Други Плажен Подрастващи 2018

СЪСТЕЗАНИЯ - ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

ДРУГИ ТУРНИРИ – 2018


ВЪТРЕШЕН ТУРНИР НА МАРИЦА (ПЛОВДИВ) – Пловдив

Участници от Марица (Пловдив):
Александра Нешкова & Полина Койчева
Валерия Драгиева & Мария Иванова
Катрин Бабачева & Мария Маринова
Кристина Коларова & Габриела Дурчова
Райна Стойчева & Маги Гунчева
Румяна Нанкова & Никол Митева
Стелияна Чакърова & Майа Ангелова

За девойки до 17 години

• Седем участващи двойки разделени в две групи – една с четири и една с три отбора
• Първите два тима от всяка група се класират за полуфиналите

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултати
2018-08-1809:00Група АСтелияна Чакърова & Майа АнгеловаРайна Стойчева & Маги ГунчеваКомплекс Пловдив, Пловдив0:211:21, 19:21
2018-08-1809:00Група БКристина Коларова & Габриела ДурчоваКатрин Бабачева & Мария МариноваКомплекс Пловдив, Пловдив2:021:8, 21:16
2018-08-1809:45Група АВалерия Драгиева & Мария ИвановаАлександра Нешкова & Полина КойчеваКомплекс Пловдив, Пловдив0:212:21, 10:21
2018-08-1809:45Група БРумяна Нанкова & Никол МитеваКристина Коларова & Габриела ДурчоваКомплекс Пловдив, Пловдив1:212:21, 21:9, 13:15
2018-08-1810:30Група АСтелияна Чакърова & Майа АнгеловаВалерия Драгиева & Мария ИвановаКомплекс Пловдив, Пловдив0:20:21, 0:21
2018-08-1810:30Група БКатрин Бабачева & Мария МариноваРумяна Нанкова & Никол МитеваКомплекс Пловдив, Пловдив1:221:17, 12:21, 6:15
2018-08-1811:15Група АВалерия Драгиева & Мария ИвановаРайна Стойчева & Маги ГунчеваКомплекс Пловдив, Пловдив1:221:17, 19:21, 6:15
2018-08-1811:15Група АСтелияна Чакърова & Майа АнгеловаАлександра Нешкова & Полина КойчеваКомплекс Пловдив, Пловдив0:20:21, 0:21
2018-08-1812:00Група ААлександра Нешкова & Полина КойчеваРайна Стойчева & Маги ГунчеваКомплекс Пловдив, Пловдив2:111:17, 6:21, 13:15
2018-08-1815:00ПФАлександра Нешкова & Полина КойчеваРумяна Нанкова & Никол МитеваКомплекс Пловдив, Пловдив2:021:8, 21:6
2018-08-1815:45ПФРайна Стойчева & Маги ГунчеваКристина Коларова & Габриела ДурчоваКомплекс Пловдив, Пловдив2:121:12, 16:21, 16:14
2018-08-1816:30МФРумяна Нанкова & Никол МитеваКристина Коларова & Габриела ДурчоваКомплекс Пловдив, Пловдив0:27:21, 14:21
2018-08-1817:15ФАлександра Нешкова & Полина КойчеваРайна Стойчева & Маги ГунчеваКомплекс Пловдив, Пловдив2:021:8, 21:6

ВЪТРЕШЕН ТУРНИР НА МАРИЦА (ПЛОВДИВ) – Пловдив

Участници от Марица (Пловдив):
Анета Петрова & Габриела Дурчова
Атанаска Бекярова & Виктория Любенова
Валерия Драгиева & Мария Маринова
Виктория Георгиева & Майа Ангелова
Габриела Апостолова & Теодора Симеонова
Румяна Нанкова & Кристина Коларова
Симона Кръстева & Деница Русева
Стелияна Чакърова & Мария Иванова

• За девойки до 15 години, като изключение се прави за Теодора Симеонова
• Осем участващи двойки разделени в две групи по четири
• Първите два тима от всяка група се класират за полуфиналите

Програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат
2018-06-2209:00Група ААтанаска Бекярова & Виктория ЛюбеноваВиктория Георгиева & Майа АнгеловаКомплекс Пловдив, Пловдив0:215:21, 15:21
2018-06-2209:00Група БВалерия Драгиева & Мария МариноваРумяна Нанкова & Кристина КолароваКомплекс Пловдив, Пловдив0:214:21, 15:21
2018-06-2210:00Група ААнета Петрова & Габриела ДурчоваСимона Кръстева & Деница РусеваКомплекс Пловдив, Пловдив1:221:17, 16:21, 14:16
2018-06-2210:00Група БГабриела Апостолова & Теодора СимеоноваСтелияна Чакърова & Мария ИвановаКомплекс Пловдив, Пловдив2:021:10, 21:6
2018-06-2211:00Група АВиктория Георгиева & Майа АнгеловаАнета Петрова & Габриела ДурчоваКомплекс Пловдив, Пловдив0:215:21, 15:21
2018-06-2211:00Група БРумяна Нанкова & Кристина КолароваГабриела Апостолова & Теодора СимеоноваКомплекс Пловдив, Пловдив1:216:21, 21:16, 11:15
2018-06-2216:00Група ААтанаска Бекярова & Виктория ЛюбеноваСимона Кръстева & Деница РусеваКомплекс Пловдив, Пловдив0:215:21, 11:21
2018-06-2216:00Група БВалерия Драгиева & Мария МариноваСтелияна Чакърова & Мария ИвановаКомплекс Пловдив, Пловдив2:121:15, 16:21, 15:8
2018-06-2217:00Група ААтанаска Бекярова & Виктория ЛюбеноваАнета Петрова & Габриела ДурчоваКомплекс Пловдив, Пловдив2:021:15, 21:0
2018-06-2217:00Група БВалерия Драгиева & Мария МариноваГабриела Апостолова & Теодора СимеоноваКомплекс Пловдив, Пловдив0:215:21, 11:21
2018-06-2218:00Група АСимона Кръстева & Деница РусеваВиктория Георгиева & Майа АнгеловаКомплекс Пловдив, Пловдив2:021:15, 21:7
2018-06-2218:00Група БСтелияна Чакърова & Мария ИвановаРумяна Нанкова & Кристина КолароваКомплекс Пловдив, Пловдив2:021:19, 23:21
2018-06-2310:00ПФГабриела Апостолова & Теодора СимеоноваАнета Петрова & Габриела ДурчоваКомплекс Пловдив, Пловдив2:121:18, 16:21, 15:13
2018-06-2310:00ПФСимона Кръстева & Деница РусеваСтелияна Чакърова & Мария ИвановаКомплекс Пловдив, Пловдив2:021:15, 21:17
2018-06-2311:00МФСтелияна Чакърова & Мария ИвановаАнета Петрова & Габриела ДурчоваКомплекс Пловдив, Пловдив1:222:20, 11:21, 17:19
2018-06-2311:00ФСимона Кръстева & Деница РусеваГабриела Апостолова & Теодора СимеоноваКомплекс Пловдив, Пловдив2:021:16, 21:15