Национална верига

СЪСТЕЗАНИЯ - ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ - ЖЕНИ

 

НАЦИОНАЛНА ВЕРИГА 2017

ТУРНИР 1 – Пловдив

Участници от Марица (Пловдив):
Симона Николова & Десислава Николова [3]
Михаела Мартинова & Михаела Петрова [7]
Никол Дулева & Лора Славчева [8]
Малина Гаджева & Мария Серкеджиева [9]
Стелла Динева & Александра Нешкова [10]

• Основна схема с 10 отбора по система с двойна елиминация

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2017-07-1409:001Никол Дулева & Лора Славчева [8]Малина Гаджева & Мария Серкеджиева [9]Комплекс Пловдив, Пловдив2:021:14, 21:13
2017-07-1409:401Михаела Мартинова & Михаела Петрова [7]Стелла Динева & Александра Нешкова [10]Комплекс Пловдив, Пловдив2:021:11, 21:14
2017-07-1413:402Весела Колева & Стефани Кьосева [4]Вили Ценова & Рая Ценова [5]Комплекс Пловдив, Пловдив2:119:21, 22:20, 15:12
2017-07-1414:202Симона Николова & Десислава Николова [3]Елена Парушева & Елица Христова [6]Комплекс Пловдив, Пловдив2:021:2, 21:18
2017-07-1415:002Михаела Мартинова & Михаела Петрова [7]Ивелина Аврамова & Дани Найденова [2]Комплекс Пловдив, Пловдив0:27:21, 18:21
2017-07-1415:402Никол Дулева & Лора Славчева [8]Светла Ангелова & Ирена Мишонова [1]Комплекс Пловдив, Пловдив0:211:21, 7:21
2017-07-1419:40ПО-9Стелла Динева & Александра Нешкова [10]Никол Дулева & Лора Славчева [8]Комплекс Пловдив, Пловдив0:213:21, 12:21
2017-07-1420:20ПО-9Малина Гаджева & Мария Серкеджиева [9]Михаела Мартинова & Михаела Петрова [7]Комплекс Пловдив, Пловдив0:215:21, 20:22
2017-07-1511:403Светла Ангелова & Ирена Мишонова [1]Весела Колева & Стефани Кьосева [4]Комплекс Пловдив, Пловдив2:021:16, 21:3
2017-07-1512:203Симона Николова & Десислава Николова [3]Ивелина Аврамова & Дани Найденова [2]Комплекс Пловдив, Пловдив2:021:13, 21:19
2017-07-1514:20ПО-7Никол Дулева & Лора Славчева [8]Вили Ценова & Рая Ценова [5]Комплекс Пловдив, Пловдив2:021:19, 21:13
2017-07-1515:20ПО-7Михаела Мартинова & Михаела Петрова [7]Елена Парушева & Елица Христова [6]Комплекс Пловдив, Пловдив1:216:21, 21:18, 12:15
2017-07-1517:40ПО-5Никол Дулева & Лора Славчева [8]Ивелина Аврамова & Дани Найденова [2]Комплекс Пловдив, Пловдив2:124:22, 14:21, 15:13
2017-07-1518:50ПО-5Весела Колева & Стефани Кьосева [4]Елена Парушева & Елица Христова [6]Комплекс Пловдив, Пловдив2:121:15, 15:21, 15:8
2017-07-1611:00ПФНикол Дулева & Лора Славчева [8]Светла Ангелова & Ирена Мишонова [1]Комплекс Пловдив, Пловдив0:28:21, 12:21
2017-07-1612:00ПФСимона Николова & Десислава Николова [3]Весела Колева & Стефани Кьосева [4]Комплекс Пловдив, Пловдив2:021:13, 21:10
2017-07-1615:00МФНикол Дулева & Лора Славчева [8]Весела Колева & Стефани Кьосева [4]Комплекс Пловдив, Пловдив2:126:24, 16:21, 15:11
2017-07-1617:00ФСимона Николова & Десислава Николова [3]Светла Ангелова & Ирена Мишонова [1]Комплекс Пловдив, Пловдив0:210:21, 17:21

Класиране

МястоОтбор
1Светла Ангелова & Ирена Мишонова [1]
2Симона Николова & Десислава Николова [3]
3Никол Дулева & Лора Славчева [8]
4Весела Колева & Стефани Кьосева [4]
5Ивелина Аврамова & Дани Найденова [2]
Елена Парушева & Елица Христова [6]
7Михаела Мартинова & Михаела Петрова [7]
Вили Ценова & Рая Ценова [5]
9Стелла Динева & Александра Нешкова [10]
Малина Гаджева & Мария Серкеджиева [9]


ТУРНИР 2 – Кърджали

 Участници от Марица (Пловдив):
Симона Николова & Десислава Николова
Никол Дулева & Лора Славчева

• Основна схема с 8 отбора в две групи по четири, полуфинали и финали

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2017-08-0409:00Група АВили Ценова & Рая ЦеноваНикол Дулева & Лора СлавчеваКомплекс Арпезос, Кърджали2:111:21, 21:17, 15:12
2017-08-0409:40Група БВесела Колева & Стефани КьосеваЕкатерина Александрова & Елица ХристоваКомплекс Арпезос, Кърджали0:219:21, 20:22
2017-08-0414:00Група АВили Ценова & Рая ЦеноваНатали Стефанова & Теодора СтояноваКомплекс Арпезос, Кърджали2:021:10, 21:15
2017-08-0414:40Група БВесела Колева & Стефани КьосеваСимона Николова & Десислава НиколоваКомплекс Арпезос, Кърджали0:213:21, 17:21
2017-08-0418:15Група АНатали Стефанова & Теодора СтояноваНикол Дулева & Лора СлавчеваКомплекс Арпезос, Кърджали0:213:21, 8:21
2017-08-0419:00Група БЕкатерина Александрова & Елица ХристоваСимона Николова & Десислава НиколоваКомплекс Арпезос, Кърджали0:216:21, 13:21
2017-08-0515:40Група АСветла Ангелова & Ирена МишоноваНатали Стефанова & Теодора СтояноваКомплекс Арпезос, Кърджали2:021:6, 21:5
2017-08-0516:10Група БАся Динова & Славина КолеваСимона Николова & Десислава НиколоваКомплекс Арпезос, Кърджали2:119:21, 21:19, 15:11
2017-08-0517:00Група АСветла Ангелова & Ирена МишоноваНикол Дулева & Лора СлавчеваКомплекс Арпезос, Кърджали2:021:15, 21:13
2017-08-0517:45Група БАся Динова & Славина КолеваЕкатерина Александрова & Елица ХристоваКомплекс Арпезос, Кърджали2:021:11, 25:23
2017-08-0520:15Група АСветла Ангелова & Ирена МишоноваВили Ценова & Рая ЦеноваКомплекс Арпезос, Кърджали2:021:19, 21:14
2017-08-0521:00Група БАся Динова & Славина КолеваВесела Колева & Стефани КьосеваКомплекс Арпезос, Кърджали2:021:12, 21:8
2017-08-0610:00ПФСветла Ангелова & Ирена МишоноваСимона Николова & Десислава НиколоваКомплекс Арпезос, Кърджали2:021:16, 21:19
2017-08-0611:00ПФАся Динова & Славина КолеваВили Ценова & Рая ЦеноваКомплекс Арпезос, Кърджали2:021:12, 21:15
2017-08-0614:00МФВили Ценова & Рая ЦеноваСимона Николова & Десислава НиколоваКомплекс Арпезос, Кърджали0:28:21, 19:21
2017-08-0616:00ФСветла Ангелова & Ирена МишоноваАся Динова & Славина КолеваКомплекс Арпезос, Кърджали1:221:17, 14:21, 9:15

Класиране

МястоОтбор
1Ася Динова & Славина Колева
2Светла Ангелова & Ирена Мишонова
3Симона Николова & Десислава Николова
4Вили Ценова & Рая Ценова
5Никол Дулева & Лора Славчева
Екатерина Александрова & Елица Христова
7Натали Стефанова & Теодора Стоянова
Весела Колева & Стефани Кьосева