Държавно първенство до 12 години 2018

СЪСТЕЗАНИЯ - ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ДО 12 ГОДИНИ – 2018

• За родени през или след 2006 година



1 кръг – Група В – регион Тракия

• Първият отбор се класира за регионалните финали и за междурегионалните финали
• Вторият отбор се класира за регионален квалификационен кръг

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-04-2013:001Марица (Пловдив)Родопа (Смолян)Лаута, Пловдив2:025:3, 25:11
2018-04-2014:002Родопа (Смолян)Пан Волей (Панагюрище)Лаута, Пловдив2:025:19, 25:14
2018-04-2015:003Марица (Пловдив)Пан Волей (Панагюрище)Лаута, Пловдив2:025:5, 25:3

Класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)220240MAX100224.5455
2Родопа (Смолян)2111221.000064830.7711
3Пан Волей (Панагюрище)2020040.0000411000.4100


Финали – регион Тракия

• Турнирът оформя крайното класиране на призовата тройка в региона

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-04-27сл.1Хебър (Пазарджик)Тополово (Тополово)Хебър, Пазарджик2:025:0, 25:0
2018-04-27сл.2Тополово (Тополово)Марица (Пловдив)Хебър, Пазарджик0:20:25, 0:25
2018-04-2709:303Хебър (Пазарджик)Марица (Пловдив)Хебър, Пазарджик0:210:25, 6:25


Класиране
МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Марица (Пловдив)220240MAX100166.2500
2Хебър (Пазарджик)2111221.000066501.3200
3Тополово (Тополово)202-2040.000001000.0000


Междурегионални финали – региони Тракия и Струма

• По четири тима от регион, осемте участващи отбори са разпределени в две групи по четири
• Първенците в групите играят за първото място, подласниците им – за третото и т.н.

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-06-0610:00АРодопа (Смолян)Марица (Пловдив)Осогово, Кюстендил0:25:25, 7:25
2018-06-0610:00БПирин (Разлог)Миньор (Перник)Осогово, Кюстендил2:025:5, 25:7
2018-06-0611:00АВелбъжд (Кюстендил)Чавдар (Етрополе)Осогово, Кюстендил0:211:25, 9:25
2018-06-0611:00БМиньор (Перник)Хебър (Пазарджик)Осогово, Кюстендил0:219:25, 9:25
2018-06-0615:00АЧавдар (Етрополе)Марица (Пловдив)Осогово, Кюстендил0:26:25, 12:25
2018-06-0615:00БПирин (Разлог)Хебър (Пазарджик)Осогово, Кюстендил2:025:20, 25:13
2018-06-0616:00АВелбъжд (Кюстендил)Родопа (Смолян)Осогово, Кюстендил2:025:23, 25:21
2018-06-0616:00БТополово (Тополово)Миньор (Перник)Осогово, Кюстендил2:025:21, 26:24
2018-06-0617:00АВелбъжд (Кюстендил)Марица (Пловдив)Осогово, Кюстендил0:22:25, 5:25
2018-06-0617:00БТополово (Тополово)Пирин (Разлог)Осогово, Кюстендил0:25:25, 17:25
2018-06-0618:00АРодопа (Смолян)Чавдар (Етрополе)Осогово, Кюстендил0:210:25, 10:25
2018-06-0618:00БХебър (Пазарджик)Тополово (Тополово)Осогово, Кюстендил2:025:11, 25:17
2018-06-0709:30М7Родопа (Смолян)Миньор (Перник)Осогово, Кюстендил2:0
2018-06-0709:30М3Чавдар (Етрополе)Хебър (Пазарджик)Осогово, Кюстендил2:025:17, 25:19
2018-06-0710:30М5Велбъжд (Кюстендил)Тополово (Тополово)Осогово, Кюстендил0:2
2018-06-0710:30ФиналПирин (Разлог)Марица (Пловдив)Осогово, Кюстендил0:26:25, 11:25