Марица U17 домакин на междуобластни квалификации

Марица (Пловдив) U17 ще бъде домакин на междуобластните квалификациите за класиране на финалите на Държавното първенство по волейбол до 17 години. Срещите се играят в събота и неделя в зала Волейбол на Спортно училище Васил Левски.

През изминалия уикенд Марица U15 също беше домакин на квалификация, която спечели и се класира за националните финали

Маричанки ще се борят за класиране на финалите срещу Локомотив (София), Раковски (Димитровград) и ЦПВК (София).

Момичетата на Петя Стаматова стартират пресявките срещу Локомотив в събота, от 15:00 б.в. В неделя Жълто-сините ще изиграят две срещи срещу ЦПВК, от 11:30 б.в. и Раковски от 17:30 б.в.

За националните финали се класира само победителят в групата, а вторият и третият ще играят допълнителна квалификация за класиране на финалите.

Срещите ще бъдат предавани на живо в официалния видеоканал на Марица в YouTube.

Държавно първенство за момичета до 17 години 2021 – програма, резултати, класиране