Марица играе срещу Локомотив в София днес

Волейболистките на Марица (Пловдив) ще играе срещу Локомотив (София) в отложена среща от 10-я кръг в Национална волейболна лига Демакс. Мачът е днес, от 17:00 б.в. в зала Локомотив в Пловдив.

Марица трябваше да е домакин в срещата, но двата тима решиха двубоят да се играе в София.

Двата отбора се срещнаха през този сезон за първи път на 11 февруари, когато в отложена среща от третия кръг в София Марица победи с 3:0 гейма.

Това ще е трети мач през тази седмица за момичетата на Лазар Лазаров. Шампионките победиха в отложени мачове от първенството Берое (Стара Загора) и ЦСКА (София) с по 3:0 гейма. Локомотив загуби в последната си среща от ДКС Варна (Варна) с 2:3 гейма като домакин.

Във временното класиране в НВЛ Марица е лидер с 10 победи от 10 мача и пълен актив от 30 точки, а Локомотив е седми с 11 точки.

Съдии на двубоя са Сергей Сергеев и Николай Николов.