Държавно първенство до 15 години - 2021

СЪСТЕЗАНИЯ - ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ДО 15 ГОДИНИ – 2020-2021

• За родени през или след 2006 година


Група A – регион Тракия

• Първите два отбора се класира за полуфиналите в регион Тракия

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор1Отбор2Зала, ГрадРезултат
2021-03-2711:001Марица (Пловдив)Родопа (Смолян)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:10, 25:5, 25:8

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотношениеСпечелени точкиЗагубени точкиТочково съотношение
1.Марица (Пловдив)110330MAX75233.2609
2.Родопа (Смолян)1010030.000023750.3067


Финали – регион Тракия

• Първите три отбора се класират на квалификация за класиране на националните финали
• Четвъртият ще играе предквалификационен турнир

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор1Отбор2Зала, ГрадРезултат
2021-04-0710:301Родопа (Смолян)Пан Волей (Панагюрище)Величко Чолаков, Смолян3:116:25, 25:21, 25:17, 25:14
2021-04-0712:002Хебър (Пазарджик)Марица (Пловдив)Величко Чолаков, Смолян0:314:25, 14:25, 15:25
2021-04-0713:303Пан Волей (Панагюрище)Марица (Пловдив)Величко Чолаков, Смолян0:314:25, 21:25, 7:25
2021-04-0715:004Родопа (Смолян)Хебър (Пазарджик)Величко Чолаков, Смолян

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотношениеСпечелени точкиЗагубени точкиТочково съотношение
1.Марица (Пловдив)330990MAX2251082.0833
2.Родопа (Смолян)2113370.42861141430.7972
3.Пан Волей (Панагюрище)2020160.16671191660.7169
4.Хебър (Пазарджик)1010030.000043750.5733


Междурегионален квалификационен турнир – Група В

• Първият отбор се класира за националните финали (топ 8 на първенството)
• Вторият и третият се класират за допълнителните квалификационни турнири

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор1Отбор2Зала, ГрадРезултат
2021-05-2215:001Марица (Пловдив)Звезди 94 (София)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:9, 25:8, 25:10
2021-05-2216:301Бдин - Вида (Видин)Раковски (Димитровград)СУ Васил Левски, Пловдив0:320:25, 20:25, 23:25
2021-05-2309:302Звезди 94 (София)Раковски (Димитровград)СУ Васил Левски, Пловдив2:325:21, 26:24, 22:25, 11:25, 14:16
2021-05-2311:002Марица (Пловдив)Бдин - Вида (Видин)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:8, 25:9. 25:9
2021-05-2315:003Бдин - Вида (Видин)Звезди 94 (София)СУ Васил Левски, Пловдив0:313:25, 12:25, 17:25
2021-05-2316:303Марица (Пловдив)Раковски (Димитровград)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:6, 25:14, 25:11

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотношениеСпечелени точкиЗагубени точкиТочково съотношение
1.Марица (Пловдив)330990MAX225842.6786
2.Раковски (Димитровград)3215651.20002172360.9195
3.Звезди 94 (София)3124560.83332002280.8772
4.Бдин - Вида (Видин)3030090.00001312250.5822


Национални финали 

• 12-те участника в националните финали са разпределени в две групи по шест; Марица (Пловдив) е в Група Б
• Първите и вторите от всяка група се класират за финалната четворка

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2021-06-0815:00АЛевски (София)Миньор (Перник)Левски София, София3:025:17, 25:16, 25:15
2021-06-0815:00БТони спорт (Берковица)ЙЕБ 05 Шумен (Шумен)Левски София, София3:025:19, 28:26, 25:10
2021-06-0816:30АКазанлък Волей (Казанлък)ЦСКА (София)Левски София, София3:212:25, 25:18, 13:25, 26:24, 15:7
2021-06-0816:30БВА Стойчев-Казийски (София)Локомотив 1929 НИДО (София)Левски София, София1:318:25, 25:21, 23:25, 23:25
2021-06-0818:00АЦПВК (София)Хан Аспарух (Исперих)Левски София, София3:025:8, 25:5, 25:20
2021-06-0818:00БРаковски (Димитровград)Марица (Пловдив)Левски София, София0:37:25, 9:25, 19:25
2021-06-0910:00АХан Аспарух (Исперих)ЦСКА (София)Левски София, София0:319:25, 17:25, 9:25
2021-06-0910:00БРаковски (Димитровград)ЙЕБ 05 Шумен (Шумен)Левски София, София3:025:18, 25:19, 25:10
2021-06-0911:30АМиньор (Перник)Казанлък Волей (Казанлък)Левски София, София0:320:25, 23:25, 17:25
2021-06-0911:30БЛокомотив 1929 НИДО (София)Тони спорт (Берковица)Левски София, София3:222:25, 25:21, 20:25, 25:6, 15:9
2021-06-0915:00АЛевски (София)ЦПВК (София)Левски София, София3:225:22, 25:23, 20:25, 24:26, 15:12
2021-06-0915:00БВА Стойчев-Казийски (София)Марица (Пловдив)Левски София, София0:313:25, 18:25, 10:25
2021-06-0916:30АКазанлък Волей (Казанлък)Хан Аспарух (Исперих)Левски София, София3:025:12, 25:15, 25:10
2021-06-0916:30БТони спорт (Берковица)Раковски (Димитровград)Левски София, София3:225:22, 25:18, 22:25, 9:25, 16:14
2021-06-1010:00АЛевски (София)Хан Аспарух (Исперих)Левски София, София3:025:17, 25:10, 25:20
2021-06-1010:00БВА Стойчев-Казийски (София)Раковски (Димитровград)Левски София, София3:025:13, 25:22, 25:12
2021-06-1011:30АЦСКА (София)Миньор (Перник)Левски София, София3:025:9, 25:15, 25:13
2021-06-1011:30БЙЕБ 05 Шумен (Шумен)Локомотив 1929 НИДО (София)Левски София, София0:311:25, 12:25, 16:25
2021-06-1015:00АКазанлък Волей (Казанлък)ЦПВК (София)Левски София, София0:39:25, 18:25, 17:25
2021-06-1015:00БТони спорт (Берковица)Марица (Пловдив)Левски София, София0:312:25, 14:25, 12:25
2021-06-1016:30АЛевски (София)ЦСКА (София)Левски София, София3:025:16, 25:14, 25:14
2021-06-1016:30БЙЕБ 05 Шумен (Шумен)ВА Стойчев-Казийски (София)Левски София, София0:315:25, 17:25, 20:25
2021-06-1110:00АХан Аспарух (Исперих)Миньор (Перник)Левски София, София1:315:25, 25:18, 20:25, 17:25
2021-06-1110:00БРаковски (Димитровград)Локомотив 1929 НИДО (София)Левски София, София0:310:25, 14:25, 7:25
2021-06-1112:00АЦПВК (София)ЦСКА (София)Левски София, София3:025:15, 25:20, 25:18
2021-06-1112:00БЙЕБ 05 Шумен (Шумен)Марица (Пловдив)Левски София, София0:36:25, 18:25, 14:25
2021-06-1113:30АЛевски (София)Казанлък Волей (Казанлък)Левски София, София3:125:18, 22:25, 25:16, 25:15
2021-06-1113:30БВА Стойчев-Казийски (София)Тони спорт (Берковица)Левски София, София3:025:13, 25:21, 25:23
2021-06-1115:30АМиньор (Перник)ЦПВК (София)Левски София, София0:35:25, 17:25, 12:25
2021-06-1115:30БЛокомотив 1929 НИДО (София)Марица (Пловдив)Левски София, София0:314:25, 19:25, 20:25
2021-06-1214:00ПФЛевски (София)Локомотив 1929 НИДО (София)Левски София, София3:025:20, 25:14, 25:13
2021-06-1216:00ПФЦПВК (София)Марица (Пловдив)Левски София, София0:317:25, 18:25, 20:25
2021-06-1311:00М3Локомотив 1929 НИДО (София)ЦПВК (София)Левски София, София0:325:27, 23:25, 17:25
2021-06-1314:30ФЛевски (София)Марица (Пловдив)Левски София, София0:323:25, 10:25, 18:25