СЪСТЕЗАНИЯ - ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ДО 14 ГОДИНИ – 2023

• За родени през или след 2009 година


Финали – регион Тракия

• Първите три отбора се класират за националните финали
• Четвъртият отпада

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадResult
2023-05-1410:001Марица (Пловдив)Тополово (Тополово)Лаута, Пловдив2:025:15, 25:18
2023-05-1411:001Хебър (Пазарджик)Родопа (Смолян)Лаута, Пловдив0:222:25, 17:25
2023-05-1412:002Марица (Пловдив)Хебър (Пазарджик)Лаута, Пловдив2:025:17, 25:22
2023-05-1413:002Тополово (Тополово)Родопа (Смолян)Лаута, Пловдив2:025:15, 25:17
2023-05-1414:003Марица (Пловдив)Родопа (Смолян)Лаута, Пловдив2:025:18, 25:15
2023-05-1415:003Тополово (Тополово)Хебър (Пазарджик)Лаута, Пловдив2:025:20, 25:22

Национални финали – Група В

• 18-те участника в националните финали са разпределени в три групи по шест; Марица (Пловдив) е в Група В
• Първите и вторите от всяка група се класират за Суперфинала

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадResult
2023-06-2609:301Славия (София)Миньор (Перник)Панайот Пондалов, София2:125:15, 20:25, 15:12
2023-06-2610:301Бдин-Вида (Видин)Марица (Пловдив)Панайот Пондалов, София0:210:25, 9:25
2023-06-2611:301Добруджа 07 (Добрич)Царево (Царево)Панайот Пондалов, София0:216:25, 12:25
2023-06-2615:302Миньор (Перник)Марица (Пловдив)Панайот Пондалов, София0:27:25, 16:25
2023-06-2616:302Славия (София)Царево (Царево)Панайот Пондалов, София2:025:9, 25:17
2023-06-2617:302Бдин-Вида (Видин)Добруджа 07 (Добрич)Панайот Пондалов, София2:125:27, 25:18, 15:3
2023-06-2709:303Царево (Царево)Марица (Пловдив)Панайот Пондалов, София0:211:25, 14:25
2023-06-2710:303Славия (София) Добруджа 07 (Добрич)Панайот Пондалов, София2:025:14, 25:18
2023-06-2711:303Миньор (Перник)Бдин-Вида (Видин)Панайот Пондалов, София2:025:8, 25:9
2023-06-2715:304Добруджа 07 (Добрич)Марица (Пловдив)Панайот Пондалов, София0:212:25 2:25
2023-06-2716:304Миньор (Перник)Царево (Царево)Панайот Пондалов, София2:025:20, 25:19
2023-06-2717:304Славия (София) Бдин-Вида (Видин)Панайот Пондалов, София2:025:16, 25:14
2023-06-2809:305Добруджа 07 (Добрич)Миньор (Перник)Панайот Пондалов, София0:26:25, 6:25
2023-06-2810:305Царево (Царево)Бдин-Вида (Видин)Панайот Пондалов, София1:219:25, 25:14, 11:15
2023-06-2811:30 5Славия (София) Марица (Пловдив)Панайот Пондалов, София0:222:25, 23:25


Суперфинал

• Шестте участника играят по веднъж всеки срещу всеки за определяне на крайното класиране в Държавното първенство

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадResult
2023-06-3009:301Велбъжд (Кюстендил)Марица (Пловдив)Велбъжд, Кюстендил0:224:26, 13:25
2023-06-3010:301ЦПВК (София)Славия (София)Велбъжд, Кюстендил2:025:14, 25:13
2023-06-3011:301Тополово (Тополово)Левски (София)Велбъжд, Кюстендил2:025:22, 25:19
2023-06-3015:302Велбъжд (Кюстендил) ЦПВК (София)Велбъжд, Кюстендил0:224:26, 22:25
2023-06-3016:302Тополово (Тополово)Марица (Пловдив)Велбъжд, Кюстендил1:217:25, 25:23, 11:15
2023-06-3017:302Славия (София)Левски (София)Велбъжд, Кюстендил0:211:25, 22:25
2023-07-0109:303Тополово (Тополово)ЦПВК (София)Велбъжд, Кюстендил1:226:24, 12:25, 11:15
2023-07-0110:303Левски (София)Марица (Пловдив)Велбъжд, Кюстендил2:117:25, 25:19, 16:14
2023-07-0111:303Велбъжд (Кюстендил) Славия (София)Велбъжд, Кюстендил2:026:24, 25:20
2023-07-0115:304ЦПВК (София)Левски (София)Велбъжд, Кюстендил2:125:15, 23:25, 15:11
2023-07-0116:304Велбъжд (Кюстендил) Тополово (Тополово)Велбъжд, Кюстендил2:031:29, 25:22
2023-07-0117:304Славия (София) Марица (Пловдив)Велбъжд, Кюстендил0:212:25, 9:25
2023-07-0209:305Велбъжд (Кюстендил) Левски (София)Велбъжд, Кюстендил1:215:25, 25:19, 16:18
2023-07-0210:305Тополово (Тополово)Славия (София) Велбъжд, Кюстендил1:224:26, 25:17, 15:17
2023-07-0211:30 5ЦПВК (София)Марица (Пловдив)Велбъжд, Кюстендил1:222:25, 25:22, 13:15