Държавно първенство до 17 години

СЪСТЕЗАНИЯ - ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ДО 17 ГОДИНИ – 2021-2022

• За родени през или след 2005 година


Група А – Регион Тракия

• Първите два отбора се класира за полуфиналите в регион Тракия
• Третият се класират допълнителен турнир за класиране на полуфинал в регион Тракия

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат 
2021-11-2014:001Тополово (Тополово)Марица (Пловдив)Тополово, Тополово0:39:25, 16:25, 13:25
2021-11-2014:001Въча (Девин)Марица (Пловдив)Тополово, Тополово0:34:25, 12:25, 9:25
2021-12-0411:002Марица (Пловдив)Хебър (Пазарджик)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:15, 25:9, 25:11


Полуфинали – Регион Тракия

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат 
2022-03-0911:001Тополово (Тополово)Хебър (Пазарджик)Тополово, Тополово3:025:14, 25:19, 25:19
2022-03-0912:301Родопа (Смолян)Марица (Пловдив)Тополово, Тополово0:315:25, 13:25, 8:25
2022-03-0914:001Хебър (Пазарджик)Марица (Пловдив)Тополово, Тополово0:314:25, 14:25, 15:25


Междурегионален квалификационен турнир – Група A

• Първият отбор се класира за националните финали (топ 8 на първенството)
• Вторият и третият се класират за допълнителните квалификационни турнири

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадResult 
2022-05-0716:001Велбъжд (Кюстендил)Марица (Пловдив)Велбъжд, Кюстендил0:38:25, 4:25, 6:25
2022-05-0717:301Левски (София)Пирин (Разлог)Велбъжд, Кюстендил3:025:7, 25:8, 25:10
2022-05-0810:002Левски (София)Марица (Пловдив)Велбъжд, Кюстендил0:312:25, 21:25, 22:25
2022-05-0811:302Велбъжд (Кюстендил)Пирин (Разлог)Велбъжд, Кюстендил1:325:22, 18:25, 20:25, 25:10
2022-05-0815:303Пирин (Разлог)Марица (Пловдив)Велбъжд, Кюстендил0:312:25, 10:25, 18:25
2022-05-0817:003Велбъжд (Кюстендил)Левски (София)Велбъжд, Кюстендил


Национални финали

• Осемте участника са разпределени в две групи по четири
• 
Първите и вторите от групите се класират за полуфиналите, третите играят за петото място, а четвъртите – за седмото

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадResult 
2022-06-0110:30БХебър (Пазарджик)ЦПВК (София)Васил Симов, София0:326:28, 10:25, 8:25
2022-06-0112:30AВАСК (София)Марица (Пловдив)Васил Симов, София0:314:25, 12:25, 10:25
2022-06-0114:30AКазанлък Волей (Казанлък)Локомотив1929 НИДО (София)Васил Симов, София0:310:25, 19:25, 20:25
2022-06-0116:30БЦСКА (София)Левски (София)Васил Симов, София3:125:15, 22:25, 25:21, 25:19
2022-06-0210:30АЛокомотив1929 НИДО (София)Марица (Пловдив)Васил Симов, София0:312:25, 24:26, 9:25
2022-06-0212:30БЦПВК (София)Левски (София)Васил Симов, София3:025:21, 25:22, 28:26
2022-06-0214:30АВАСК (София)Казанлък Волей (Казанлък)Васил Симов, София1:323:25, 26:24, 19:25, 23:25
2022-06-0216:30БЦСКА (София)Хебър (Пазарджик)Васил Симов, София3:05:21, 25:22, 28:26
2022-06-0310:30АЛокомотив1929 НИДО (София)ВАСК (София)Васил Симов, София0:325:16, 25:18, 25:21
2022-06-0312:30БЛевски (София)Хебър (Пазарджик)Васил Симов, София3:125:12, 19:25, 25:13, 25:12
2022-06-0314:30AКазанлък Волей (Казанлък)Марица (Пловдив)Васил Симов, София1:312:25, 25:22, 13:25, 11:25
2022-06-0316:30БЦСКА (София)ЦПВК (София)Васил Симов, София3:125:23, 25:17, 21:25, 25:12
2022-06-0410:00М7Хебър (Пазарджик)ВАСК (София)Васил Симов, София0:329:31, 22:25, 22:25
2022-06-0412:00М5Левски (София)Казанлък Волей (Казанлък)Васил Симов, София3:025:21, 25:19, 25:20
2022-06-0414:00ПФЦПВК (София)Марица (Пловдив)Васил Симов, София0:315:25, 19:25, 22:25
2022-06-0416:00ПФЦСКА (София)Локомотив1929 НИДО (София)Васил Симов, София2:325:16, 23:25, 25:16, 17:25, 9:15
2022-06-0514:00М3ЦСКА (София)ЦПВК (София)Васил Симов, София3:025:19, 25:11, 25:18
2022-06-0516:00ФиналЛокомотив1929 НИДО (София)Марица (Пловдив)Васил Симов, София0:317:25, 9:25, 13:25