Европейскo първенствo до 18 години

СЪСТЕЗАНИЯ - ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ - ПОДРАСТВАЩИ

 

ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ДО 18 ГОДИНИ 2018
Бърно (Чехия)

Участници от Марица (Пловдив):
Малина Гаджева & Никол Дулева [К3, 29]

• Квалификционна схема с 5 отбора по система с двойна елиминация
• Два отбора се класират за основната схема

Квалификации – програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат 
2018-08-1514:00К-1Ана Николаева & Виктория Кърпак (MDA) [К4]Андреа Да Силва Енсинас & Лая Гарсиа Калельо (AND) [К5]Соколак, Бърно (Чехия)2:021:12, 21:13
2018-08-1514:50К-2Жофиа Ретхей & Зита Дивени (HUN) [К2]Малина Гаджева & Никол Дулева (BUL) [К3]Соколак, Бърно (Чехия)2:121:12, 19:21, 15:12
2018-08-1515:40К-2Луна Бечич & Ана Чубелич (CRO) [К1]Ана Николаева & Виктория Кърпак (MDA) [К4]Соколак, Бърно (Чехия)0:215:21, 15:21
2018-08-1516:30К-ПО-5Андреа Да Силва Енсинас & Лая Гарсиа Калельо (AND) [К5]Малина Гаджева & Никол Дулева (BUL) [К3]Соколак, Бърно (Чехия)0:26:21, 10:21
2018-08-1517:20К-ФиналЖофиа Ретхей & Зита Дивени (HUN) [К2]Луна Бечич & Ана Чубелич (CRO) [К1]Соколак, Бърно (Чехия)2:021:14, 21:13
2018-08-1518:10К-ФиналАна Николаева & Виктория Кърпак (MDA) [К4]Малина Гаджева & Никол Дулева (BUL) [К3]Соколак, Бърно (Чехия)1:221:14, 18:21, 9:15

• Основна схема с 32 отбора – осем групи по четири отбора, първите три от всяка група се класират за директните елиминации

Основна схема – програма / резултати

ДатаЧасКръгОтбор 1Отбор 2Зала, ГрадРезултат 
2018-08-1610:00Група DМарика Костабиле & Ерика Дита (ITA) [4]Малина Гаджева & Никол Дулева (BUL) [29]Соколак, Бърно (Чехия)2:021:11, 21:12
2018-08-1610:00Група DВанеса Гросберга & Кристине Брийде (LAT) [13]Леа Дардьоле & Белин Тибо (FRA) [20]Соколак, Бърно (Чехия)2:021:16, 21:9
2018-08-1616:40Група DВанеса Гросберга & Кристине Брийде (LAT) [13]Малина Гаджева & Никол Дулева (BUL) [29]Соколак, Бърно (Чехия)2:021:13, 21:14
2018-08-1616:40Група DМарика Костабиле & Ерика Дита (ITA) [4]Леа Дардьоле & Белин Тибо (FRA) [20]Соколак, Бърно (Чехия)2:121:6, 17:21, 16:14
2018-08-1713:20Група DЛеа Дардьоле & Белин Тибо (FRA) [20]Малина Гаджева & Никол Дулева (BUL) [29]Соколак, Бърно (Чехия)0:214:21, 15:21
2018-08-1713:20Група DМарика Костабиле & Ерика Дита (ITA) [4]Ванеса Гросберга & Кристине Брийде (LAT) [13]Соколак, Бърно (Чехия)1:215:21, 21:13, 11:15
2018-08-1810:00ШФДаниела Алварес Мендоса & Софиа Гонсалес Расеро (ESP) [12]Малина Гаджева & Никол Дулева (BUL) [29]Соколак, Бърно (Чехия)2:021:6, 21:15

Група D – класиране

МястоОтборМПЗТочкиСпечелени геймовеЗагубени геймовеГеймово съотн.Спечелени точкиЗагубени точкиТочково съотн.
1Ванеса Гросберга & Кристине Брийде (LAT)3306616.0000133991.3434
2Марика Костабиле & Ерика Дита (ITA)3215531.66671431131.2655
3Малина Гаджева & Никол Дулева (BUL)3124240.5000921130.8142
4Леа Дардьоле & Белин Тибо (FRA)3033160.1667951380.6884

• В крайното класиране от състезанието Дулева & Гаджева заемат 17 място и печелят 64 точки за международните ранглисти
Официален сайт на състезанието