Марица U15 открива сезона тази събота в Пловдив

Отборът на Марица (Пловдив) за състезателки родени през или след 2004 година, който през този сезон ще бъде воден от треньорката Петя Хрисчева, стартира участието си в Държавното първенство по волейбол за момичета до 15 години тази събота с турнир в Пловдив.

Жълто-сините започват защитата на своята шампионска титла от миналия сезон като домакини на Група Б в регион Тракия и на 20 октомври посрещат връстничките си от Велинград волей (Велинград), Марица (Белово) и Тополово (Тополово) в зала Волейбол на спортно училище Васил Левски.

Турнирът започва в 09:30 б.в. с мач между пловдивчанки и състава на Тополово, следван от срещата между волейболистките от Велинград и Белово. В продължение на единствения състезателен ден четирите отбора ще се срещнат всеки с всеки, като програмата за останалите мачове ще бъде уточнена на място. Първите два отбора от крайното класиране в групата ще се класират за регионалните финали на 1 ноември.