Марица U12 на полуфиналите

Марица (Пловдив) U12 се класира на полуфиналите в междурегионалните финали. Мачовете се играят в залите Кракра и Борис Гюдеров в Перник.

Маричанки попаднаха в група А, в която мачовете се играят в зала Борис Гюдеров заедно с домакините от Миньор (Перник), Родопа (Смолян) и Чавдар (Етрополе).

В първия мач Марица победи Родопа с 2:0 (25:15, 25:15) гейма. Втората среща маричанки загубиха от Миньор (Перник) с 1:2 (15:25, 25:5, 8:15) гейма.

В третата среща момичетата на Димитър Зикямов се справиха с Чавдар Етрополе с 2:0 (25:23, 25:22) гейма.

Така Марица (Пловдив) U12 си осигури място на полуфиналите, където утре ще срещне Тополово (Тополово), от 10:30 б.в. в зала Борис Гюдеров.

Държавно първенство за момичета до 12 години 2022 – програма, резултати, класиране