Национални турнири U20 2018

СЪСТЕЗАНИЯ - ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

НАЦИОНАЛНИ ТУРНИРИ ДО 20 ГОДИНИ – 2018

ТУРНИР 1 – Божурище

Участници от Марица (Пловдив):
Малина Гаджева & Никол Дулева [3]

• Основна схема с 5 отбора по система всеки срещу всеки

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-07-0711:001Катрин Калчева & Елена Йотова [2]Маргарита Драганова & Никол Накова [5]Спорт Волей, Божурище0:20:21, 0:21
2018-07-0711:401Натали Станоева & Никол Данкинова [4]Малина Гаджева & Никол Дулева [3]Спорт Волей, Божурище0:27:21, 10:21
2018-07-0714:202Десислава Стоянова & Валентина Манолова [1]Катрин Калчева & Елена Йотова [2]Спорт Волей, Божурище2:021:0, 21:0
2018-07-0715:002Маргарита Драганова & Никол Накова [5]Малина Гаджева & Никол Дулева [3]Спорт Волей, Божурище0:211:21, 8:21
2018-07-0810:203Десислава Стоянова & Валентина Манолова [1]Малина Гаджева & Никол Дулева [3]Спорт Волей, Божурище0:211:21, 6:21
2018-07-0811:003Натали Станоева & Никол Данкинова [4]Маргарита Драганова & Никол Накова [5]Спорт Волей, Божурище0:29:21, 11:21
2018-07-0813:004Десислава Стоянова & Валентина Манолова [1]Натали Станоева & Никол Данкинова [4]Спорт Волей, Божурище0:29:21, 11:21
2018-07-0813:404Катрин Калчева & Елена Йотова [2]Малина Гаджева & Никол Дулева [3]Спорт Волей, Божурище0:20:21, 0:21
2018-07-0817:005Катрин Калчева & Елена Йотова [2]Натали Станоева & Никол Данкинова [4]Спорт Волей, Божурище0:20:21, 0:21
2018-07-0817:005Десислава Стоянова & Валентина Манолова [1]Маргарита Драганова & Никол Накова [5]Спорт Волей, Божурище0:29:21, 9:21

Класиране

МястоОтбор
1Малина Гаджева & Никол Дулева [3]
2Маргарита Драганова & Никол Накова [5]
3Натали Станоева & Никол Данкинова [4]
4Десислава Стоянова & Валентина Манолова [1]
5Катрин Калчева & Елена Йотова [2]


ТУРНИР 2 – Кърджали

Участници от Марица (Пловдив):
Симона Кръстева & Мила Пашкулева [8]
Малина Гаджева като част от двойка [1]

• Основна схема със седем отбора, поставени от №1 до №8 (без №6!?!) по система с двойна елиминация
• Пълна информация за програма и резултати не е предоставена от организаторите

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-07-1409:001Натали Станоева & Малина Гаджева [1]Симона Кръстева & Мила Пашкулева [8]Арпезос, Кърджали2:021:15, 25:23
2018-07-14??:??1Натали Стефанова & Теодора Стоянова [4]Ана-Мария Славкова & Гюлчин Мустафа [5]Арпезос, Кърджали2:?
2018-07-14??:??1Иванина Ганева & Десислава Лукаревска [2]Мария Игнатова & Симона Стоянова [7]Арпезос, Кърджали?:2
2018-07-14??:??2Натали Стефанова & Теодора Стоянова [4]Натали Станоева & Малина Гаджева [1]Арпезос, Кърджали1:2
2018-07-14??:??2Елена Костадинова & Валентина Каменова [3]Мария Игнатова & Симона Стоянова [7]Арпезос, Кърджали2:?
2018-07-????:??ПО-7Ана-Мария Славкова & Гюлчин Мустафа [5]Симона Кръстева & Мила Пашкулева [8]Арпезос, Кърджали2:?
2018-07-????:??ПО-5Натали Стефанова & Теодора Стоянова [4]Иванина Ганева & Десислава Лукаревска [2]Арпезос, Кърджали2:?
2018-07-????:??ПО-5Мария Игнатова & Симона Стоянова [7]Ана-Мария Славкова & Гюлчин Мустафа [5]Арпезос, Кърджали2:?
2018-07-15??:??ПФМария Игнатова & Симона Стоянова [7]Натали Станоева & Малина Гаджева [1]Арпезос, Кърджали0:213:21, 11:21
2018-07-15??:??ПФЕлена Костадинова & Валентина Каменова [3]Натали Стефанова & Теодора Стоянова [4]Арпезос, Кърджали?:2
2018-07-15??:??МФЕлена Костадинова & Валентина Каменова [3]Мария Игнатова & Симона Стоянова [7]Арпезос, Кърджали?:?
2018-07-15??:??ФНатали Стефанова & Теодора Стоянова [4]Натали Станоева & Малина Гаджева [1]Арпезос, Кърджали0:217:21, 14:21

Класиране

МястоОтбор
1Натали Станоева & Малина Гаджева [1]
2Натали Стефанова & Теодора Стоянова [4]
3Елена Костадинова & Валентина Каменова [3] или Мария Игнатова & Симона Стоянова [7]
4Елена Костадинова & Валентина Каменова [3] или Мария Игнатова & Симона Стоянова [7]
5Иванина Ганева & Десислава Лукаревска [2]
Ана-Мария Славкова & Гюлчин Мустафа [5]
7Симона Кръстева & Мила Пашкулева [8]