Безапелационно! Марица U15 се класира на държавните финалите

Марица (Пловдив) U15 се класира по категоричен начин за финалите на Държавното първенство по волейбол до 15 години. Маричанки спечелиха квалификационния турнир в Пловдив в зала Волейбол на Спортно училище Васил Левски без загуба.

В първия си мач за деня пловдивчанки победиха ЙЕБ Шумен 05 (Шумен) 3:0 (25:10, 25:13, 25:13) гейма. В последния си мач Жълто-сините победиха Кирково 15 (Кирково) също с 3:0 (25:14, 25:19, 25:21) гейма.

Вчера момичетата на Миглена Стрезова се справиха и с ЦСКА (София) с 3:1 (25:17, 25:17, 23:25, 25:8) гейма.

ЦСКА и Кирково завършиха съответно втори и трети и ще играят допълнителна квалификация за класиране на финалите ЙЕБ Шумен 05 завърши на последното място и отпадна.

Пълен запис на двубоите можеш да видиш в официалния видеоканал на Марица в YouTube.

Държавно първенство за момичета до 15 години 2022 – програма, резултати, класиране