Държавно първенство до 13 години

СЪСТЕЗАНИЯ - ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ДО 13 ГОДИНИ – 2020

• За родени през или след 2007 година


Група A – регион Тракия

• Първият отбор се класира за полуфиналите в регион Тракия
• Вторият и третият се класират допълнителен турнир за класиране на полуфинал в регион Тракия

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2019-12-1410:001Пан Волей (Панагюрище)Марица (Белово)Арена Асарел, Панагюрище2:025:14, 25:7
2019-12-1411:002Марица (Белово)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище0:29:25, 13:25
2019-12-1412:003Пан Волей (Панагюрище)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище0:215:25, 19:25

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)220640MAX100561.7857
2Пан Волей (Панагюрище)2113221.000084711.1831
3Марица (Белово)2020040.0000431000.4300


Финали – регион Тракия

• Първите три отбора се класират на национални финали
• В крайното класиране влизат мачовете Хебър – Родопа и Марица – Пан Волей

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2020-07-2010:001Марица (Пловдив)Хебър (Пазарджик)Лаута, Пловдив2:025:11, 25:8
2020-07-2011:301Пан Волей (Панагюрище)Родопа (Смолян)Лаута, Пловдив0:216:25, 14:25
2020-07-2012:502Хебър (Пазарджик)Пан Волей (Панагюрище)Лаута, Пловдив0:219:25, 5:25
2020-07-2014:002Марица (Пловдив)Родопа (Смолян)Лаута, Пловдив2:025:10, 25:9

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)330960MAX150722.0833
2Родопа (Смолян)3216422.00001191011.1782
3Пан Волей (Панагюрище)3120240.50001041240.8387
4Хебър (Пазарджик)3030060.0000741500.4933


Национални финали – Група Б

• 18-те участника в националните финали са разпределени в три групи по шест; Марица (Пловдив) е в Група Б
• Първите и вторите от всяка група се класират за Суперфинала

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат 
2020-10-0609:30БЧавдар (Бяла Слатина)Марица (Пловдив)Чавдар, Етрополе0:212:25, 12:25
2020-10-0610:30ББерое (Стара Загора)Черно море (Варна)Чавдар, Етрополе2:125:9, 20:25, 15:10
2020-10-0611:30БВАСК (София)Пирин (Разлог)Чавдар, Етрополе2:025:14, 25:9
2020-10-0615:30ББерое (Стара Загора)Марица (Пловдив)Чавдар, Етрополе0:214:25, 12:25
2020-10-0616:30БЧерно море (Варна)ВАСК (София)Чавдар, Етрополе0:27:25, 8:25
2020-10-0717:30БПирин (Разлог)Чавдар (Бяла Слатина)Чавдар, Етрополе2:122:25, 25:21, 15:9
2020-10-0709:30ББерое (Стара Загора)Чавдар (Бяла Слатина)Чавдар, Етрополе2:025:12, 25:7
2020-10-0710:30БВАСК (София)Марица (Пловдив)Чавдар, Етрополе0:221:25, 23:25
2020-10-0711:30БПирин (Разлог)Черно море (Варна)Чавдар, Етрополе2:027:25, 25:13
2020-10-0715:30ББерое (Стара Загора)ВАСК (София)Чавдар, Етрополе0:214:25, 11:25
2020-10-0716:30БПирин (Разлог)Марица (Пловдив)Чавдар, Етрополе0:219:25, 22:25
2020-10-0817:30БЧавдар (Бяла Слатина)Черно море (Варна)Чавдар, Етрополе1:225:22, 15:25, 12:15
2020-10-0809:00БЧерно море (Варна)Марица (Пловдив)Чавдар, Етрополе0:212:25, 19:25
2020-10-0810:00БВАСК (София)Чавдар (Бяла Слатина)Чавдар, Етрополе2:025:11, 25:14
2020-10-0811:00БПирин (Разлог)Берое (Стара Загора)Чавдар, Етрополе2:025:16, 25:18

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)55015100MAX2501661.5060
2ВАСК (София)4319623.00001941131.7168
3Берое (Стара Загора)4225460.66671611630.9877
4Пирин (Разлог)4225450.80001781930.9223
5Черно море (Варна)5144390.33331872640.7083
6Чавдар (Бяла Слатина)4042280.25001502240.6696


Суперфинал

• Шестте участника играят по веднъж всеки срещу всеки за определяне на крайното класиране в Държавното първенство

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат 
2020-10-0909:301ЦПВК (София)Локомотив (София)Арена Асарел, Панагюрище2:028:26, 25:11
2020-10-0910:301Казанлък Волей (Казанлък)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище0:218:25, 21:25
2020-10-0911:301Миньор (Перник)ВАСК (София)Арена Асарел, Панагюрище0:214:25, 9:25
2020-10-0915:302ЦПВК (София)Казанлък Волей (Казанлък)Арена Асарел, Панагюрище2:124:26, 25:16 3:15
2020-10-0916:302Миньор (Перник)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище1:219:25, 25:19, 9:15
2020-10-0917:302Локомотив (София)ВАСК (София)Арена Асарел, Панагюрище0:213:25, 18:25
2020-10-1009:303Казанлък Волей (Казанлък)Локомотив (София)Арена Асарел, Панагюрище0:215:25, 18:25
2020-10-1010:303Миньор (Перник)ЦПВК (София)Арена Асарел, Панагюрище0:216:25, 18:25
2020-10-1011:303ВАСК (София)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище0:216:25, 23:25
2020-10-1015:004Казанлък Волей (Казанлък)Миньор (Перник)Арена Асарел, Панагюрище2:125:21, 16:25, 15:12
2020-10-1016:004ЦПВК (София)ВАСК (София)Арена Асарел, Панагюрище0:218:25, 16:25
2020-10-1017:004Локомотив (София)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище2:025:22, 26:24
2020-10-1109:305Миньор (Перник)Локомотив (София)Арена Асарел, Панагюрище0:213:25, 8:25
2020-10-1110:305ВАСК (София)Казанлък Волей (Казанлък)Арена Асарел, Панагюрище2:025:15, 25:21
2020-10-1111:305ЦПВК (София)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище2:025:21, 25:19

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1ВАСК (София)5419824.00002391741.3736
2ЦПВК (София)5419832.66672512251.1156
3Локомотив (София)5328641.50002191751.0788
4Марица (Пловдив)5328651.20002452321.0560
5Казанлък Волей (Казанлък)5146390.33332062720.7574
6Миньор (Перник)50552100.20001992650.7509