Държавно първенство до 12 години 2019

СЪСТЕЗАНИЯ - ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ДО 12 ГОДИНИ – 2019

• За родени през или след 2007 година

1 кръг – Група А – регион Тракия

• Победителят се класира за регионалните финали
• Вторият отбор се класира за допълнителен квалификационен кръг

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2019-05-0110:001Марица (Пловдив)Виктория Волей (Пловдив)СОУ Цар Симеон Велики, Пловдив2:025:12, 25:11

Финали – регион Тракия

• Турнирът оформя крайното класиране на призовата четровка в региона

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2019-05-1210:001Марица (Пловдив)Тополово (Тополово)Лаута, Пловдив2:125:8, 24:26, 15:12
2019-05-1211:001Родопа (Смолян)Пан Волей (Панагюрище)Лаута, Пловдив2:118:25, 25:17, 15:7
2019-05-1212:002Марица (Пловдив)Родопа (Смолян)Лаута, Пловдив2:025:15, 25:5
2019-05-1213:002Тополово (Тополово)Пан Волей (Панагюрище)Лаута, Пловдив0:219:25, 15:25
2019-05-1214:003Родопа (Смолян)Тополово (Тополово)Лаута, Пловдив2:025:14, 25:13
2019-05-1215:003Марица (Пловдив)Пан Волей (Панагюрище)Лаута, Пловдив2:025:19, 25:17

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)3308616.00001641021.6078
2Родопа (Смолян)3215431.33331281261.0159
3Пан Волей (Панагюрище)3124340.75001351420.9507
4Тополово (Тополово)3031160.16661071640.6524

Междурегионални финали – региони Тракия и Струма

• По четири тима от регион, осемте участващи отбори са разпределени в две групи по четири
• Първенците в групите играят за първото място, подласниците им – за третото и т.н.

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2019-05-2411:00АТополово (Тополово)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище0:217:25, 9:25
2019-05-2411:00БПирин (Разлог)Етрополе (Етрополе)Арена Асарел, Панагюрище2:025:8, 25:13
2019-05-2412:30АМиньор (Перник)Марек (Дупница)Арена Асарел, Панагюрище2:113:25, 25:5, 17:15
2019-05-2412:30БПан Волей (Панагюрище)Родопа (Смолян)Арена Асарел, Панагюрище1:225:19, 21:25, 14:16
2019-05-2414:00АТополово (Тополово)Марек (Дупница)Арена Асарел, Панагюрище1:216:25, 25:20, 11:15
2019-05-2414:00БПан Волей (Панагюрище)Етрополе (Етрополе)Арена Асарел, Панагюрище2:025:12, 25:18
2019-05-2415:30АМиньор (Перник)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище0:211:25, 18:25
2019-05-2415:30БПирин (Разлог)Родопа (Смолян)Арена Асарел, Панагюрище0:210:25, 8:25
2019-05-2417:00АМиньор (Перник)Тополово (Тополово)Арена Асарел, Панагюрище2:025:8, 25:10
2019-05-2417:00БРодопа (Смолян)Етрополе (Етрополе)Арена Асарел, Панагюрище2:025:13, 25:15
2019-05-2418:30АМарек (Дупница)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище0:214:25, 9:25
2019-05-2418:30БПан Волей (Панагюрище)Пирин (Разлог)Арена Асарел, Панагюрище2:125:20, 17:25, 15:12
2019-05-2510:00М7Етрополе (Етрополе)Тополово (Тополово)Арена Асарел, Панагюрище0:215:25, 12:25
2019-05-2511:00М5Марек (Дупница)Пирин (Разлог)Арена Асарел, Панагюрище2:025:16, 25:18
2019-05-2510:00МФПан Волей (Панагюрище)Миньор (Перник)Арена Асарел, Панагюрище1:212:25, 25:20, 20:25
2019-05-2511:00ФРодопа (Смолян)Марица (Пловдив)Арена Асарел, Панагюрище0:28:25, 25:27