Държавно първенство до 13 години

СЪСТЕЗАНИЯ - ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ДО 13 ГОДИНИ – 2019

• За родени през или след 2006 година


1 кръг – Група Б – регион Тракия

• Първенецът в групата се класира за финален турнир в регион Тракия
• Вторият играе допълнителни квалификации

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2019-04-1813:001Марица (Пловдив)Виктория Волей (Пловдив)Колодрума, Пловдив2:025:9, 25:7
2019-04-1814:002Марица (Пловдив)Родопа (Смолян)Колодрума, Пловдив2:025:12, 25:5
2019-04-1815:003Виктория Волей (Пловдив)Родопа (Смолян)Колодрума, Пловдив0:223:25, 23:25

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)220240MAX100333.0303
2Родопа (Смолян)2111221.000067960.6979
3Виктория Волей (Пловдив)2020040.0000621000.6200

Финали – регион Тракия

• Първите три отбора се класират за финалите

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2019-05-1910:001Марица (Пловдив)Хебър (Пазарджик)Лаута, Пловдив2:025:4, 25:7
2019-05-1911:001Родопа (Смолян)Пан Волей (Панагюрище)Лаута, Пловдив2:025:12, 25:23
2019-05-1912:002Марица (Пловдив)Родопа (Смолян)Лаута, Пловдив2:025:7, 25:6
2019-05-1913:002Хебър (Пазарджик)Пан Волей (Панагюрище)Лаута, Пловдив2:026:24, 25:17
2019-05-1914:003Марица (Пловдив)Пан Волей (Панагюрище)Лаута, Пловдив2:025:7, 25:8
2019-05-1915:003Родопа (Смолян)Хебър (Пазарджик)Лаута, Пловдив0:221:25, 9:25

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)330360MAX150393.8462
2Хебър (Пазарджик)3212422.00001121210.9256
3Родопа (Смолян)3121240.5000931350.6889
4Пан Волей (Панагюрище)3030060.0000911510.6026

Национални финали – Група А

• 18-те участника в националните финали са разпределени в три групи по шест; Марица (Пловдив) е в Група А
• Първите и вторите от всяка група се класират за Суперфинала

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат 
2019-06-1909:30АЦПВК (София)Марица (Пловдив)ВСУ, Варна0:217:25, 23:25
2019-06-1911:45АЙЕБ Шумен 05 (Шумен)Бдин-Вида (Видин)Спортпалас, Варна0:210:25, 12:25
2019-06-1913:00АМарек (Дупница)Марица (Пловдив)Спортпалас, Варна0:211:25, 17:25
2019-06-1916:45АБдин-Вида (Видин)Марек (Дупница)Спортпалас, Варна2:025:15, 25:17
2019-06-1918:00АКазанлък Волей (Казанлък)ЦПВК (София)Спортпалас, Варна0:220:25, 15:25
2019-06-1919:15АКазанлък Волей (Казанлък)ЙЕБ Шумен 05 (Шумен)Спортпалас, Варна2:025:16, 25:15
2019-06-2011:15АЙЕБ Шумен 05 (Шумен)ЦПВК (София)ВСУ, Варна0:212:25, 13:25
2019-06-2012:30АМарек (Дупница)Казанлък Волей (Казанлък)ВСУ, Варна0:210:25, 12:25
2019-06-2013:00АБдин-Вида (Видин)Марица (Пловдив)Спортпалас, Варна0:211:25, 6:25
2019-06-2017:30АЦПВК (София)Бдин-Вида (Видин)ВСУ, Варна2:025:20, 25:21
2019-06-2018:45АЙЕБ Шумен 05 (Шумен)Марек (Дупница)ВСУ, Варна2:125:15, 20:25, 15:12
2019-06-2019:15АКазанлък Волей (Казанлък)Марица (Пловдив)Спортпалас, Варна0:210:25, 6:25
2019-06-2108:30АМарек (Дупница)ЦПВК (София)Спортпалас, Варна0:215:25, 17:25
2019-06-2109:45АЙЕБ Шумен 05 (Шумен)Марица (Пловдив)Спортпалас, Варна0:26:25, 8:25
2019-06-2111:00АБдин-Вида (Видин)Казанлък Волей (Казанлък)Спортпалас, Варна0:215:25, 18:25

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)5505100MAX2501152.1739
2ЦПВК (София)5414832.66662401831.3115
3Казанлък Волей (Казанлък)5323741.75002011861.0806
4Бдин-Вида (Видин)5232460.66661912040.9363
5ЙЕБ Шумен 05 (Шумен)5141290.22221522520.6032
6Марек (Дупница)50500100.00001662600.6385

Суперфинал

• Шестте участника играят по веднъж всеки срещу всеки за определяне на крайното класиране в Държавното първенство

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат 
2019-06-2209:001Тони Спорт (Берковица)Марица (Пловдив)Спортпалас, Варна0:216:25, 16:25
2019-06-2210:001ЦПВК (София)ЦСКА (София)Спортпалас, Варна2:025:10, 25:15
2019-06-2211:001Любимец (Любимец)Звезди 94 (София)Спортпалас, Варна2:025:21, 25:23
2019-06-2216:002Звезди 94 (София)Марица (Пловдив)Спортпалас, Варна0:212:25, 19:25
2019-06-2217:002ЦСКА (София)Любимец (Любимец)Спортпалас, Варна0:222:25, 8:25
2019-06-2218:002Тони Спорт (Берковица)ЦПВК (София)Спортпалас, Варна1:225:8, 18:25, 8:15
2019-06-2309:003ЦПВК (София)Марица (Пловдив)Спортпалас, Варна0:213:25, 11:25
2019-06-2310:003Тони Спорт (Берковица)Любимец (Любимец)Спортпалас, Варна2:025:15, 25:8
2019-06-2311:003Звезди 94 (София)ЦСКА (София)Спортпалас, Варна2:025:23, 25:17
2019-06-2316:004ЦСКА (София)Марица (Пловдив)Спортпалас, Варна0:24:25, 16:25
2019-06-2317:004Тони Спорт (Берковица)Звезди 94 (София)Спортпалас, Варна2:025:13, 25:19
2019-06-2318:004ЦПВК (София)Любимец (Любимец)Спортпалас, Варна2:025:9, 25:12
2019-06-2408:005Любимец (Любимец)Марица (Пловдив)Спортпалас, Варна0:24:25, 17:25
2019-06-2409:005Звезди 94 (София)ЦПВК (София)Спортпалас, Варна2:125:10, 20:25, 17:15
2019-06-2410:005ЦСКА (София)Тони Спорт (Берковица)Спортпалас, Варна0:212:25, 17:25

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)5505100MAX2501281.9531
2ЦПВК (София)5323751.40002242280.9825
3Тони спорт (Берковица)5323741.75002331821.2802
4Любимец (Любимец)5232460.66661652240.7366
5Звезди 94 (София)5232470.57142192400.9125
6ЦСКА (София)50500100.00001442500.5760