Държавно първенство до 13 години

СЪСТЕЗАНИЯ - ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ДО 13 ГОДИНИ – 2021

• За родени през или след 2008 година


Група A – регион Тракия

• Първият и вторият отбор се класират за полуфиналите в регион Тракия
• Третият приключва участието си

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор1Отбор2Зала, ГрадРезултат
2021-04-2410:001Марица (Пловдив)Тополово (Тополово)Лаута, Пловдив2:025:11, 25:16
2021-04-2411:002Хебър (Пазарджик)Тополово (Тополово)Лаута, Пловдив0:216:25, 20:25
2021-04-2412:003Марица (Пловдив)Хебър (Пазарджик)Лаута, Пловдив2:025:14, 25:10

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотношениеСпечелени точкиЗагубени точкиТочково съотношение
1.Марица (Пловдив)220640MAX100511.9608
2.Тополово (Тополово)2113221.000077860.8953
3.Хебър (Пазарджик)2020000.0000601000.6000


Финали – регион Тракия

• Първите три отбора се класират за националните финали
• Четвъртият ще играе предквалификационен турнир

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор1Отбор2Зала, ГрадРезултат
2021-05-1510:001Марица (Пловдив)Пан Волей (Панагюрище)Лаута, Пловдив2:025:11, 25:21
2021-05-1511:002Родопа (Смолян)Тополово (Тополово)Лаута, Пловдив2:025:21, 25:22
2021-05-1512:003Марица (Пловдив)Родопа (Смолян)Лаута, Пловдив2:025:17, 28:26
2021-05-1513:004Тополово (Тополово)Пан Волей (Панагюрище)Лаута, Пловдив2:025:12, 25:10

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотношениеСпечелени точкиЗагубени точкиТочково съотношение
1.Марица (Пловдив)2206414.0000108881.2273
2.Тополово (Тополово)2113230.666799901.1000
3.Хебър (Пазарджик)2020040.0000711000.7100

Национални финали – Група Б

• 18-те участника в националните финали са разпределени в три групи по шест; Марица (Пловдив) е в Група Б
• Първите и вторите от всяка група се класират за Суперфинала

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2021-06-2909:00ББдин - Вида (Видин)Марек (Дупница)Арена Асарел, Панагюрище2:025:12, 25:15
2021-06-2910:00БЛевски (София)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище1:225:16, 25:27, 7:15
2021-06-2911:00БКазанлък Волей (Казанлък)Перун (Варна)Арена Асарел, Панагюрище0:220:25, 15:25
2021-06-2915:30ББдин - Вида (Видин)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище0:221:25, 15:25
2021-06-2916:30БКазанлък Волей (Казанлък)Левски (София)Арена Асарел, Панагюрище0:212:25, 15:25
2021-06-2917:30БПерун (Варна)Марек (Дупница)Арена Асарел, Панагюрище2:025:10, 25:15
2021-06-3009:00БМарек (Дупница)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище0:215:25, 25:27
2021-06-3010:00БКазанлък Волей (Казанлък)Бдин - Вида (Видин)Арена Асарел, Панагюрище0:218:25, 21:25
2021-06-3011:00БПерун (Варна)Левски (София)Арена Асарел, Панагюрище1:225:19, 16:25, 12:15
2021-06-3015:30БКазанлък Волей (Казанлък)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище0:211:25, 13:25
2021-06-3016:30ББдин - Вида (Видин)Перун (Варна)Арена Асарел, Панагюрище0:218:25, 21:25
2021-06-3017:30БМарек (Дупница)Левски (София)Арена Асарел, Панагюрище0:214:25, 17:25
2021-07-0109:00БКазанлък Волей (Казанлък)Марек (Дупница)Арена Асарел, Панагюрище0:210:25, 15:25
2021-07-0110:00БПерун (Варна)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище0:29:25, 13:25
2021-07-0111:00БЛевски (София)Бдин - Вида (Видин)Арена Асарел, Панагюрище1:225:15, 20:25, 13:15

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотношениеСпечелени точкиЗагубени точкиТочково съотношение
1.Марица (Пловдив)5501410110.00002601571.4525
2.Перун (Варна)53210741.75002141741.2299
3.Левски (София)53210851.60002742241.2232
4.Бдин - Вида (Видин)5328651.60002302131.0798
5.Марек (Дупница)5143280.25001732270.7621
6.Казанлък Волей (Казанлък)50500100.00001502500.6000


Суперфинал

• Шестте участника играят по веднъж всеки срещу всеки за определяне на крайното класиране в Държавното първенство

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2021-07-0209:30ФПерун (Варна)Берое (Стара Загора)Арена Асарел, Панагюрище0:210:25, 7:25
2021-07-0210:30ФРодопа (Смолян)ЦПВК (София)Арена Асарел, Панагюрище0:216:25, 9:25
2021-07-0211:30ФЛюбо Ганев (Русе)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище0:222:25, 19:25
2021-07-0215:30ФПерун (Варна)Родопа (Смолян)Арена Асарел, Панагюрище1:214:25, 25:22, 13:25
2021-07-0216:30ФЦПВК (София)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище1:222:25, 25:20, 12:15
2021-07-0217:30ФБерое (Стара Загора)Любо Ганев (Русе)Арена Асарел, Панагюрище0:215:25, 16:25
2021-07-0309:30ФРодопа (Смолян)Берое (Стара Загора)Арена Асарел, Панагюрище0:223:25, 20:25
2021-07-0310:30ФПерун (Варна)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище0:214:25, 14:25
2021-07-0311:30ФЦПВК (София)Любо Ганев (Русе)Арена Асарел, Панагюрище1:226:28, 25:13, 15:13
2021-07-0315:30ФРодопа (Смолян)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище0:222:25, 13:25
2021-07-0316:30ФПерун (Варна)Любо Ганев (Русе)Арена Асарел, Панагюрище0:224:26, 9:25
2021-07-0317:30ФБерое (Стара Загора)ЦПВК (София)Арена Асарел, Панагюрище2:125:18, 20:25, 15:7
2021-07-0409:30ФБерое (Стара Загора)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище0:223:25, 20:25
2021-07-0410:30ФЛюбо Ганев (Русе)Родопа (Смолян)Арена Асарел, Панагюрище2:025:18, 25:12
2021-07-0411:30ФЦПВК (София)Перун (Варна)Арена Асарел, Панагюрище2:025:12, 25:13

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотношениеСпечелени точкиЗагубени точкиТочково съотношение
1.Любо Ганев (Русе)5501410110.00002671891.4127
2.Марица (Пловдив)54111832.66672512151.1674
3.Берое (Стара Загора)5328651.20002342101.1143
4.ЦПВК (София)5239761.16672632361.1144
5.Родопа (Смолян)5142290.81352052520.8135
6.Перун (Варна)50511100.10001552730.5678