Държавно първенство до 19 години - 2020

СЪСТЕЗАНИЯ - ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ДО 19 ГОДИНИ – 2019-2020

 

• За родени през или след 2001 година
• Първият се класира директно за националните финали
• Вторият и третият продължават в допълнителни квалификационни турнири

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2019-10-2609:301Марица (Пловдив)Пан Волей (Панагюрище)Лаута, Пловдив3:025:8, 25:15, 25:11
2019-10-2609:301Хебър (Пазарджик)Тополово (Тополово)Хебър, Пазарджик3:0
2019-10-2611:002Хебър (Пазарджик)Въча (Девин)Хебър, Пазарджик3:0
2019-10-2611:002Марица (Пловдив)Родопа (Смолян)Лаута, Пловдив3:025:16, 25:19, 25:13
2019-10-2612:303Пан Волей (Панагюрище)Родопа (Смолян)Лаута, Пловдив0:321:25, 20:25, 21:25
2019-10-2612:303Въча (Девин)Тополово (Тополово)Хебър, Пазарджик1:3
2019-11-0110:009Родопа (Смолян)Тополово (Тополово)Величко Чолаков, Смолян3:0
2019-11-0110:005Хебър (Пазарджик)Родопа (Смолян)Хебър, Пазарджик3:1
2019-11-0111:005Марица (Пловдив)Тополово (Тополово)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:11, 25:15, 25:15
2019-11-0910:001Въча (Девин)Родопа (Смолян)Арена Асарел, Панагюрище0:3
2019-11-0910:302Пан Волей (Панагюрище)Тополово (Тополово)Арена Асарел, Панагюрище1:3
2019-11-1709:308Хебър (Пазарджик)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище0:318:25, 13:25, 21:25
2019-11-1711:004Въча (Девин)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище0:315:25, 11:25, 8:25
2019-11-1610:309Хебър (Пазарджик)Пан Волей (Панагюрище)Хебър, Пазарджик3:0
2019-11-1610:3010Пан Волей (Панагюрище)Въча (Девин)Арена Асарел, Панагюрище0:3
2020-02-0210:003Марица (Пловдив)Хебър (Пазарджик)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:18, 25:18, 25:22
2020-02-0210:007Тополово (Тополово)Пан Волей (Панагюрище)Лаута, Пловдив3:025:16, 25:17, 25:15
2020-02-0211:309Марица (Пловдив)Въча (Девин)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:13, 25:15, 25:17
2020-02-0211:304Тополово (Тополово)Родопа (Смолян)Лаута, Пловдив
2020-02-0213:3010Родопа (Смолян)Хебър (Пазарджик)СУ Васил Левски, Пловдив1:320:25, 25:21, 23:25, 18:25
2020-02-0214:305Въча (Девин)Пан Волей (Панагюрище)Лаута, Пловдив
2020-02-1215:0010Марица (Пловдив)Тополово (Тополово)СУ Васил Левски, Пловдив3:025:14, 25:8, 25:6
2020-02-296Пан Волей (Панагюрище)Марица (Пловдив)Величко Чолаков, Смолян0:30:25, 0:25, 0:25
2020-02-297Родопа (Смолян)Марица (Пловдив)Величко Чолаков, Смолян0:30:25, 0:25, 0:25
4Пан Волей (Панагюрище)Хебър (Пазарджик)Арена Асарел, Панагюрище
6Родопа (Смолян)Въча (Девин)Величко Чолаков, Смолян
6Тополово (Тополово)Хебър (Пазарджик)Тополово, Тополово
7Въча (Девин)Хебър (Пазарджик)Девин, Девин
8Родопа (Смолян)Пан Волей (Панагюрище)Величко Чолаков, Смолян
8Тополово (Тополово)Въча (Девин)Тополово, Тополово

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотношениеСпечелени точкиЗагубени точкиТочково съотношение
1Марица (Пловдив)1010030300MAX7503401.2059
2Хебър (Пазарджик)752151581.8750????-
3Родопа (Смолян)
734911120.9167????-
4Тополово (Тополово)73499140.6429????-
5Въча (Девин)61534150.2667????-
6Пан Волей (Панагюрище)70701210.0476????-


Национални финали

• Осемте участника са разпределени в две групи по четири
• 
Първите и вторите от групите се класират за полуфиналите, третите играят за петото място, а четвъртите – за седмото

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2020-07-1111:00АКазанлък Волей (Казанлък)Ахил (София)Христо Ботев, София3:025:22, 25:21, 25:17
2020-07-1113:00АЦСКА (София)Велбъжд (Кюстендил)Христо Ботев, София3:025:22, 25:19, 25:23
2020-07-1115:00БДКС Варна (Варна)ЦПВК (София)Христо Ботев, София1:315:25, 25:18, 9:25, 16:25
2020-07-1117:00БСлавия (София)Марица (Пловдив)Христо Ботев, София0:320:25, 18:25, 14:25
2020-07-1211:00БЦПВК (София)Славия (София)Христо Ботев, София0:324:26, 21:25, 24:26
2020-07-1213:00БДКС Варна (Варна)Марица (Пловдив)Христо Ботев, София0:310:25, 15:25, 12:25
2020-07-1215:00АВелбъжд (Кюстендил)Ахил (София)Христо Ботев, София1:325:19, 21:25, 23:25, 19:25
2020-07-1217:00АЦСКА (София)Казанлък Волей (Казанлък)Христо Ботев, София3:025:22, 25:16, 25:16
2020-07-1311:00АКазанлък Волей (Казанлък)Велбъжд (Кюстендил)Христо Ботев, София3:025:15, 25:12, 25:14
2020-07-1313:00ААхил (София)ЦСКА (София)Христо Ботев, София3:126:24, 15:25, 25:21, 25:17
2020-07-1315:00БЦПВК (София)Марица (Пловдив)Христо Ботев, София0:36:25, 14:25, 9:25
2020-07-1317:00БСлавия (София)ДКС Варна (Варна)Христо Ботев, София3:025:13, 25:19, 25:20
2020-07-1311:00М7Велбъжд (Кюстендил)ДКС Варна (Варна)Христо Ботев, София3:025:21, 25:18, 25:18
2020-07-1413:00М5ЦСКА (София)ЦПВК (София)Христо Ботев, София1:324:26, 25:19, 20:25, 25:17
2020-07-1415:00ПФКазанлък Волей (Казанлък)Славия (София)Христо Ботев, София3:025:22, 25:20, 25:15
2020-07-1417:00ПФАхил (София)Марица (Пловдив)Христо Ботев, София0:313:25, 20:25, 16:25
2020-07-1513:00МФСлавия (София)Ахил (София)Христо Ботев, София3:125:23, 23:25, 25:19, 25:20
2020-07-1515:00ФКазанлък Волей (Казанлък)Марица (Пловдив)Христо Ботев, София3:027:25, 25:20, 25:18