Приятелски срещи и турнири - Подрастващи

СЪСТЕЗАНИЯ - ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ И ТУРНИРИ – 2018-2019


ДАМИ НА РОЗАТА – Казанлък

• За девойки до 17 години
• Четири отбора по система всеки-срещу-всеки

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2019-04-0610:001България U16 AБългария U16 ББагира, Казанлък3:227:29, 20:25, 25:17, 25:17, 15:8
2019-04-0615:002България U16 БМарица (Пловдив)Багира, Казанлък1:314:25, 25:22, 14:25, 18:25
2019-04-0617:003Казанлък Волей (Казанлък)България U16 AБагира, Казанлък3:222:25, 20:25, 29:27, 25:12, 15:11
2019-04-0709:004България U16 AМарица (Пловдив)Багира, Казанлък2:325:20, 22:25, 25:20, 19:25, 6:15
2019-04-0711:005Казанлък Волей (Казанлък)България U16 ББагира, Казанлък3:125:15, 23:25, 25:22, 25:18
2019-04-0716:006Казанлък Волей (Казанлък)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък0:318:25, 20:25, 22:25

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)3308933.00002772281.2149
2Казанлък Волей (Казанлък)3215661.00002692551.0549
3България U16 А3124780.87503093120.9904
4България U16 Б3031490.44442473070.8046

СКАУТ ЛИГА – ТУРНИР НА НАДЕЖДИТЕ 2 – Казанлък

• За момичета до 15 години
• Шест отбора по система всеки-срещу-всеки
• Отборът на регион Тракия е съставен от девет състезателки на Марица (Пловдив) и една на Родопа (Смолян)

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2019-01-3111:001Регион СтранджаРегион ХемусБагира, Казанлък2:025:11, 25:15
2019-01-3112:301Регион ДобруджаРегион ТракияБагира, Казанлък1:225:18, 25:27, 9:15
2019-01-3114:001Регион СтрумаРегион ВитошаБагира, Казанлък1:223:25, 25:15, 9:15
2019-01-3115:302Регион СтранджаРегион ДобруджаБагира, Казанлък2:025:21, 25:12
2019-01-3117:002Регион ХемусРегион ВитошаБагира, Казанлък0:217:25, 15:25
2019-01-3118:302Регион СтрумаРегион ТракияБагира, Казанлък2:025:18, 25:22
2019-02-0109:303Регион ВитошаРегион ТракияБагира, Казанлък2:026:24, 25:18
2019-02-0111:003Регион СтранджаРегион СтрумаБагира, Казанлък0:221:25, 22:25
2019-02-0112:303Регион ДобруджаРегион ХемусБагира, Казанлък2:025:20, 25:16
2019-02-0114:004Регион СтранджаРегион ВитошаБагира, Казанлък1:224:26, 25:18, 7:15
2019-02-0115:304Регион ДобруджаРегион СтрумаБагира, Казанлък2:025:22, 25:21
2019-02-0117:004Регион ХемусРегион ТракияБагира, Казанлък0:222:25, 18:25
2019-02-0209:305Регион СтрумаРегион ХемусБагира, Казанлък2:117:25, 25:17, 15:6
2019-02-0211:005Регион ВитошаРегион ДобруджаБагира, Казанлък2:025:8, 26:24
2019-02-0212:305Регион СтранджаРегион ТракияБагира, Казанлък2:121:25, 25:23, 15:13

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Регион Витоша550131025.00002662191.2146
2Регион Странджа5329751.40002602291.1354
3Регион Струма5329751.40002572361.0890
4Регион Добруджа5237560.83332242400.9333
5Регион Тракия5236570.71432532610.9693
6Регион Хемус50511100.10001822570.7082

КОЛЕДЕН ТУРНИР – Алмирос (Гърция)

• За девойки до 17 години
• Осем отбора разделени в две групи от по четири отбора
• Следват четвъртфинали (на кръст), полуфинали и финали
• Марица (Пловдив) участва с два отбора – Марица 1 (до 17 години) и Марица 2 (до 15 години)
• Финалът и малкият финал се играят до три гейма; останалите срещи – до два гейма

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-12-2709:00Група ААлмирос (Алмирос, Гърция)Марица 1 (Пловдив, България)Алмиру, Алмирос (Гърция)0:216:25, 20:25
2018-12-2710:30Група BПротатлитес Пефкон (Солун, Гърция)Марица 2 (Пловдив, България)Алмиру, Алмирос (Гърция)0:218:25, 15:25
2018-12-2712:00Група ААрго (Волос, Гърция)Дионисос 2 (Атина, Гърция)Алмиру, Алмирос (Гърция)2:025:10, 25:9
2018-12-2713:30Група BИакс (Навплион, Гърция)Дионисос 1 (Атина, Гърция)Алмиру, Алмирос (Гърция)0:27:25, 5:25
2018-12-2716:00Група ААрго (Волос, Гърция)Марица 1 (Пловдив, България)Алмиру, Алмирос (Гърция)0:220:25, 9:25
2018-12-2717:30Група BИакс (Навплион, Гърция)Марица 2 (Пловдив, България)Алмиру, Алмирос (Гърция)0:27:25, 2:25
2018-12-2719:00Група ААлмирос (Алмирос, Гърция)Дионисос 2 (Атина, Гърция)Алмиру, Алмирос (Гърция)2:08:25, 23:25
2018-12-2720:30Група BДионисос 1 (Атина, Гърция)Протатлитес Пефкон (Солун, Гърция)Алмиру, Алмирос (Гърция)0:27:25, 23:25
2018-12-2809:00Група АДионисос 2 (Атина, Гърция)Марица 1 (Пловдив, България)Алмиру, Алмирос (Гърция)0:20:25, 14:25
2018-12-2810:30Група BДионисос 1 (Атина, Гърция)Марица 2 (Пловдив, България)Алмиру, Алмирос (Гърция)0:222:25, 12:25
2018-12-2812:00Група ААлмирос (Алмирос, Гърция)Арго (Волос, Гърция)Алмиру, Алмирос (Гърция)2:025:22, 25:16
2018-12-2813:30Група BПротатлитес Пефкон (Солун, Гърция)Иакс (Навплион, Гърция)Алмиру, Алмирос (Гърция)?:?
2018-12-2816:00ЧФАрго (Волос, Гърция)Протатлитес Пефкон (Солун, Гърция)Алмиру, Алмирос (Гърция)2:025:22, 26:24
2018-12-2817:30ЧФАлмирос (Алмирос, Гърция)Дионисос 1 (Атина, Гърция)Алмиру, Алмирос (Гърция)2:025:13, 25:13
2018-12-2819:00ЧФИакс (Навплион, Гърция)Марица 1 (Пловдив, България)Алмиру, Алмирос (Гърция)0:28:25, 8:25
2018-12-2820:30ЧФДионисос 2 (Атина, Гърция)Марица 2 (Пловдив, България)Алмиру, Алмирос (Гърция)0:220:25, 18:25
2018-12-2909:00ПФ (5-8)Иакс (Навплион, Гърция)Протатлитес Пефкон (Солун, Гърция)Алмиру, Алмирос (Гърция)0:212:25, 12:25
2018-12-2910:30ПФ (5-8)Дионисос 1 (Атина, Гърция)Дионисос 2 (Атина, Гърция)Алмиру, Алмирос (Гърция)2:025:22, 25:11
2018-12-2912:00ПФАрго (Волос, Гърция)Марица 2 (Пловдив, България)Алмиру, Алмирос (Гърция)2:025:22, 25:20
2018-12-2913:30ПФАлмирос (Алмирос, Гърция)Марица 1 (Пловдив, България)Алмиру, Алмирос (Гърция)0:215:25, 20:25
2018-12-2915:30М7Дионисос 2 (Атина, Гърция)Иакс (Навплион, Гърция)Алмиру, Алмирос (Гърция)2:115:25, 25:17, 15:6
2018-12-2917:00М5Дионисос 1 (Атина, Гърция)Протатлитес Пефкон (Солун, Гърция)Алмиру, Алмирос (Гърция)2:125:23, 21:25, 15:6
2018-12-2918:30МФАлмирос (Алмирос, Гърция)Марица 2 (Пловдив, България)Алмиру, Алмирос (Гърция)3:025:20, 25:18, 25:15
2018-12-2920:30ФиналАрго (Волос, Гърция)Марица 1 (Пловдив, България)Алмиру, Алмирос (Гърция)0:317:25, 13:25, 6:25

МЕМОРИАЛЕН КОЛЕДЕН ТУРНИР ЗА КУПА ИВАН НИКОЛОВ – София

• За девойки до 17 години
• Осем отбора разделени в две групи от по четири отбора
• Четвъртите от двете групи играят за седмото място; третите – за петото; останалите се класират за полуфиналите

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-12-1809:30Група АЦПВК (София)Славия (София)81-во СУ Виктор Юго, София3:025:12, 25:14, 25:23
2018-12-1811:00Група БЗвезди 94 (София)ЦСКА (София)81-во СУ Виктор Юго, София2:312:25, 25:16, 27:25, 25:27, 11:15
2018-12-1812:30Група АЛевски (София)Казанлък Волей (Казанлък)81-во СУ Виктор Юго, София3:025:16, 25:19, 25:15
2018-12-1815:30Група БЛокомотив 1929 НИДО (София)Марица (Пловдив)81-во СУ Виктор Юго, София0:321:25, 17:25, 10:25
2018-12-1817:00Група АСлавия (София)Левски (София)81-во СУ Виктор Юго, София0:314:25, 19:25, 18:25
2018-12-1910:00Група БЦСКА (София)Марица (Пловдив)81-во СУ Виктор Юго, София3:025:21, 25:21, 25:15
2018-12-1911:30Група АСлавия (София)Казанлък Волей (Казанлък)81-во СУ Виктор Юго, София0:318:25, 19:25, 19:25
2018-12-1913:00Група АЦПВК (София)Левски (София)81-во СУ Виктор Юго, София1:325:23, 13:25, 15:25, 15:25
2018-12-1914:30Група БЛокомотив 1929 НИДО (София)ЦСКА (София)81-во СУ Виктор Юго, София0:314:25, 18:25, 14:25
2018-12-1916:00Група БЗвезди 94 (София)Марица (Пловдив)81-во СУ Виктор Юго, София1:322:25, 25:18, 22:25, 20:25
2018-12-2010:00Група АЦПВК (София)Казанлък Волей (Казанлък)81-во СУ Виктор Юго, София1:324:26, 25:19, 19:25, 26:28
2018-12-2011:30Група БЗвезди 94 (София)Локомотив 1929 НИДО (София)81-во СУ Виктор Юго, София3:223:25, 25:20, 25:16, 20:25, 15:6
2018-12-2014:30ПФЛевски (София)Марица (Пловдив)81-во СУ Виктор Юго, София3:025:18, 25:15, 25:11
2018-12-2016:00ПФЦСКА (София)Казанлък Волей (Казанлък)81-во СУ Виктор Юго, София3:125:23, 23:25, 25:17, 25:21
2018-12-2110:00М7Славия (София)Локомотив 1929 НИДО (София)81-во СУ Виктор Юго, София3:126:24, 25:22, 12:25, 29:27
2018-12-2111:30М5Звезди 94 (София)ЦПВК (София)81-во СУ Виктор Юго, София3:025:23, 25:21, 25:19
2018-12-2113:00МФКазанлък Волей (Казанлък)Марица (Пловдив)81-во СУ Виктор Юго, София3:025:22, 25:22, 25:23
2018-12-2114:30ФиналЛевски (София)ЦСКА (София)81-во СУ Виктор Юго, София3:025:23, 25:19, 25:10

СКАУТ ЛИГА – ТУРНИР НА НАДЕЖДИТЕ 1 – София

• За момичета до 15 години
• Шест отбора по система всеки-срещу-всеки
• Отборът на регион Тракия е съставен от девет състезателки на Марица (Пловдив) и една на Родопа (Смолян)

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-12-1511:001Регион ВитошаРегион ХемусХристо Ботев, София1:218:25, 25:23, 9:15
2018-12-1512:301Регион СтрумаРегион ТракияХристо Ботев, София2:025:17, 25:19
2018-12-1514:001Регион ДобруджаРегион СтранджаХристо Ботев, София0:225:27, 22:25
2018-12-1515:302Регион ВитошаРегион ТракияХристо Ботев, София0:219:25, 17:25
2018-12-1517:002Регион СтрумаРегион ДобруджаХристо Ботев, София2:025:20, 25:18
2018-12-1518:302Регион ХемусРегион СтранджаХристо Ботев, София2:025:21, 25:22
2018-12-1609:303Регион ВитошаРегион ДобруджаХристо Ботев, София1:221:25, 25:22, 14:16
2018-12-1611:003Регион СтранджаРегион СтрумаХристо Ботев, София0:221:25, 18:25
2018-12-1612:303Регион ХемусРегион ТракияХристо Ботев, София1:220:25, 25:18, 12:15
2018-12-1614:004Регион ВитошаРегион СтранджаХристо Ботев, София1:225:23, 16:25, 9:15
2018-12-1615:304Регион ХемусРегион СтрумаХристо Ботев, София1:220:25, 25:18, 12:15
2018-12-1617:004Регион ДобруджаРегион ТракияХристо Ботев, София1:227:25, 19:25, 13:15
2018-12-1709:305Регион ДобруджаРегион ХемусХристо Ботев, София0:211:25, 24:26
2018-12-1711:005Регион СтранджаРегион ТракияХристо Ботев, София2:025:15, 25:19
2018-12-1712:305Регион ВитошаРегион СтрумаХристо Ботев, София0:225:27, 18:25

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Регион Струма5501410110.00002602131.2207
2Регион Хемус53210851.60002782461.1301
3Регион Странджа5328651.20002472311.0693
4Регион Тракия5327661.00002432520.9643
5Регион Добруджа5143390.33332422780.8705
6Регион Витоша50533100.30002412910.8282

КОЛЕДЕН ТУРНИР ЗА КУПАТА НА СА НА МВР – София

• За момичета до 13 години
• Шест отбора разделени в две групи от по три отбора
• Третите от двете групи играят за петото място; останалите се класират за полуфиналите

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-12-1409:30Група АЦПВК (София)Звезди 94 (София)Раковски, София2:125:21, 26:28, 15:8
2018-12-1410:45Група БЛокомотив 1929 НИДО (София)Марица (Пловдив)Раковски, София0:213:25, 16:25
2018-12-1412:00Група АЦПВК (София)Тони Спорт (Берковица)Раковски, София2:025:20, 25:22
2018-12-1413:15Група БЛокомотив 1929 НИДО (София)Казанлък Волей (Казанлък)Раковски, София0:212:25, 17:25
2018-12-1414:30Група АЗвезди 94 (София)Тони Спорт (Берковица)Раковски, София2:125:23, 16:25, 15:8
2018-12-1415:45Група БКазанлък Волей (Казанлък)Марица (Пловдив)Раковски, София0:26:25, 12:25
2018-12-1509:00ПФЗвезди 94 (София)Марица (Пловдив)Раковски, София0:210:25, 11:25
2018-12-1510:30ПФЦПВК (София)Казанлък Волей (Казанлък)Раковски, София2:025:14, 25:19
2018-12-1512:00М5Локомотив 1929 НИДО (София)Тони Спорт (Берковица)Раковски, София0:212:25, 12:25
2018-12-1513:30МФЗвезди 94 (София)Казанлък Волей (Казанлък)Раковски, София2:025:16, 25:13
2018-12-1515:00ФиналЦПВК (София)Марица (Пловдив)Раковски, София2:025:13, 25:14

ВАСК – София

• За момичета до 15 години
• Четири отбора по система всеки-срещу-всеки
• Марица (Пловдив) участва с отбора си за момичета до 13 години

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-11-0410:001ВАСК (София)ЦПВК (София)НСА, София1:225:16, 17:25, 14:16
2018-11-0411:001ЦСКА (София)Марица (Пловдив) U13НСА, София0:218:25, 25:27
2018-11-0412:002ВАСК (София)ЦСКА (София)НСА, София2:115:25, 25:19, 15:13
2018-11-0413:002ЦПВК (София)Марица (Пловдив) U13НСА, София0:214:25, 7:25
2018-11-0414:003ВАСК (София)Марица (Пловдив) U13НСА, София0:218:25, 13:25
2018-11-0415:003ЦПВК (София)ЦСКА (София)НСА, София0:214:25, 18:25

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив) U13330360MAX152951.6000
2ЦСКА (София)3121340.75001501391.0791
3ВАСК (София)3121350.60001421640.8659
4ЦПВК (София)3121250.40001101560.7051

ВАСК – София

• За момичета до 12 години
• Три отбора по система всеки-срещу-всеки

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-11-0310:001ВАСК (София)Ахил (София)НСА, София2:025:8, 25:18
2018-11-0311:002Ахил (София)Марица (Пловдив)НСА, София0:214:25, 12:25
2018-11-0312:003ВАСК (София)Марица (Пловдив)НСА, София2:125:18, 21:25, 16:14

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1ВАСК (София)2202414.0000112831.3494
2Марица (Пловдив)2111321.5000107881.2159
3Ахил (София)2020040.0000521000.5200

GOLDEN SPIKE – Китен

• За момичета до 12 години
• Шест отбора разделени в две групи от по три отбора

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-08-2617:30БЙЕБ Шумен 05 (Шумен)Локомотив 1929 НИДО (София)Хотел Нева, Китен0:212:25, 14:25
2018-08-2618:30АПирдоп (Пирдоп)Марица (Пловдив)Хотел Нева, Китен0:214:25, 8:25
2018-08-2717:30БВиктория Волей (Пловдив)ЙЕБ Шумен 05 (Шумен)Хотел Нева, Китен2:026:24, 25:15
2018-08-2718:30АСлавия (София)Марица (Пловдив)Хотел Нева, Китен0:212:25, 8:25
2018-08-2817:30БЛокомотив 1929 НИДО (София)Виктория Волей (Пловдив)Хотел Нева, Китен2:025:21, 25:16
2018-08-2818:30АПирдоп (Пирдоп)Славия (София)Хотел Нева, Китен0:28:25, 17:25
2018-08-2917:30ПФЛокомотив 1929 НИДО (София)Славия (София)Хотел Нева, Китен2:025:16, 25:16
2018-08-2918:30ПФВиктория Волей (Пловдив)Марица (Пловдив)Хотел Нева, Китен0:215:25, 17:25
2018-08-3009:30М5ЙЕБ Шумен 05 (Шумен)Пирдоп (Пирдоп)Хотел Нева, Китен1:225:15, 12:25, 14:16
2018-08-3017:30МФСлавия (София)Виктория Волей (Пловдив)Хотел Нева, Китен0:227:29, 25:7
2018-08-3018:30ФЛокомотив 1929 НИДО (София)Марица (Пловдив)Хотел Нева, Китен2:125:13, 28:30, 15:8

ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ

Програма / резултати

ДатаЧасВъзрастОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2019-03-1312:00U17Марица (Пловдив, България)Наяк Колидж Уориърс (Ню Йорк, САЩ) - жениКолодрума, Пловдив (България)2:125:22, 25:10, 25:27