Марица U13 с две убедителни победи в София

Отборът на Марица (Пловдив) за момичета до 13 години спечели убедително своята група на започналия днес Коледен турнир за Купата на Спортната асоциация на МВР и се класира за полуфиналите утре.

Възпитаничките на треньорката Кристина Якимова започнаха с категорично 2:0 (25:13, 25:16) срещу Локомотив 1929 НИДО (София), а след това надиграха и Казанлък Волей (Казанлък) с още по-категоричното 2:0 (25:6, 25:12).

Така по програма те трябва да се изправят срещу втория от другата група – Звезди 94 (София), в полуфинален двубой от 09:00 б.в. в съботната сутрин. Във втория полуфинал ще се срещнат Казанлък и домакините на турнира ЦПВК (София), след което третите в двете групи – Локомотив и Тони Спорт (Берковица), ще премерят сили за петото място в крайното класиране.