Марица U13 разбра съперниците си за Суперфинала

Отборът на Марица (Пловдив) за момичета, родени през или след 2006 година завърши без загубен гейм националните финали в Държавното първенство по волейбол до 13 години във Варна и се класира за Суперфинал.

Днес малките маричанки победиха ЙЕБ Шумен 05 (Шумен) с 2:0 (25:6, 25:8) в последната си среща от група А на финалите и завършиха с пет победи от пет срещи и без загубен гейм.

Тимът се класира за Суперфинала, в който се играе по система всеки срещу всеки за определяне на крайното класиране в Държавното първенство.

Маричанки ще играят срещу Звезди 94 (София), Любимец (Любимец), Тони Спорт (Берковица), ЦПВК (София), ЦСКА (София).

Марица ще играе първите си мачове утре, от 9:00 б.в. срещу Тони Спорт (Берковица) и Звезди 94 (София).

Виж програмата на Марица в Суперфинала:

22.06.2019, 09:00 б.в.: Тони Спорт (Берковица) – Марица (Пловдив)
22.06.2019, 15:30 б.в.: Звезди 94 (София) – Марица (Пловдив)
23.06.2019, 09:00 б.в.: ЦПВК (София) – Марица (Пловдив)
23.06.2019, 15:30 б.в.: ЦСКА (София) – Марица (Пловдив)
24.06.2019, 08:00 б.в.: Любимец (Любимец) – Марица (Пловдив)

Държавно първенство за девойки до 13 години 2019 – програма, класиране, резултати