СЪСТЕЗАНИЯ - ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ДО 18 ГОДИНИ – 2022-2023


Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадResult
2022-11-0112:001Пан Волей (Панагюрище)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище0:314:25, 15:25, 14:25
2022-11-0114:002Хебър (Пазарджик)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище0:321:25, 16:25, 17:25
2022-11-1820:003Марица 2022 (Пловдив) Марица (Пловдив)Лаута, Пловдив0:3 13:25, 18:25, 15:25
2023-02-1617:004Марица (Пловдив)Марица 2022 (Пловдив) Лаута, Пловдив3:0 25:16, 25:17, 25:18
2023-02-2512:005Марица (Пловдив)Пан Волей (Панагюрище)3:025:8, 25:18, 25:17
2023-02-2515:006Марица (Пловдив)Хебър (Пазарджик)3:025:12, 25:15, 25:17


Междурегионален квалификационен турнир – Група B

• Първият отбор се класира за националните финали (топ 8 на първенството)
• Вторият и третият се класират за допълнителните квалификационни турнири

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадResult
2023-05-0615:001Марица (Пловдив)Славия (София)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:13, 25:14, 25:19
2023-05-0616:302Хебър (Пазарджик)Марек (Дупница)СУ Васил Левски, Пловдив3:121:25, 25:16, 27:25, 25:17
2023-05-0710:003Славия (София)Марек (Дупница)СУ Васил Левски, Пловдив3:125:23, 25:11, 22:25, 25:21
2023-05-0711:304Марица (Пловдив)Хебър (Пазарджик)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:12, 25:13, 25:21
2023-05-0715:305Славия (София)Хебър (Пазарджик)СУ Васил Левски, Пловдив3:225:16, 12:25, 19:25, 25:13, 15:8
2023-05-0717:006Марица (Пловдив)Марек (Дупница)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:12, 25:13, 25:15


Купа България

• Участват четири отбори спечелили межудобластните квалификации за класиране на националните финали
• Четири тима по система всеки срещу всеки

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадResult
2023-05-1310:001ЦСКА (София)Левски (София)Васил Симов, София3:026:24, 25:19, 29:27
2023-05-1311:301ЦПВК (София)Марица (Пловдив)Васил Симов, София1:217:25, 25:20, 19:25
2023-05-1315:002Левски (София)Марица (Пловдив)Васил Симов, София1:223:25, 25:21, 25:15
2023-05-1316:302ЦСКА (София)ЦПВК (София)Васил Симов, София1:222:25, 25:17, 25:19
2023-05-1410:003ЦПВК (София)Левски (София)Васил Симов, София3:025:15, 25:18, 25:22
2023-05-1411:303ЦСКА (София)Марица (Пловдив)Васил Симов, София3:028:26, 25:23, 25:15


Национални финали

• Осемте участника са разпределени в две групи по четири
• 
Първите и вторите от групите се класират за полуфиналите, третите играят за петото място, а четвъртите – за седмото

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадResult
2023-05-2011:001Хебър (Пазарджик)Левски (София)Васил Симов, София0:38:25, 13:25, 10:25
2023-05-2013:001ЦСКА (София)Локомотив 1929 НИДО (София)Васил Симов, София3:025:14, 25:16, 25:14
2023-05-2015:001Славия (София)Марица (Пловдив)Васил Симов, София0:310:25, 16:25, 11:25
2023-05-2017:001Казанлък Волей (Казанлък)ЦПВК (София)Васил Симов, София0:319:25, 21:25, 10:25
2023-05-2111:002Славия (София)ЦПВК (София)Васил Симов, София0:311:25, 24:26, 9:25
2023-05-2113:002ЦСКА (София)Левски (София)Васил Симов, София3:125:20, 25:18, 23:25, 25:21
2023-05-2115:002Хебър (Пазарджик)Локомотив 1929 НИДО (София)Васил Симов, София2:319:25, 25:21, 25:23, 21:25, 9:15
2023-05-2117:002Казанлък Волей (Казанлък)Марица (Пловдив)Васил Симов, София0:318:25, 10:25, 13:25
2023-05-2211:003Локомотив 1929 НИДО (София)Левски (София)Васил Симов, София0:317:25, 26:28, 12:25
2023-05-2213:003ЦСКА (София)Хебър (Пазарджик)Васил Симов, София3:025:11, 25:13, 25:12
2023-05-2215:003Казанлък Волей (Казанлък)Славия (София)Васил Симов, София1:319:25, 19:25, 25:21, 22:25
2023-05-2217:003ЦПВК (София)Марица (Пловдив)Васил Симов, София2:315:25, 27:25, 25:20, 19:25, 9:15
2023-05-2310:00М7Казанлък Волей (Казанлък)Хебър (Пазарджик)Васил Симов, София3:026:24, 25:17, 25:14
2023-05-2312:00М5Славия (София)Локомотив 1929 НИДО (София)Васил Симов, София1:325:22, 22:25, 20:25, 15:25
2023-05-2315:00ПФЦСКА (София)ЦПВК (София)Васил Симов, София2:325:22, 25:23, 15:25, 22:25, 14:16
2023-05-2317:00ПФЛевски (София)Марица (Пловдив)Васил Симов, София0:318:25, 15:25, 18:25
2023-05-2415:00МФЦСКА (София)Левски (София)Васил Симов, София3:217:25, 16:25, 25:18, 25:22, 15:11
2023-05-2417:00ФЦПВК (София)Марица (Пловдив)Васил Симов, София2:313:25, 11:25, 25:23, 25:22, 10:15