казанлък Волей (Казанлък)Славия (София)Багира, Казанлък3:025:20, 25:19, 26:24
2019-06-3012:00ФЛевски (София)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък2:325:13, 25:23, 23:25, 12:25, 8:15