Държавно първенство до 19 години - 2022

СЪСТЕЗАНИЯ - ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ДО 19 ГОДИНИ – 2020-2021

• За родени през или след 2003 година


Група Б

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат 
2021-11-2814:001Берое (Стара Загора)Раковски (Димитровград)Иван Вазов, Стара Загора
2021-12-0116:001Казанлък Волей (Казанлък)Марица (Пловдив)Багира, Казанлък0:317:25, 4:25, 14:25
2021-12-0514:002Марица (Пловдив)Раковски (Димитровград)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:15, 25:18, 25:11
2021-12-0514:002Казанлък Волей (Казанлък)Берое (Стара Загора)Багира, Казанлък
2021-12-1514:003Марица (Пловдив)Берое (Стара Загора)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:18, 25:14, 25:17
2021-12-1914:003Раковски (Димитровград)Казанлък Волей (Казанлък)Младост, Димитровград
2022-02-0614:004Марица (Пловдив)Казанлък Волей (Казанлък)Лаута, Пловдив3:025:17, 25:10, 25:11
2022-02-0614:004Раковски (Димитровград)Берое (Стара Загора)Младост, Димитровград
2022-02-0914:005Раковски (Димитровград)Марица (Пловдив)Младост, Димитровград0:310:25, 7:25, 17:25
2022-02-1314:005Берое (Стара Загора)Казанлък Волей (Казанлък)Иван Вазов, Стара Загора
2022-02-2014:006Берое (Стара Загора)Марица (Пловдив)Иван Вазов, Стара Загора0:315:25, 9:25, 13:25
2022-02-0614:006Казанлък Волей (Казанлък)Раковски (Димитровград)Багира, Казанлък

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотношениеСпечелени точкиЗагубени точкиТочково съотношение
1.Марица (Пловдив)66018180MAX4502371.8987
2.Берое (Стара Загора)2020060.0000861500.5733
3.Раковски (Димитровград)2020060.0000781500.5200
4.Казанлък Волей (Казанлък)2020060.0000731500.4867

Национални финали

• Осемте участника са разпределени в две групи по четири
• 
Първите и вторите от групите се класират за полуфиналите, третите играят за петото място, а четвъртите – за седмото

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадResult 
2022-04-2710:001Локомотив 1929 НИДО (София)ЦСКА (София)Панайот Пондалов, София1:312:25, 25:23, 13:25, 9:25
2022-04-2712:001Казанлък Волей (Казанлък)Перун (Варна)Панайот Пондалов, София3:226:24, 10:25, 21:25, 25:21, 15:11
2022-04-2714:001Славия (София)Левски (София)Панайот Пондалов, София0:311:25, 13:25, 11:25
2022-04-2716:001ЦПВК (София)Марица (Пловдив)Панайот Пондалов, София0:318:25, 25:27, 16:25
2022-04-2810:002Перун (Варна)Марица (Пловдив)Панайот Пондалов, София0:314:25, 9:25, 17:25
2022-04-2812:002Казанлък Волей (Казанлък)ЦПВК (София)Панайот Пондалов, София3:025:17, 25:20, 25:20
2022-04-2814:002Славия (София)ЦСКА (София)Панайот Пондалов, София0:37:25, 13:25, 19:25
2022-04-2816:002Левски (София)Локомотив 1929 НИДО (София)Панайот Пондалов, София0:319:25, 21:25, 21:25
2022-04-2910:003ЦПВК (София)Перун (Варна)Панайот Пондалов, София3:025:20, 26:24, 25:14
2022-04-2912:003ЦСКА (София)Левски (София)Панайот Пондалов, София3:116:25, 25:17, 25:13, 25:17
2022-04-2914:003Славия (София)Локомотив 1929 НИДО (София)Панайот Пондалов, София3:125:19, 15:25, 25:21, 25:20
2022-04-2916:003Казанлък Волей (Казанлък)Марица (Пловдив)Панайот Пондалов, София0:319:25, 13:25, 23:25
2022-04-3010:00М7Славия (София)Перун (Варна)Панайот Пондалов, София3:025:23, 25:18, 25:13
2022-04-3012:00М5Левски (София)ЦПВК (София)Панайот Пондалов, София3:225:21, 25:22, 19:25, 8:25, 15:11
2022-04-3014:00ПФЦСКА (София)Казанлък Волей (Казанлък)Панайот Пондалов, София3:025:17, 25:14, 25:13
2022-04-3016:00ПФЛокомотив 1929 НИДО (София)Марица (Пловдив)Панайот Пондалов, София0:318:25, 17:25, 16:25
2022-05-0114:00МФКазанлък Волей (Казанлък)Локомотив 1929 НИДО (София)Панайот Пондалов, София3:125:23, 25:20, 23:25, 27:25
2022-05-0116:00ФЦСКА (София)Марица (Пловдив)Панайот Пондалов, София1:317:25, 27:29, 25:18, 12:25