Държавно първенство до 15 години - 2018

СЪСТЕЗАНИЯ - ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ДО 15 ГОДИНИ – 2017-2018

• За родени през или след 2003 година
• Марица (Пловдив) участва с два отбора, единият – под името Виктория Волей (Пловдив)



Група А – регион Тракия

• Първите два отбора се класират за регионалните финали

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2017-11-1109:301Виктория Волей (Пловдив)Тополово (Тополово)Лаута, Пловдив0:323:25, 18:25, 16:25
2017-11-1111:001Родопа (Смолян)Марица (Белово)Лаута, Пловдив3:025:7, 25:13, 25:15
2017-11-1112:302Тополово (Тополово)Родопа (Смолян)Лаута, Пловдив0:316:25, 21:25, 15:25
2017-11-1114:002Виктория Волей (Пловдив)Марица (Белово)Лаута, Пловдив3:025:14, 25:10, 25:12
2017-11-1115:303Марица (Белово)Тополово (Тополово)Лаута, Пловдив0:38:25, 10:25, 6:25
2017-11-1117:003Виктория Волей (Пловдив)Родопа (Смолян)Лаута, Пловдив3:225:22, 24:26, 25:19, 19:25, 17:15

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Родопа (Смолян)3217832.66672571971.3046
2Тополово (Тополово)3216632.00002021561.2949
3Виктория Волей (Пловдив)3215651.20002422181.1101
4Марица (Белово)3030090.0000952250.4222

Група Б – регион Тракия

• Първите два отбора се класират за регионалните финали

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2017-11-1110:001Хебър (Пазарджик)Марица (Пловдив)Хебър, Пазарджик0:320:25, 13:25, 14:25
2017-11-1111:302Пан Волей (Панагюрище)Марица (Пловдив)Хебър, Пазарджик0:310:25, 18:25, 9:25
2017-11-1113:003Хебър (Пазарджик)Пан Волей (Панагюрище)Хебър, Пазарджик3:025:16, 25:7, 25:5

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)220660MAX150841.7857
2Хебър (Пазарджик)2113331.00001221031.1845
3Пан Волей (Панагюрище)2020060.0000651500.4333

Зонални финали – регион Тракия

• Първите два отбора се класират директно за междурегионалните квалификационни турнири (топ 16 на първенството)
• Третият и четвъртият се класират за междурегионални предквалификационни турнири

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-02-2410:00ПФМарица (Пловдив)Тополово (Тополово)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:12, 25:14, 25:13
2018-02-2411:30ПФРодопа (Смолян)Хебър (Пазарджик)СУ Васил Левски, Пловдив0:323:25, 21:25, 17:25
2018-02-2413:30МФТополово (Тополово)Родопа (Смолян)СУ Васил Левски, Пловдив1:325:15, 11:25, 23:25, 17:25
2018-02-2415:00ФМарица (Пловдив)Хебър (Пазарджик)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:19, 25:14, 25:8

Предквалификационен турнир – Група В

• Победителят в групата се класира за междурегионалните квалификационни турнири (топ 16 на първенството)

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-03-1010:001Родопа (Смолян)Перун (Варна)Величко Чолаков, Смолян3:025:16, 26:24, 25:14
2018-03-1012:301Дея спорт (Бургас)Виктория Волей (Пловдив)Величко Чолаков, Смолян1:319:25, 23:25, 25:21, 13:25
2018-03-1016:002Перун (Варна)Виктория Волей (Пловдив)Величко Чолаков, Смолян3:125:22, 22:25, 25:23, 25:12
2018-03-1017:302Родопа (Смолян)Дея спорт (Бургас)Величко Чолаков, Смолян3:025:15, 25:20, 25:17
2018-03-1109:303Дея спорт (Бургас)Перун (Варна)Величко Чолаков, Смолян0:318:25, 24:26, 22:25
2018-03-1111:003Родопа (Смолян)Виктория Волей (Пловдив)Величко Чолаков, Смолян3:025:14, 25:20, 25:19

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Родопа (Смолян)330990MAX2261591.4214
2Перун (Варна)3216641.50002272221.0225
3Виктория Волей (Пловдив)3123470.57142312520.9167
4Дея спорт (Бургас)3030190.11111962470.7935

Междурегионален квалификационен турнир – Група Г

• Победителят в групата се класира за националните финали (топ 8 на първенството)
• Вторият и третият се класират за допълнителните квалификационни турнири

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-04-2815:301Родопа (Смолян)Марица (Пловдив)Васил Симов, София0:36:25, 12:25, 13:25
2018-04-2817:001ЦСКА (София)Хебър (Пазарджик)Васил Симов, София3:025:5, 25:7, 25:14
2018-04-2909:302Родопа (Смолян)Хебър (Пазарджик)Васил Симов, София3:118:25, 25:9, 25:19, 25:15
2018-04-2911:002ЦСКА (София)Марица (Пловдив)Васил Симов, София1:325:19, 17:25, 22:25, 17:25
2018-04-2915:303ЦСКА (София)Родопа (Смолян)Васил Симов, София3:025:11, 25:18, 25:14
2018-04-2917:003Хебър (Пазарджик)Марица (Пловдив)Васил Симов, София0:314:25, 17:25, 16:25

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)3309919.00002441591.5346
2ЦСКА (София)3216732.33332311631.4172
3Родопа (Смолян)3123370.42861672180.7661
4Хебър (Пазарджик)3030190.11111412430.5802

Национални финали

• Осемте участника са разпределени в две групи по четири
• Първите и вторите от групите се класират за полуфиналите, третите играят за петото място, а четвъртите – за седмото

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-05-2511:00БЛевски (София)Звезди 94 (София)Олимпиада, Пловдив3:113:25, 25:21, 25:19, 25:13
2018-05-2513:00БАрда (Кърджали)Казанлък Волей (Казанлък)Олимпиада, Пловдив0:322:25, 21:25, 24:26
2018-05-2515:00АДунав (Русе)Велбъжд (Кюстендил)Олимпиада, Пловдив3:025:22, 26:24, 25:20
2018-05-2517:00АМарица (Пловдив)ЦСКА (София)Олимпиада, Пловдив2:325:15, 21:25, 25:23, 21:25, 7:15
2018-05-2611:00АВелбъжд (Кюстендил)ЦСКА (София)Олимпиада, Пловдив0:317:25, 19:25, 23:25
2018-05-2613:00БЛевски (София)Арда (Кърджали)Олимпиада, Пловдив3:025:19, 25:18, 25:21
2018-05-2615:00БКазанлък Волей (Казанлък)Звезди 94 (София)Олимпиада, Пловдив1:318:25, 17:25, 25:15, 19:25
2018-05-2617:00АМарица (Пловдив)Дунав (Русе)Олимпиада, Пловдив3:025:14, 26:24, 25:13
2018-05-2711:00БАрда (Кърджали)Звезди 94 (София)Олимпиада, Пловдив0:39:25, 19:25, 15:25
2018-05-2713:00АЦСКА (София)Дунав (Русе)Олимпиада, Пловдив3:120:25, 25:21, 25:9, 25:19
2018-05-2715:00БКазанлък Волей (Казанлък)Левски (София)Олимпиада, Пловдив1:324:26, 10:25, 25:20, 15:25
2018-05-2717:00АМарица (Пловдив)Велбъжд (Кюстендил)Олимпиада, Пловдив3:125:20, 25:23, 23:25, 25:22
2018-05-2811:00М7Велбъжд (Кюстендил)Арда (Кърджали)Олимпиада, Пловдив3:125:18, 25:20, 17:25, 25:9
2018-05-2813:00М5Дунав (Русе)Казанлък Волей (Казанлък)Олимпиада, Пловдив0:323:25, 13:25, 23:25
2018-05-2815:00ПФЦСКА (София)Звезди 94 (София)Олимпиада, Пловдив1:3

16:25, 25:27, 25:21, 19:25
2018-05-2817:00ПФМарица (Пловдив)Левски (София)Олимпиада, Пловдив3:025:17, 25:21, 25:23
2018-05-2915:00М3Левски (София)ЦСКА (София)Олимпиада, Пловдив0:320:25, 19:25, 22:25
2018-05-2917:00ФМарица (Пловдив)Звезди 94 (София)Олимпиада, Пловдив3:125:23, 19:25, 29:27, 25:21