Приятелски срещи и турнири - Подрастващи 2017-2018

СЪСТЕЗАНИЯ - ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ И ТУРНИРИ – 2017-2018


БОЖИЛОВ ВОЛЕЙ – Пловдив

• За момчета до 11 години
• Марица (Пловдив) участва с отбора си за момичета до 11 години
• Формат: пет отбора, разделени в две групи; победителите в групите се класират за финала, подгласниците – за малкия финал

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-04-2909:30Група 1Виктория Волей (Пловдив) 1 - момчетаМарица (Пловдив) - момичетаЛаута, Пловдив0:218:25, 21:25
2018-04-2910:30Група 2Виктория Волей (Пловдив) 2 - момчетаЯворов (Чирпан) - момчетаЛаута, Пловдив1:217:25, 25:13, 12:15
2018-04-2911:30Група 2Божилов Волей (Пловдив) 1 - момчетаЯворов (Чирпан) - момчетаЛаута, Пловдив2:119:25, 25:19, 15:11
2018-04-2912:30Група 2Божилов Волей (Пловдив) 1 - момчетаВиктория Волей (Пловдив) 2 - момчетаЛаута, Пловдив0:221:25, 23:25
2018-04-2913:30М3Виктория Волей (Пловдив) 1 - момчетаЯворов (Чирпан) - момчетаЛаута, Пловдив2:025:16, 25:18
2018-04-2914:30ФиналВиктория Волей (Пловдив) 2 - момчетаМарица (Пловдив) - момичетаЛаута, Пловдив0:27:25, 10:25

КОРНАКИА УЪРЛД КАП – Италия

• За девойки до 19 години
• Марица (Пловдив) участва с отбора си за девойки до 17 години
• Осем групи с по четири отбора по система всеки-срещу-всеки; всеки мач се състои от три гейма до 25 точки
• Всеки спечелен гейм носи точка за класирането в групата; при равенство в точките директният мач е следващият критерий
• Първите два от всяка група се класират за осминафиналите; останалите продължават в борбата за 17-о място
• Осминафиналите, четвъртфиналите, полуфиналите и финалът се играят до три спечелени от максимум пет гейма

Група A – програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-03-3111:001Палаволо Медуна (Медуна ди Ливенца, Италия)Марица (Пловдив, България) U17Порчиа ПалаКорнакиа, Порчия (Италия)2:125:16, 25:21, 22:25
2018-03-3112:301Домовип (Порчия, Италия)ХърватияПорчиа ПалаКорнакиа, Порчия (Италия)0:39:25, 15:25, 14:25
2018-03-3117:002Домовип (Порчия, Италия)Марица (Пловдив, България) U17Порчиа ПалаКорнакиа, Порчия (Италия)0:311:25, 20:25, 15:25
2018-03-3118:302Палаволо Медуна (Медуна ди Ливенца, Италия)ХърватияПорчиа ПалаКорнакиа, Порчия (Италия)0:315:25, 23:25, 23:25
2018-03-3120:003Домовип (Порчия, Италия)Палаволо Медуна (Медуна ди Ливенца, Италия)Порчиа ПалаКорнакиа, Порчия (Италия)0:317:25, 11:25, 23:25
2018-03-3121:303ХърватияМарица (Пловдив, България) U17Порчиа ПалаКорнакиа, Порчия (Италия)3:025:19, 25:20, 25:23

Група A – класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Хърватия330990MAX2251611.3975
2Палаволо Медуна (Медуна ди Ливенца, Италия)3215541.25002081881.1064
3Марица (Пловдив, България) U173124450.80001991931.0311
4Домовип (Порчия, Италия)3030090.00001352250.6000

Плейофи 17-32 – програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-04-0113:00ОФ 17-32Палаволо Фелтре (Фелтре, Италия)Марица (Пловдив, България) U17Порчиа ПалаКорнакиа, Порчия (Италия)1:323:25, 26:24, 14:25, 13:25
2018-04-0118:00ЧФ 17-24Аурора & Виторио Венето Волей (Годега ди Сант'Урбано, Италия)Марица (Пловдив, България) U17Порчиа ПалаКорнакиа, Порчия (Италия)0:322:25, 18:25, 25:27

ДАМИ НА РОЗАТА – Казанлък

• За момичета до 15 години
• Три отбора по система всеки-срещу-всеки

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-03-2512:001Казанлък Волей (Казанлък)ЦСКА (София)Багира, Казанлък0:322:25, 23:25, 22:25
2018-03-2515:002ЦСКА (София)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък1:326:24, 17:25, 18:25, 10:25
2018-03-2517:003Казанлък Волей (Казанлък)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък1:324:26, 22:25, 25:19, 21:25

КУПА ИВАН НИКОЛОВ – София

• За момичета до 15 години
• Осем отбора, разделени в две групи по четири – система всеки-срещу-всеки
• Четвъртите от двете групи играят за седмото място; третите – за петото; останалите се класират за полуфиналите

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2017-12-1809:30Група АЛокомотив 1929 НИДО (София)ЦПВК (София)81-во СУ Виктор Юго, София1:312:25, 8:25, 25:23, 15:25
2017-12-1811:00Група БЗвезди 94 (София)Славия (София)81-во СУ Виктор Юго, София3:027:25, 25:13, 25:11
2017-12-1812:30Група БЛевски (София)Казанлък Волей (Казанлък)81-во СУ Виктор Юго, София3:225:22, 25:20, 17:25, 23:25, 15:8
2017-12-1815:30Група АЛокомотив 1929 НИДО (София)Марица (Пловдив)81-во СУ Виктор Юго, София0:318:25, 18:25, 19:25
2017-12-1817:00Група АЦПВК (София)ЦСКА (София)81-во СУ Виктор Юго, София2:325:21, 13:25, 25:23, 15:25, 10:15
2017-12-1910:00Група АЦСКА (София)Марица (Пловдив)81-во СУ Виктор Юго, София1:325:10, 19:25, 23:25, 6:25
2017-12-1911:30Група БСлавия (София)Казанлък Волей (Казанлък)81-во СУ Виктор Юго, София0:316:25, 19:25, 23:25
2017-12-1913:00Група БЗвезди 94 (София)Левски (София)81-во СУ Виктор Юго, София3:025:20, 25:10, 25:13
2017-12-1914:30Група АЛокомотив 1929 НИДО (София)ЦСКА (София)81-во СУ Виктор Юго, София0:37:25, 17:25, 19:25
2017-12-1916:00Група АЦПВК (София)Марица (Пловдив)81-во СУ Виктор Юго, София0:321:25, 17:25, 17:25
2017-12-2010:00Група БСлавия (София)Левски (София)81-во СУ Виктор Юго, София0:319:25, 21:25, 17:25
2017-12-2011:30Група БЗвезди 94 (София)Казанлък Волей (Казанлък)81-во СУ Виктор Юго, София3:025:20, 25:18, 25:18
2017-12-2015:30ПФЛевски (София)Марица (Пловдив)81-во СУ Виктор Юго, София3:118:25, 25:23, 25:6, 25:18
2017-12-2017:00ПФЗвезди 94 (София)ЦСКА (София)81-во СУ Виктор Юго, София2:325:18, 23:25, 26:24, 22:25, 7:15
2017-12-2110:00М7Славия (София)Локомотив 1929 НИДО (София)81-во СУ Виктор Юго, София2:314:25, 27:25, 26:24, 18:25, 11:15
2017-12-2111:30М5ЦПВК (София)Казанлък Волей (Казанлък)81-во СУ Виктор Юго, София3:125:23, 26:24, 21:25, 25:21
2017-12-2113:00МФЗвезди 94 (София)Марица (Пловдив)81-во СУ Виктор Юго, София0:324:26, 22:25, 24:26
2017-12-2114:30ФЦСКА (София)Левски (София)81-во СУ Виктор Юго, София3:028:26, 25:22, 25:17

КОЛЕДЕН ТУРНИР МИНИ ВОЛЕЙБОЛ – София

• За момичета до 12 години
• Шест отбора, разделени в две групи по три – система всеки-срещу-всеки
• Третите от двете групи играят за петото място; останалите се класират за полуфиналите

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2017-12-0909:00Група АЦПВК (София)Локомотив 1929 НИДО (София)Раковски, София2:025:13, 25:18
2017-12-0910:15Група БЗвезди 94 (София)Марица (Пловдив)Раковски, София0:28:25, 19:25
2017-12-0911:30Група БЗвезди 94 (София)Тони Спорт (Берковица)Раковски, София0:218:25, 18:25
2017-12-0912:45Група АЦПВК (София)Бдин-Вида (Видин)Раковски, София2:025:20, 25:14
2017-12-0914:00Група АЛокомотив 1929 НИДО (София)Бдин-Вида (Видин)Раковски, София0:214:25, 15:25
2017-12-0915:15Група БТони Спорт (Берковица)Марица (Пловдив)Раковски, София1:211:25, 26:24, 9:15
2017-12-1009:00ПФЦПВК (София)Тони Спорт (Берковица)Раковски, София0:219:25, 17:25
2017-12-1010:15ПФБдин-Вида (Видин)Марица (Пловдив)Раковски, София0:216:25, 13:25
2017-12-1011:30М5Локомотив 1929 НИДО (София)Звезди 94 (София)Раковски, София0:216:25, 15:25
2017-12-1012:45МФЦПВК (София)Бдин-Вида (Видин)Раковски, София1:225:23, 12:25, 7:15
2017-12-1014:00ФТони Спорт (Берковица)Марица (Пловдив)Раковски, София0:214:25, 16:25

КУПА ВИДА – Видин

• За момичета до 15 години
• Пет отбора по система всеки-срещу-всеки
• Класирането се прави по брой победи, следвано от брой спечелени геймове

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2017-10-1411:001Бдин-Вида (Видин, България)СКМ У Крайова (Крайова, Румъния)Фестивална, Видин (България)0:222:25, 20:25
2017-10-1412:301ЦСКА (София, България)ЦПВК (София, България)Фестивална, Видин (България)0:216:25, 22:25
2017-10-1414:002ЦСКА (София, България)Марица (Пловдив, България)Фестивална, Видин (България)2:127:25, 19:25, 15:11
2017-10-1415:302Бдин-Вида (Видин, България)ЦПВК (София, България)Фестивална, Видин (България)2:025:19, 25:22
2017-10-1417:003СКМ У Крайова (Крайова, Румъния)Марица (Пловдив, България)Фестивална, Видин (България)0:210:25, 17:25
2017-10-1418:303Бдин-Вида (Видин, България)ЦСКА (София, България)Фестивална, Видин (България)2:025:16, 25:23
2017-10-1509:004СКМ У Крайова (Крайова, Румъния)ЦСКА (София, България)Фестивална, Видин (България)2:125:18, 17:25, 15:11
2017-10-1510:304ЦПВК (София, България)Марица (Пловдив, България)Фестивална, Видин (България)2:125:22, 15:25, 15:11
2017-10-1512:005СКМ У Крайова (Крайова, Румъния)ЦПВК (София, България)Фестивална, Видин (България)2:025:15, 28:26
2017-10-1513:305Бдин-Вида (Видин, България)Марица (Пловдив, България)Фестивална, Видин (България)1:225:15, 21:25, 10:15

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1СКМ У Крайова (Крайова, Румъния)4313632.00001871871.0000
2Марица (Пловдив, България)4222651.20002241991.1256
3Бдин-Вида (Видин, България)4222541.25001981851.0703
4ЦПВК (София, България)4222450.80001871990.9397
5ЦСКА (София, България)4131370.42861922180.8807

КУПА РОЗА – Казанлък

• За девойки до 17 години
• Четири отбора по система всеки-срещу-всеки

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2017-10-1410:001Казанлък Волей (Казанлък)Раковски (Димитровград)Багира, Казанлък3:025:21, 25:23, 25:9
2017-10-1411:301Левски (София)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък0:318:25, 23:25, 23:25
2017-10-1416:002Левски (София)Раковски (Димитровград)Багира, Казанлък3:025:19, 25:22, 25:11
2017-10-1417:302Казанлък Волей (Казанлък)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък2:320:25, 25:18, 22:25, 25:18, 11:15
2017-10-1509:303Раковски (Димитровград)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък0:39:25, 11:25, 10:25
2017-10-1511:003Казанлък Волей (Казанлък)Левски (София)Багира, Казанлък1:323:25, 21:25, 25:19, 20:25

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)3308924.50002511971.2741
2Левски (София)3216641.50002332161.0787
3Казанлък Волей (Казанлък)3124661.00002672481.0766
4Раковски (Димитровград)3030090.00001352250.6000

GOLDEN SPIKE – Китен

• За момичета до 13 години
• Пет отбора по система всеки-срещу-всеки
• Марица (Пловдив) участва с два отбора – Жълт и Син

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2017-08-2017:301ЙЕБ Шумен 05 (Шумен)Марица (Пловдив) - Жълт отборОткрито игрище хотел Нева, Китен2:125:19, 15:25, 16:14
2017-08-2018:301Пирдоп (Пирдоп)Марица (Пловдив) - Син отборОткрито игрище хотел Нева, Китен0:215:25, 18:25
2017-08-2117:302Марица (Пловдив) - Жълт отборМарица (Пловдив) - Син отборОткрито игрище хотел Нева, Китен2:026:24, 25:21
2017-08-2118:302ЙЕБ Шумен 05 (Шумен)Казанлък Волей (Казанлък)Открито игрище хотел Нева, Китен1:225:23, 23:25, 8:15
2017-08-2310:303Казанлък Волей (Казанлък)Марица (Пловдив) - Син отборОткрито игрище хотел Нева, Китен0:212:25, 15:25
2017-08-2311:303Пирдоп (Пирдоп)Марица (Пловдив) - Жълт отборОткрито игрище хотел Нева, Китен0:28:25, 17:25
2017-08-2317:304Казанлък Волей (Казанлък)Пирдоп (Пирдоп)Открито игрище хотел Нева, Китен2:025:21, 25:20
2017-08-2318:304ЙЕБ Шумен 05 (Шумен)Марица (Пловдив) - Син отборОткрито игрище хотел Нева, Китен0:219:25, 17:25
2017-08-2417:305Пирдоп (Пирдоп)ЙЕБ Шумен 05 (Шумен)Открито игрище хотел Нева, Китен0:222:25, 23:25
2017-08-2418:305Казанлък Волей (Казанлък)Марица (Пловдив) - Жълт отборОткрито игрище хотел Нева, Китен2:120:25, 25:18, 15:6

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив) - Син отбор4319623.00001951471.3265
2Казанлък Волей (Казанлък)4317641.50002001961.0204
3Марица (Пловдив) - Жълт отбор4228641.50002081861.1183
4ЙЕБ Шумен 05 (Шумен)4226551.00001982160.9167
5Пирдоп (Пирдоп)4040080.00001442000.7200

ПРИЯТЕЛСКИ СРЕЩИ

Програма / резултати

ДатаЧасВъзрастОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2017-10-2415:00U15Казанлък Волей (Казанлък)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък1:414:25, 21:25, 18:25, 19:25, 15:13
2017-11-0215:00U15Марица (Пловдив)Казанлък Волей (Казанлък)СУ Васил Левски, Пловдив4:125:10, 25:15, 25:21, 20:25, 25:11
2017-11-1814:30U15Раковски (Димитровград)Марица (Пловдив)Младост, Димитровград0:410:25, 14:25, 16:25, 11:25
2017-12-1414:30U15Казанлък Волей (Казанлък)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък3:027:25, 25:23, 25:22
2017-12-1416:30U13Казанлък Волей (Казанлък)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък2:125:23, 25:17, 12:15
2017-12-1510:30U17Славия (София)Марица (Пловдив)Панайот Пондалов, София2:325:17, 17:25, 25:16, 25:27, 13:15
2018-05-0418:00U19Казанлък Волей (Казанлък)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък3:117:25, 25:18, 25:23, 25:12
2018-05-0512:00U19Казанлък Волей (Казанлък)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък3:213:25, 25:14, 28:26, 25:13, 9:15
2018-05-1514:30U15Левски (София)Марица (Пловдив)Люлин, София1:417:25, 14:25, 25:18, 22:25, 24:26
2018-06-2615:00U17Казанлък Волей (Казанлък)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък3:125:16, 25:23, 25:21, 15:25
2018-06-2712:00U17Марица (Пловдив)Пирин (Разлог)СУ Васил Левски, Пловдив6:025:19, 25:11, 25:16, 25:23, 25:16, 15:1